Samsung The Frame Televizyonlarının Fiyatı Belli Oldu

Televizyon ve ekran teknolojileri konusunda lider firma konumunda gösterilen Samsung’un, televizyonları için yeni ürünlerini de piyasaya sürmeye başladı. Kavisli televizyon serileriyle öne çıkan markanın şimdilerde ise bu alanda ilk olacak farklı modeller üzerinde çalıştığı da biliniyor. Markanın farklı tasarımlarıyla dikkat çekecek olan bir başka televizyon serisi de The Frame olarak biliniyor.

Tablo tipi televizyon olarak adlandırılan The Frame televizyonlarının nasıl özelliklere sahip olacağı konusunda da daha önce bilgilendirmeler yapılmıştı. Samsung’un yaptığı tanıtım sonrasında ortaya çıkan bilgiler bir hayli ilgi çekmişti. Hemen sonrasında satışa çıkan The Frame televizyonlarının ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise bir bilgi verilmemişti. Şimdiyse serinin Türkiye fiyatı ortaya çıktı.

The Frame Özellikleri Neler?

Yeni seri televizyonların ne gibi özelliklere sahip olacağından bahsedelim. Daha sonrasında da ülkemiz için açıklanan fiyatlara bakalım. Televizyonların üzerinde yer alan sistemde dikkat çeken birçok detay var. Tabi ki ilk detay televizyonların tasarımı. Tamamen tablo tasarımına sahip olan televizyonların, çalışır durumda bile geniş bir tablo havası sunduğunu görüyoruz. Bunun dışında televizyonların iki farklı seçeneği bulunuyor. İlk seçenekte kullanıcılar 55 inç boyutunu tercih edebiliyor.

The Frame

İkinci seçenek içinse kullanıcılar 65 inç yanı 165 cm dev ekranı tercih edebiliyor. Her iki boyut içinde farklı fiyat aralığı sunulmakta. Bunun dışında televizyonların 4K çözünürlük desteği bulunuyor. HDR modu ve Active Kristal teknolojisine sahip olan televizyonların Samsung ekran teknolojilerine de sahip olduğunu belirtelim. Hareket ve parlaklık sensörlerinin de yer aldığı televizyonların sanat modu da yine dikkat çeken özellikler arasında yer almakta.

Tüm bu özellikleriyle beraber dikkat çeken televizyonların Türkiye satış fiyatları da belirlendi. Tüm bu özellikleriyle beraber ilk sınır yan 55 inç olan modelin 9 bin TL gibi bir fiyatla satışa çıkacağı açıklandı. Bir diğer model olan 65 inçlik serinin ise 13 bin TL gibi bir fiyatla satışa çıktığını belirtelim. The Frame fiyatlarının kampanyalara göre değişebileceği de belirtiliyor.

You may be interested

Samsung Gear Fit 2 Pro Görselleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı
Giyilebilir Teknoloji
4 views
Giyilebilir Teknoloji
4 views

Samsung Gear Fit 2 Pro Görselleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı saat dünyasının en başarılı markalarında sıralama geçtiğimiz aylarda değişti. Apple’ın liderliğinde devam eden listede şimdi ise lider Xiaomi markası…

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü
Mobil
13 views
Mobil
13 views

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefon dünyasının başarılı akıllı telefon modellerinden biri olarak tanıtılan HTC U11 serisi, bir hayli ilgi görmeyi başardı. Ülkemizde de…

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme
Oyun
16 views
Oyun
16 views

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Oyun dünyasında belli başlı yapımların artık kalıcı yer edindiğini söylemek gerekiyor. Çok uzun yıllar önce yayınlanmış olmasına rağmen bu şekilde…

Leave a Comment

Your email address will not be published.