Xperia XZ Premium Kırmızı Modeli Avrupa’ya Açılıyor

Akıllı telefonlar içerisinde en başarılı serilerden biri olan Xperia XZ Premium, kısa süre önce gelen Android Oreo güncellemesiyle gündeme gelmişti. Özellikleri ve Sony’nin beğeni toplayan tasarımıyla beraber ilgi odağı olan akıllı telefonların, son olarak işletim sistemi güncellemesi de alması bir hayli artı olarak gösterildi. Tüm bu özelliklerle beraber üst seviye akıllı telefonlar içerisinde aranan modellerden biri olarak değerlendirilen Xperia XZ Premium için son olarak renk seçeneklerinin gündeme geldiğini biliyoruz. Son olarak Rosso adı verilen ve tamamen kırmızı renk olarak gelecek olan model hakkında önemli açıklamalar geldi.

Xperia XZ Premium Kırmızı Renk Seçeneği Geliyor

İlk olarak Sony tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da kırmızı renk seçeneğiyle ilgili bazı paylaşımlar yapılmıştı. Paylaşımların ardından ise Xperia XZ Premium modeli için kırmızı renk seçeneğini Sony’nin doğruladığını gördük. Fakat burada yeni nesil akıllı telefonların renk seçeneklerinin sadece kendi ülkesinde geçerli olduğu belirtildi.

Japonya bölgesinde satışa çıkacak olan kırmızı renkli Xperia XZ Premium akıllı telefonların, ilk olarak Japonya için sınırlı kalacağı açıklanmış olsa da son gelen haberler bu yönde değil. Bu noktada yeni seri akıllı telefonların kırmızı renk seçeneğinin tüm dünya genelinde satışa çıkabileceği açıklandı. Xperia XZ Premium kırmızı renk seçeneğinin ülkesinde de 27 Ekim tarihinde satışa çıkması bekleniyor.

Xperia XZ Premium

Yeni seri akıllı telefonların özelliklerinin değişmeyeceğini de belirtelim. Sadece ren seçeneklerinin değişiklik göstereceği yeni akıllı telefonların, Avrupa pazarında birçok ülkede envantere eklendiği de görülüyor. Avrupa pazarında satışa çıkmaya hazırlanıyor olması, yeni modellerin ve yeni renk seçeneklerinin ülkemizde de gündeme gelmesine neden oldu.

Beklendiği gibi Avrupa pazarında satışa çıkacak olursa, kırmızı Xperia XZ Premium akıllı telefonlarının ülkemizde de satıldığını göreceğiz. Yeni renk seçeneklerinin satışına ne zaman başlanacağı konusunda ise tek bir bilgi var. Sony’nin kendi ülkesinde satışların 27 Ekim tarihinde başlayacağı net bilgi. Diğer bilgiler konusunda ise net bir bilgi bulunmuyor.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.