The Walking Dead Season 1 Oyunu Ücretsiz Oldu

Yaz dönemi bitmiş olmasına rağmen, dev firmalardan oyun haberleri gelmeye devam ediyor. İlk olarak E3 2017 fuarında paylaşılan yeni oyunlar, hemen ardından Gamescom 2017 etkinliğinde gelen yeni oyunlar derken, oyun dünyasının canlı kalmaya devam ettiğini görüyoruz. Sadece yeni oyunlar olarak değil bunun yanında firmaların kampanyaları da bir hayli dikkat çekiyor. İlk olarak kampanyalarıyla gündeme gelen firma olan Ubisoft sonrasında, Steam tarafından ücretsiz oyun ve indirimli oyun haberleri verilmişti. Bir süredir peş peşe gelen ücretsiz oyun haberlerine son olarak ise The Walking Dead Season 1 serisi eklendi.

Aynı adı taşıyan The Walking Dead dizisinin ilk sezonunu konu alan ve hikaye temelli oyunlardan biri olan The Walking Dead Season 1, şu an için ücretsiz olarak yayınlandı. Detaylardan bahsedelim.

The Walking Dead Season 1 Nasıl Ücretsiz Alınacak?

Oyunun Steam üzerinden ücretsiz olarak alınacağını belirtelim. Fakat direk olarak Steam üzerinden oyunu ücretsiz olarak almak mümkün olmayacak. Bunun yerine oyunu ücretsiz olarak almak için Humble Bundle hesabının kullanılması gerekecek. Oyun direk olarak Steam üzerinden değil, Humble Bundle üzerinden verileceği için bu hesaba sahip olmayan kullanıcıların The Walking Dead Season 1 serisini ücretsiz olarak alması mümkün olmayacak.

The Walking Dead Season 1

Sitenin üzerinden oyun sayfası bölümünden giriş yaptığınız zaman The Walking Dead Season 1 oyunun Steam sayfasına yönlendirme yapılıyor. Yönlendirmenin ardından kullanıcılara ücretsiz olarak The Walking Dead Season 1 oyunu sunuluyor.

9 Eylül tarihine kadar ücretsiz olarak sunulacak olan ücretsiz sürümün herhangi bir sınırlaması bulunmadığı da belirtiliyor. Oyunu direk olarak Steam hesapları üzerinden almak isteyen kullanıcıların ise ücret olarak ödemesi gereken tutarın da 40 TL gibi bir tutar olduğunu da ekleyelim. Bunun dışında benzeri kampanyaların doğrudan Steam üzerinden gelmeye devam edeceği de belirtiliyor.

Ilginizi çekebilir

iOttie Kablosuz Şarjı Eğlenceye Dönüştürecek
Teknoloji
3 görünteleme
Teknoloji
3 görünteleme

iOttie Kablosuz Şarjı Eğlenceye Dönüştürecek

Ibrahim Kizilirmak - 11 Ocak 2018

CES 2018 tüm hızı ve ilginçlikleri ile devam ediyor. Birçok ünlü markanın birçok önemli ürününü gördüğümüz fuarda, akıllı telefonlar ve…

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
16 görünteleme
Oyun
16 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
7 görünteleme
Teknoloji
7 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.