The Boring Company Flamethrower Alev Silahı Satışa Çıktı

Elon Musk dünyanın en ilginç teknolojileri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Her ne kadar ünlü ismi daha çok Tesla ile duyuyor olsak da bunun dışında daha birçok alanda Elon Musk adı geçiyor. Son olarak SpaceX firmasının ürettiği Falcon 9 roketleriyle adını sıkça duyduğumuz ünlü isim, bu kez alev silahlarıyla gündeme geldi. The Boring Company Flamethrower adı verilen alev silahlarının hikayesi ise teknoloji dünyasında gündem oldu. Bir iddia üzerinde üretilen yeni silahların detaylarına geçelim.

The Boring Company Flamethrower Nasıl Bir Ürün?

Elon Musk’ın şirketlerinden biri olan The Boring Company tarafından, alakasız ama 50 bin adet şapka üretildiğini görmüştük. Şirketlerin çalışanları için verdiği ücretsiz ürünlere benzer bir yapı ile üretildiği düşünülen şapkaların satışa çıkması da oldukça ilginç bulunmuştu. Sadece 50 bin adet üretiminin gerçekleştirildiği belirtilen şapkaların, kalan son 4 bin adetinin üzerine ise Elon Musk takipçileri ile iddiaya girmişti.

Ünlü isim bir açıklama yaparak tüm şapkaların satılması durumunda özel bir ürün üreteceklerini belirtmişti. The Boring Company Flamethrower adı ile tanıtılan yeni alev silahları ise beklenen bu ilginç ürün oldu. Sadece eğlence amaçlı olarak üretildiği belirtilen The Boring Company Flamethrower alev silahlarının özellikleri ve fiyatı da açıklandı.

The Boring Company Flamethrower

Bugün itibariyle satışa çıkan silahların, yasal olarak da satılmasında bir sakınca olmadığı belirtildi. Silahların tam olarak karşılığı ise alev silahı olarak belirtilebilir. Öyle ki bu silahlarla beraber her ne kadar eğlence amacıyla olduğu söylense de yoğun alev verilebiliyor. Aslında benzer şartlarda üretilen silahların askeri amaçlı kullanıldığı ve satışının yasal olmadığı biliniyor.

The Boring Company Flamethrower serisinin satışının yasal olmasının nedeni ise alev kapasitesinin sınırlı olarak sunuluyor olması. Bunun dışında beraberinde yangın tüplerinin de bulunması ürünün satışını kolaylaştırıyor. Sadece eğlence amacı olsa da tehlikeli bir ürün olarak gösterebileceğimiz ürünün fiyatı ise 500 dolar olarak açıklandı. Buna yangın tüplerinin dahil olduğunu da ekleyelim.

Ilginizi çekebilir

Twitter Yeni Reklam Sistemini Duyurdu
Sosyal Medya
6 görünteleme
Sosyal Medya
6 görünteleme

Twitter Yeni Reklam Sistemini Duyurdu

Ibrahim Kizilirmak - 27 Ocak 2018

Sosyal medya devi Twitter, yavaş yavaş kullanıcılara kazanç getirecek sistemleri kullanıma açmaya başlıyor. Sosyal medya devinin son olarak görüntülü tweet…

Youtube Reklamları İçin Önemli İddia
Teknoloji
14 görünteleme
Teknoloji
14 görünteleme

Youtube Reklamları İçin Önemli İddia

Ibrahim Kizilirmak - 27 Ocak 2018

Sosyal medyanın video platformları içerisinde ilk sırada yer alan Youtube, bu kadar büyüyen bir platform olmasının yanı sıra her geçen…

Google Play Store Uygulamaları İçin Yeni Dönem
Teknoloji
34 görünteleme
Teknoloji
34 görünteleme

Google Play Store Uygulamaları İçin Yeni Dönem

Ibrahim Kizilirmak - 27 Ocak 2018

Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası olarak karşımıza çıkan Google Play Store için yeni adımlar atılmaya devam ediyor. Bir yandan…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.