Whatsapp Business Ortaya Çıktı

Anlık mesajlaşma uygulamaları içerisinde en popülerlerinden biri olan Whatsapp, son yılların ileri gelen uygulamalarından biri olarak değerlendiriliyor. Sürekli olarak yenilenen ve sadece mesajlaşma uygulamaları içerisinde değil, genel olarak tüm uygulama serileri içinde en çok kullanılan uygulamalarda biri olan Whatsapp, son olarak şirket hesapları adı verilen yeni bir sisteme geçiş yapacak. Whatsapp Business olarak yayınlanacak olan yeni sürümün, işletmelere artılarının da bir hayli fazla olması bekleniyor.

Onaylı işletme hesapları dönemine geçilmesini sağlayacak olan yeni güncellemenin ne zaman geleceği de konuşulurken, Whatsapp Business için beta sürüm denemeleri ortaya çıktı.

Whatsapp Business Nasıl Bir Farklılık Sunacak?

İşletmelere yönelik bir sistem olarak öne çıkacak olan yeni sistemin, standart uygulamaya göre önemli farklarının olabileceği belirtiliyor. İlk olarak uygulama üzerinden alışveriş sisteminin devreye girdiğini göreceğiz. Whatsapp Business kullanıcıları, uygulama üzerinden alışveriş imkanına sahip olacak ve bunun için işletmelere önemli bir ayrıcalık sunulacak.

Fakat şu an için bu sistemin nasıl kullanılacağı konusunda tam olarak detaylar belli değil. APK dosyası ortaya çıkan Whatsapp Business sürümünün tek ayrıcalığı da bu olmayacak. Bunun dışında kullanıcılar anlık olarak hesap verilerini alabilecekler. Ayrıca hesap yönetimi de çok daha başarılı hale getirilecek. Bunun dışında uygulamanın genel verilerinde de kayıt sisteminde de değişikliklerin olacağı belirtiliyor.

Whatsapp Business

Bu kez kullanıcıların işletme tanımları konusunda da bilgilerin girilmesi gerekecek. Kısacası çok daha başarılı, işletmelere hitap eden profesyonel bir Whatsapp ile karşı karşıya kalacağız. İlk olarak beta sürümü ortaya çıkan yeni uygulama sürümünün, şimdi ise harici apk dosyasının ortaya çıkması, bu sürümün gelmesi için geri sayımın başladığını gösteriyor. Kararlı sürümün herkes tarafından kullanılabilir sürümünün kısa süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Genel kullanımın nasıl olacağını bu şekilde daha detaylı olarak öğrenmemiz mümkün olacak. Güncellemenin yayınlanmasından sonra, söz konusu yeni özelliği daha yakından inceleyeceğiz. Şu an uygulama hakkında elde edilen bilgiler sınırlı. Fakat Whatsapp iş dünyasında da daha profesyonel bir yapı sunmak adına ortaya çıkan bu özelliklere daha birçok eklenti yapacak gibi.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.