Gizlilik İlkeleri – Radarex

” Radarex gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. “

* Radarex kullanıcıları ve editörleri girişlerini Comodo ile doğrulanmış SSL sertifikalı bağlantı adresi üzerinden yaparlar.

* Radarex, kendisine ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur.

* Radarex, üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgileri aynı gizlilik içerisinde muhafaza eder.

* Kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı/yazar olursunuz.

* Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

* Radarex sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri Radarex bünyesi altında kayıtlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.

* Radarex başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.

* Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.