Galaxy J2 Pro 2018 Özellikleri Konusunda Yeni Bilgiler

9 Aralık 2017
174 Görünümler

Samsung’un yeni giriş seviyesi akıllı telefonlarından biri olacak olan Galaxy J2 Pro 2018 modeli için iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak Galaxy J2 Pro 2018 akıllı telefonlarının performans testlerinden sonra bazı bilgilerin paylaşıldığını görmüş ve telefonların ilk özellik detayları paylaşılmıştı.

Samsung tarafından bu konuda herhangi bir doğrulama yapılmamış ve yeni telefonların özelliklerinin neler olacağı konusundaki meraklı bekleyiş devam etmişti. Şimdi ise Galaxy J2 Pro 2018 modelleri için yeni bazı bilgiler paylaşıldı. Bu kez telefonların kullanım kılavuzlarına ait olduğu belirtilen yeni görseller yayınlandı. Bu görseller ise yeni model hakkında önemli detayları ortaya çıkarmış oldu.

Galaxy J2 Pro 2018 İçin Son Bilgiler

Yeni seri orta segmente geçiş akıllı telefonlarından biri olacak olan Galaxy J2 Pro 2018 modelinin, görsellere göre tasarımı klasik Samsung tasarımı olacak. Bu görsellere göre çerçeveli bir akıllı telefon modeli göreceğiz ve ön kısımda da home butonu yer alacak. Telefonların arka kısımlarına geçtiğimiz zaman ise tek kamera kullanımı ve ortalanmış kameranın kullanılacağı görülüyor. Standart Samsung tasarımının dışında teknik özellikler kısmında ise Snapdragon 425 işlemcilerinin yer alacağı belirtiliyor. Giriş seviyesi akıllı telefonların içerisinde yer alan işlemci modelinin hız olarak ise 1.4 GHz değerlerini yakalayacağı görülüyor.

Galaxy J2 Pro 2018

İddialarda yer alan RAM bellek miktarı da 2 GB olan telefonların, 16 GB depolama alanına sahip olması olası gibi gözüküyor. Arka kamerasında 8 ve ön kamerasında da 5 MP gibi standart değerler sunacak olan telefonun ne zaman tanıtılacağı konusunda bilgiler görülmedi.

Fakat yeni modelin kılavuzlarının da paylaşılmasının ardından tanıtımın çok fazla gecikmeyeceği görüşü ortaya çıkıyor. Tanıtımdan sonra merakla beklenen yeni modelin detayları kesinleşecektir ancak şu an için verilen bilgileri değerlendirdiğimiz zaman, yine giriş seviyesi için standartlaşan bir telefon modeli ile karşı karşıya kalmış olacağız. Samsung bu konuda seriyi devam ettirecek gibi gözüküyor.

Ilginizi çekebilir

Intel Sanal Gerçeklik Gözlükleri Geliyor
Giyilebilir Teknoloji
174 görünteleme
Giyilebilir Teknoloji
174 görünteleme

Intel Sanal Gerçeklik Gözlükleri Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Sanal gerçeklik teknolojisi son dönemlerde yavaşlamaya başladı. Daha doğrusu bu alanda büyük oyuncuların dışında bu alanda fark yaratan teknolojilere uzak…

Galaxy S9 Active Modeli İçin İlk İddialar Gelmeye Başladı
Mobil
214 görünteleme
Mobil
214 görünteleme

Galaxy S9 Active Modeli İçin İlk İddialar Gelmeye Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları olacak olan Galaxy S9 akıllı telefonlarının tanıtımı, bu ay içerisinde yapılacak. Telefonların tanıtımı için…

Huawei Honor 7X Red Edition Satışa Çıkıyor
Mobil
198 görünteleme
Mobil
198 görünteleme

Huawei Honor 7X Red Edition Satışa Çıkıyor

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Akıllı telefon markalarında son dönemde yeni bir trend ortaya çıkmaya başladı. Markalar son dönemde artık akıllı telefon modellerini yenilemesinin yanı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.