The Boring Company Alev Silahı Yeni Değişikliklerle Geliyor

Elon Musk şirketlerinin en alakasız ürünlerinden biri olarak gelen The Boring Company Alev Silahı, çıktığı andan bu yana en çok konuşulan ürünlerden biri oldu. Amerika’da satışının yasaklanması beklenen silahların stokları zaten bir anda bitme seviyesine geldi. Elon Musk’ın bir iddia sonrasında beklenmedik bir şekilde satışa çıkardığı The Boring Company Alev Silahı, beklenenden çok konuşulunca ünlü isimde silah için farklı adımlar hazırlamaya karar verdi.

Bu noktada silahların yenileneceği ve biraz daha değişik bir şekilde bir daha satışa sunulacağı açıklandı. Özellikle stokların tükenmesinin sonrasında alınan kararın sonuçlarının neler olacağı konusunda da bilgiler verildi.

The Boring Company Alev Silahı İmaj Değişikliğine Gidiyor

Silahların sadece 1 gün içerisinde tükenmesinin ardından devam serilerinin gelmesine karar veren ünlü isim, tek sorunun yönetmelik sıkıntıları olduğuna karar vermiş olacak ki yapılan değişiklikler bunun önüne geçilmeye çalışılacak ve The Boring Company Alev Silahı serisi bir kez daha satışa çıkacak.

Bunun için silahın tasarımında mini değişikliklere gidileceğini belirten ünlü isim, ilk olarak The Boring Company Alev Silahı serisinin adının değişeceğini açıkladı. Hemen sonrasında ise bazı mini değişikliklerin yapılması bekleniyor. Bu tasarım değişikliklerinin nasıl olacağı konusunda ise net bir bilgi bulunmuyor. Bunun için Elon Musk bir paylaşım yapmadı.

The Boring Company Alev Silahı

Fakat silahın adının nasıl değişeceği konusunda beklenen açıklamalar yapıldı. Buna göre silahın adının sıcaklık arttırma cihazı olacağı belirtildi. Alev silahı yerine kullanılacak olan tabirle beraber “silah” olumsuzluğunun da ortadan kaldırılacağı belirtiliyor. Böylelikle satış yasaklarının önüne geçeceklerini belirten ünlü ismin, yeni versiyonda hiçbir satış engeli veya sınırlaması ile karşı karşıya kalmak istemediği belirtiliyor.

Böyle düşünüldüğü zaman The Boring Company Alev Silahı satışlarının tamamen yasal olarak değerlendirilip değerlendirilmeyeceği ise bilinmiyor. Zaten satışların direk olarak ABD tarafından engellenmesi gündemde olan konulardan birisi. Bu değişikliğin ne kadar etkili olacağını zaman gösterecek. Stokların ne zaman yenileneceğini de yakın bir süre sonra Elon Musk açıklayacak. Bu kez tamamen seri üretime geçilmesi bekleniyor.

Ilginizi çekebilir

Kripto Para Piyasasında Banka Yasakları Gelmeye Başladı
Teknoloji
Teknoloji

Kripto Para Piyasasında Banka Yasakları Gelmeye Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 4 Şubat 2018

Kripto Para sektörü, çok hızlı değişen bir sektör. Hatta yatırım araçları içerisinde Kripto Para sektörünün en hızlı değişim gösteren alan…

Galaxy S9 Plus Kamerası Büyüleyecek
Mobil
1 görünteleme
Mobil
1 görünteleme

Galaxy S9 Plus Kamerası Büyüleyecek

Ibrahim Kizilirmak - 4 Şubat 2018

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları için sayılı bir zaman kaldı. 25 Şubat itibariyle yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımının yapılması…

Nokia Android Pazarında %1’lik Paya Ulaştı
Teknoloji
8 görünteleme
Teknoloji
8 görünteleme

Nokia Android Pazarında %1’lik Paya Ulaştı

Ibrahim Kizilirmak - 4 Şubat 2018

Akıllı telefon dönemine dahil olamayarak, belki de bu arada en büyük şaşkınlığa Nokia yarattı. Akıllı telefon terimi ortaya çıktığı anda…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.