Galaxy J7 Prime Android Nougat Yayını Başladı

8 Eylül 2017
171 Görünümler

Android Oreo işletim sisteminin final sürümü yayınlandı. Yeni Android sürümünün yayınlanmasının ardından akıllı telefonların Android Oreo güncellemelerini ne zaman alacağı konusu tartışılmaya başlandı. Güncelleme takvimleri hakkında da markaların bir bir yayınlar yapmaya başladığını gördük. Akıllı telefonların Android Oreo güncellemeleri için yayınladıkları güncelleme takvimleri bir yana Android Nougat güncellemeleri konusunda da çalışmalar devam ediyor. Nougat güncellemelerine geçişe devam eden markalardan birisi de Samsung oldu. Son olarak Galaxy J7 Prime akıllı telefonları için yeni güncelleme duyuruldu. Şu an için yayında olan Galaxy J7 Prime güncellemesinin detaylarından söz edelim.

Galaxy J7 Prime Android Nougat Güncelleme

Yeni güncellemenin getirdiği yenilikler saymakla bitmez. Aslında Android Nougat güncellemesi alan tüm cihaz sahiplerinin bildiği gibi yeni güncelleme, Android sistemlerini baştan sona değiştirmekte. Yeni güncellemenin sunduğu özellikler içerisinde Android Nougat dışında da olan değişimler var. Bunlardan birisi de yeni arayüz.

Samsung güncelleme sonrasında yeni arayüzünü Galaxy J7 Prime akıllı telefonlarına da getirdiğini açıkladı. Yeni akıllı telefonlara da geldiği açıklanan yeni arayüzle beraber Android Nougat güncellemeleri de tam olarak telefona ayak uydurmuş oldu. Arayüz sisteminde yapılan iyileştirmler bir yana yeni güncellemenin getirdiği en büyük artı, kamera menüsü güncellemeler ve çoklupencee desteği oldu.

Galaxy J7 Prime

Samsung yorumuyla beraber sunulan bu özellikler Android Nougat güncellemesinde daha öncede gündeme gelmiş olan konular arasında. Fakat Samsung’un kendi özelleştirmeleriyle beraber bu değişimleri daha başarılı bir şekilde sunduğunu da eski güncellemelerden biliyoruz.

1143 MB boyuta sahip olan güncellemenin, bölge bölge indirilmeye açıldığını da ekleyelim. Galaxy J7 Prime kullanıcılarının güncellemeleri düzenli olarak kontrol etmesi gerekiyor. Öyle ki güncellemenin bir anda yayınlandığını göremeyeceğiz. Muhtemelen güncellemenin ülkemizde yayına girmesi için birkaç hafta daha beklemek gerekecek. Bu sürenin çok uzun olmayacağından da söz ediliyor.

Ilginizi çekebilir

Intel Sanal Gerçeklik Gözlükleri Geliyor
Giyilebilir Teknoloji
230 görünteleme
Giyilebilir Teknoloji
230 görünteleme

Intel Sanal Gerçeklik Gözlükleri Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Sanal gerçeklik teknolojisi son dönemlerde yavaşlamaya başladı. Daha doğrusu bu alanda büyük oyuncuların dışında bu alanda fark yaratan teknolojilere uzak…

Galaxy S9 Active Modeli İçin İlk İddialar Gelmeye Başladı
Mobil
273 görünteleme
Mobil
273 görünteleme

Galaxy S9 Active Modeli İçin İlk İddialar Gelmeye Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları olacak olan Galaxy S9 akıllı telefonlarının tanıtımı, bu ay içerisinde yapılacak. Telefonların tanıtımı için…

Huawei Honor 7X Red Edition Satışa Çıkıyor
Mobil
246 görünteleme
Mobil
246 görünteleme

Huawei Honor 7X Red Edition Satışa Çıkıyor

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Akıllı telefon markalarında son dönemde yeni bir trend ortaya çıkmaya başladı. Markalar son dönemde artık akıllı telefon modellerini yenilemesinin yanı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.