The Walking Dead Season 1 Oyunu Ücretsiz Oldu

Yaz dönemi bitmiş olmasına rağmen, dev firmalardan oyun haberleri gelmeye devam ediyor. İlk olarak E3 2017 fuarında paylaşılan yeni oyunlar, hemen ardından Gamescom 2017 etkinliğinde gelen yeni oyunlar derken, oyun dünyasının canlı kalmaya devam ettiğini görüyoruz. Sadece yeni oyunlar olarak değil bunun yanında firmaların kampanyaları da bir hayli dikkat çekiyor. İlk olarak kampanyalarıyla gündeme gelen firma olan Ubisoft sonrasında, Steam tarafından ücretsiz oyun ve indirimli oyun haberleri verilmişti. Bir süredir peş peşe gelen ücretsiz oyun haberlerine son olarak ise The Walking Dead Season 1 serisi eklendi.

Aynı adı taşıyan The Walking Dead dizisinin ilk sezonunu konu alan ve hikaye temelli oyunlardan biri olan The Walking Dead Season 1, şu an için ücretsiz olarak yayınlandı. Detaylardan bahsedelim.

The Walking Dead Season 1 Nasıl Ücretsiz Alınacak?

Oyunun Steam üzerinden ücretsiz olarak alınacağını belirtelim. Fakat direk olarak Steam üzerinden oyunu ücretsiz olarak almak mümkün olmayacak. Bunun yerine oyunu ücretsiz olarak almak için Humble Bundle hesabının kullanılması gerekecek. Oyun direk olarak Steam üzerinden değil, Humble Bundle üzerinden verileceği için bu hesaba sahip olmayan kullanıcıların The Walking Dead Season 1 serisini ücretsiz olarak alması mümkün olmayacak.

The Walking Dead Season 1

Sitenin üzerinden oyun sayfası bölümünden giriş yaptığınız zaman The Walking Dead Season 1 oyunun Steam sayfasına yönlendirme yapılıyor. Yönlendirmenin ardından kullanıcılara ücretsiz olarak The Walking Dead Season 1 oyunu sunuluyor.

9 Eylül tarihine kadar ücretsiz olarak sunulacak olan ücretsiz sürümün herhangi bir sınırlaması bulunmadığı da belirtiliyor. Oyunu direk olarak Steam hesapları üzerinden almak isteyen kullanıcıların ise ücret olarak ödemesi gereken tutarın da 40 TL gibi bir tutar olduğunu da ekleyelim. Bunun dışında benzeri kampanyaların doğrudan Steam üzerinden gelmeye devam edeceği de belirtiliyor.

You may be interested

Galaxy C7 İçin Nougat Dönemi Başladı
Mobil
12 views
Mobil
12 views

Galaxy C7 İçin Nougat Dönemi Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 17 Kasım 2017

Android sürüm güncellemeleri genel olarak çok yavaş ilerlemekte. Markalar güncellemeler için modellerini hazırlamayı bir türlü başaramıyor. Telefon modellerine göre bile…

Samsung Isı Borusu Sistemine Son Vermiyor
Mobil
9 views
Mobil
9 views

Samsung Isı Borusu Sistemine Son Vermiyor

Ibrahim Kizilirmak - 17 Kasım 2017

Başta amiral gemisi akıllı telefonları olmak üzere son dönemde akıllı telefon teknolojilerinde önemli değişiklikler göze çarpmaya başladı. Telefonlarda yer alan…

OnePlus 5T Sonunda Tanıtıma Çıktı
Mobil
11 views
Mobil
11 views

OnePlus 5T Sonunda Tanıtıma Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 16 Kasım 2017

OnePlus 5 ile iPhone 7 Plus modeliyle yarışan OnePlus, bu modeli bir kez daha yenilemeyi tercih etti. Bu kez tıpkı…

Leave a Comment

Your email address will not be published.