The Boring Company Alev Silahı Yeni Değişikliklerle Geliyor

4 Şubat 2018
424 Görünümler

Elon Musk şirketlerinin en alakasız ürünlerinden biri olarak gelen The Boring Company Alev Silahı, çıktığı andan bu yana en çok konuşulan ürünlerden biri oldu. Amerika’da satışının yasaklanması beklenen silahların stokları zaten bir anda bitme seviyesine geldi. Elon Musk’ın bir iddia sonrasında beklenmedik bir şekilde satışa çıkardığı The Boring Company Alev Silahı, beklenenden çok konuşulunca ünlü isimde silah için farklı adımlar hazırlamaya karar verdi.

Bu noktada silahların yenileneceği ve biraz daha değişik bir şekilde bir daha satışa sunulacağı açıklandı. Özellikle stokların tükenmesinin sonrasında alınan kararın sonuçlarının neler olacağı konusunda da bilgiler verildi.

The Boring Company Alev Silahı İmaj Değişikliğine Gidiyor

Silahların sadece 1 gün içerisinde tükenmesinin ardından devam serilerinin gelmesine karar veren ünlü isim, tek sorunun yönetmelik sıkıntıları olduğuna karar vermiş olacak ki yapılan değişiklikler bunun önüne geçilmeye çalışılacak ve The Boring Company Alev Silahı serisi bir kez daha satışa çıkacak.

Bunun için silahın tasarımında mini değişikliklere gidileceğini belirten ünlü isim, ilk olarak The Boring Company Alev Silahı serisinin adının değişeceğini açıkladı. Hemen sonrasında ise bazı mini değişikliklerin yapılması bekleniyor. Bu tasarım değişikliklerinin nasıl olacağı konusunda ise net bir bilgi bulunmuyor. Bunun için Elon Musk bir paylaşım yapmadı.

The Boring Company Alev Silahı

Fakat silahın adının nasıl değişeceği konusunda beklenen açıklamalar yapıldı. Buna göre silahın adının sıcaklık arttırma cihazı olacağı belirtildi. Alev silahı yerine kullanılacak olan tabirle beraber “silah” olumsuzluğunun da ortadan kaldırılacağı belirtiliyor. Böylelikle satış yasaklarının önüne geçeceklerini belirten ünlü ismin, yeni versiyonda hiçbir satış engeli veya sınırlaması ile karşı karşıya kalmak istemediği belirtiliyor.

Böyle düşünüldüğü zaman The Boring Company Alev Silahı satışlarının tamamen yasal olarak değerlendirilip değerlendirilmeyeceği ise bilinmiyor. Zaten satışların direk olarak ABD tarafından engellenmesi gündemde olan konulardan birisi. Bu değişikliğin ne kadar etkili olacağını zaman gösterecek. Stokların ne zaman yenileneceğini de yakın bir süre sonra Elon Musk açıklayacak. Bu kez tamamen seri üretime geçilmesi bekleniyor.

Ilginizi çekebilir

Intel Sanal Gerçeklik Gözlükleri Geliyor
Giyilebilir Teknoloji
459 görünteleme
Giyilebilir Teknoloji
459 görünteleme

Intel Sanal Gerçeklik Gözlükleri Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Sanal gerçeklik teknolojisi son dönemlerde yavaşlamaya başladı. Daha doğrusu bu alanda büyük oyuncuların dışında bu alanda fark yaratan teknolojilere uzak…

Galaxy S9 Active Modeli İçin İlk İddialar Gelmeye Başladı
Mobil
505 görünteleme
Mobil
505 görünteleme

Galaxy S9 Active Modeli İçin İlk İddialar Gelmeye Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları olacak olan Galaxy S9 akıllı telefonlarının tanıtımı, bu ay içerisinde yapılacak. Telefonların tanıtımı için…

Huawei Honor 7X Red Edition Satışa Çıkıyor
Mobil
482 görünteleme1
Mobil
482 görünteleme1

Huawei Honor 7X Red Edition Satışa Çıkıyor

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Akıllı telefon markalarında son dönemde yeni bir trend ortaya çıkmaya başladı. Markalar son dönemde artık akıllı telefon modellerini yenilemesinin yanı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.