The Red Solstice Oyunu Ücretsiz Oldu

Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak sunulan oyunlara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Son olarak ünlü oyun serilerini ücretsiz olarak kullanıcılara sunan sistem, şimdi ise yeni bir oyun daha hediye edeceğini açıkladı. Bu kez hediye edilecek olan oyunun ise The Red Solstice oyunu olacağı açıklandı. Oyunun ücretsiz serisi hakkında bilgilere geçmeden önce Steam üzerinden oyunun değerinin 31 TL olduğunu belirtelim. İyi sayılabilecek bir ücretle satılan bir oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu belirtmiş olalım. Bunun dışında yapımın nasıl ücretsiz olarak sunulduğuna ve şartların neler olduğuna bakalım.

The Red Solstice Kısa Süreliğine Ücretsiz

Oyun Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak sunuldu. Doğrudan Humble üzerinden ücretsiz olarak sunulduğu için paket olarak değil, direk olarak oyunu alabiliyorsunuz. Üstelik oyunu bir kez almanız yeterli. Oyunu bir kez satın aldıktan sonra yapım envanterinizde kalacak ve Steam hesabınızda sanki ücret vererek almış gibi sınırlama almadan oyunu oynayabileceksiniz. Bunun için Humble Bundle tarafından sunulan süre ise sadece 2 gün.

Bu iki gün içerisinde oyunu alacak olursanız, dediğimiz gibi bundan sonra oyuna ücretsiz erişim hakkınız olacak. Bunun dışında oyunun ücretsiz olarak alınması için yine Humble Bundle hesabınızın olması gerektiğini de belirtelim. Oyunun sayfasından “Add to cart” sekmesini kullanarak oyunu sepetinize eklemeniz ve ardından da “get it for free” sekmesine basarak oyunun şifresini ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Steam şifrenizi aldıktan sonra oyunu etkinleştirmeniz yeterli olacak.

The Red Solstice

Son olarak yapımın türünden biraz bahsedelim. The Red Solstice, 2015 yılında yayınlanmış olan bir strateji oyunu. Mars yüzeyinde çok oyunculu ya da tek oyunculu olarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunda 8 farklı sınıf seçmeniz mümkün. Genel olarak bir strateji tabanlı olsa da özellikle çok oyunculu yapısı ile dikkat çeken seri bir hayli eğlenceli bir deneyim elde etmenizi sağlıyor.

Zaten oyun için yapılan yorumlarda genel olarak olumlu. Bundan sonrada ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam edecek olan Humble Bundle tarafından sunulan oyunun sadece 2 gün için geçerli olduğunu tekrar hatırlatalım. Bu sürenin sonunda oyunu yeniden ücretli olarak alacaksınız.

Ilginizi çekebilir

Nokia 6 ve Nokia 7 İçin Android Oreo Güncellemesi
Mobil
5 görünteleme
Mobil
5 görünteleme

Nokia 6 ve Nokia 7 İçin Android Oreo Güncellemesi

Ibrahim Kizilirmak - 16 Ocak 2018

HMD Global bir yandan yeni akıllı telefon modellerini tanıtmaya devam ederken bir diğer yandan ise yazılım güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor.…

Galaxy S6 Oreo Güncellemesi Alıyor
Mobil
5 görünteleme
Mobil
5 görünteleme

Galaxy S6 Oreo Güncellemesi Alıyor

Ibrahim Kizilirmak - 16 Ocak 2018

Akıllı telefonların ömrü bir yandan donanımsal gelişmelere bağlıyken bir diğer yandan ise yazılımsal olarak desteğe bağlı. Özellikle Android akıllı telefonlarında…

Galaxy On7 Prime 2018 Özellikleri Şimdiden Ortaya Çıktı
Mobil
36 görünteleme
Mobil
36 görünteleme

Galaxy On7 Prime 2018 Özellikleri Şimdiden Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 15 Ocak 2018

Samsung’un orta segment akıllı telefon modellerini yenilemeye devam ettiğini görüyoruz. Sürekli olarak amiral gemisi modelleri üzerinde çalışmayarak ürün yelpazesini orta…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.