ZTE Nubia Z17 miniS Özellikleri ve Fiyatı

ZTE, Nubia akıllı telefon modellerini bir kez daha güncellediğini açıkladı. Markanın yaptığı açıklamanın hemen sonrasında ise ZTE Nubia Z17 miniS akıllı telefonları tanıtıldı. Z17 serisinin yeni elemanı olarak karşımıza çıkan ZTE Nubia Z17 miniS akıllı telefonları da orta segment üzerinden markanın yenilenmiş modelleri oldu.

Orta segment için yayınlanan yeni telefonun özelliklerinde yer alan bazı detaylar ise serinin bir hayli konuşulmasını sağlayacak gibi duruyor. Özellikle kamera konusunda ZTE Nubia Z17 miniS pek fazla rastlamadığımız fakat son dönemde yavaş yavaş duyulmaya başlayan yeni bir sisteme geçmiş durumda. Telefonun özelliklerine geçelim.

ZTE Nubia Z17 miniS Özellikler

Yazımızda da belirttiğimiz gibi ZTE Nubia Z17 miniS akıllı telefonları orta segment modeller olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde yer alan işlemci sınıfı da yine orta sınıfta karşımıza çıkan Snapdragon 653 modeli işlemciler. Çok yüksek bir performans değeri olmasa da genel değerlendirmede oldukça başarılı sonuçlar alan işlemciler ZTE Nubia Z17 miniS modelinin ana hatlarını oluşturuyor.

ZTE Nubia Z17 miniS

Teknik kısımda bu yonga setinin sistemlerini görüyoruz. RAM bellek kısmında ise sınırların zorlandığını görüyoruz. 6 GB RAM bellek kullanılan bir telefon ile karşı karşıyayız. Üst segment akıllı telefonlarda bile çok sık görmediğimiz 6 GB RAM bellek miktarı bu modelde ne kadar gerekli bilinmez ama fark yaratacağı kesin. Depolama alanı kısmında ise 64 GB tercihi yapılmış durumda. RAM bellek miktarına göre depolama alanı biraz daha düşük bir seviyede.

Tüm bunların yanında kamera kısmına ise daha geniş bir şekilde bakmak gerekiyor. 4 kameralı ZTE Nubia Z17 miniS, arka kısımda 13 MP değerinde çift arka kameraya sahip. Çift arka kamera 13 MP değerinde ve siyah beyaz ile renkli kameralar olarak ayrılmakta. Ön kamera kısmında da yine çift kamera tercihi yapılmış. 16 MP ana ön kamera ve 5 MP değerinde ikinci bir kamera kullanılmış. 3200 mAh değerinde batarya, Android Nougat işletim sistemi ve tüm bu özelliklerle beraber Nubia Z17 miniS, 318 dolar ile satışa çıkacak.

You may be interested

Xiaomi Redmi Note 5 Sonunda Ortaya Çıktı
Mobil
11 views
Mobil
11 views

Xiaomi Redmi Note 5 Sonunda Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 23 Kasım 2017

Akıllı telefon modelleri içerisinde, en çok satan markalardan biri olarak karşımıza çıkan Xiaomi Redmi Note serisi için beklenen adımlar atılmaya…

Çin’de Skype Engeli Gündem Oldu
İnternet
12 views
İnternet
12 views

Çin’de Skype Engeli Gündem Oldu

Ibrahim Kizilirmak - 22 Kasım 2017

Sosyal medya uygulamalarının kullanımlarının sınırlanması, internet sitelerinin kullanımlarının sınırlanması ve genel olarak dış ülke bağımlı olan uygulamalarının sınırlanması haberleri ile…

Huawei Mate 10 Lite Ülkemizde Satışa Çıktı
Mobil
10 views
Mobil
10 views

Huawei Mate 10 Lite Ülkemizde Satışa Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 20 Kasım 2017

Çinli akıllı telefon devlerinden biri olan Huawei, geçtiğimiz yıl yakaladığı yükselişi devam ettirmeye başladı. Markanın bu senede elde ettiği başarı…

Leave a Comment

Your email address will not be published.