The Walking Dead Season 1 Oyunu Ücretsiz Oldu

Yaz dönemi bitmiş olmasına rağmen, dev firmalardan oyun haberleri gelmeye devam ediyor. İlk olarak E3 2017 fuarında paylaşılan yeni oyunlar, hemen ardından Gamescom 2017 etkinliğinde gelen yeni oyunlar derken, oyun dünyasının canlı kalmaya devam ettiğini görüyoruz. Sadece yeni oyunlar olarak değil bunun yanında firmaların kampanyaları da bir hayli dikkat çekiyor. İlk olarak kampanyalarıyla gündeme gelen firma olan Ubisoft sonrasında, Steam tarafından ücretsiz oyun ve indirimli oyun haberleri verilmişti. Bir süredir peş peşe gelen ücretsiz oyun haberlerine son olarak ise The Walking Dead Season 1 serisi eklendi.

Aynı adı taşıyan The Walking Dead dizisinin ilk sezonunu konu alan ve hikaye temelli oyunlardan biri olan The Walking Dead Season 1, şu an için ücretsiz olarak yayınlandı. Detaylardan bahsedelim.

The Walking Dead Season 1 Nasıl Ücretsiz Alınacak?

Oyunun Steam üzerinden ücretsiz olarak alınacağını belirtelim. Fakat direk olarak Steam üzerinden oyunu ücretsiz olarak almak mümkün olmayacak. Bunun yerine oyunu ücretsiz olarak almak için Humble Bundle hesabının kullanılması gerekecek. Oyun direk olarak Steam üzerinden değil, Humble Bundle üzerinden verileceği için bu hesaba sahip olmayan kullanıcıların The Walking Dead Season 1 serisini ücretsiz olarak alması mümkün olmayacak.

The Walking Dead Season 1

Sitenin üzerinden oyun sayfası bölümünden giriş yaptığınız zaman The Walking Dead Season 1 oyunun Steam sayfasına yönlendirme yapılıyor. Yönlendirmenin ardından kullanıcılara ücretsiz olarak The Walking Dead Season 1 oyunu sunuluyor.

9 Eylül tarihine kadar ücretsiz olarak sunulacak olan ücretsiz sürümün herhangi bir sınırlaması bulunmadığı da belirtiliyor. Oyunu direk olarak Steam hesapları üzerinden almak isteyen kullanıcıların ise ücret olarak ödemesi gereken tutarın da 40 TL gibi bir tutar olduğunu da ekleyelim. Bunun dışında benzeri kampanyaların doğrudan Steam üzerinden gelmeye devam edeceği de belirtiliyor.

You may be interested

Samsung Galaxy C8 Tanıtıldı! Özellikleri ve Satış Bölgesi
Mobil
4 views
Mobil
4 views

Samsung Galaxy C8 Tanıtıldı! Özellikleri ve Satış Bölgesi

Ibrahim Kizilirmak - 7 Eylül 2017

Samsung akıllı telefon piyasasını canlandırmaya devam ediyor. Bir bir yeni akıllı telefon modelleriyle gündeme gelen markanın son bombalarından birisi de…

Altın Kaplı iPhone 8 Modeli İçin Rekor Fiyat!
Mobil
6 views
Mobil
6 views

Altın Kaplı iPhone 8 Modeli İçin Rekor Fiyat!

Ibrahim Kizilirmak - 7 Eylül 2017

Son dönemde piyasaya sürülen akıllı telefonlar özellik bakımında oldukça başarılı seriler olarak dikkat çekiyor. Üst düzey özellikler ve başarılı tasarımlar…

Microsoft, Surface Serilerine Yeni Bir Ürün Ekleyecek
Mobil
5 views
Mobil
5 views

Microsoft, Surface Serilerine Yeni Bir Ürün Ekleyecek

Ibrahim Kizilirmak - 7 Eylül 2017

Yazılım devi olarak bildiğimiz, böyle tanımladığımız Microsoft donanım alanında da önemli girişimler yapmaya hazırlanıyor. Bir dönem Nokia’yı satın alıp akıllı…

Leave a Comment

Your email address will not be published.