Samsung The Frame Televizyonlarının Fiyatı Belli Oldu

1 Ağustos 2017
67 Görünümler

Televizyon ve ekran teknolojileri konusunda lider firma konumunda gösterilen Samsung’un, televizyonları için yeni ürünlerini de piyasaya sürmeye başladı. Kavisli televizyon serileriyle öne çıkan markanın şimdilerde ise bu alanda ilk olacak farklı modeller üzerinde çalıştığı da biliniyor. Markanın farklı tasarımlarıyla dikkat çekecek olan bir başka televizyon serisi de The Frame olarak biliniyor.

Tablo tipi televizyon olarak adlandırılan The Frame televizyonlarının nasıl özelliklere sahip olacağı konusunda da daha önce bilgilendirmeler yapılmıştı. Samsung’un yaptığı tanıtım sonrasında ortaya çıkan bilgiler bir hayli ilgi çekmişti. Hemen sonrasında satışa çıkan The Frame televizyonlarının ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise bir bilgi verilmemişti. Şimdiyse serinin Türkiye fiyatı ortaya çıktı.

The Frame Özellikleri Neler?

Yeni seri televizyonların ne gibi özelliklere sahip olacağından bahsedelim. Daha sonrasında da ülkemiz için açıklanan fiyatlara bakalım. Televizyonların üzerinde yer alan sistemde dikkat çeken birçok detay var. Tabi ki ilk detay televizyonların tasarımı. Tamamen tablo tasarımına sahip olan televizyonların, çalışır durumda bile geniş bir tablo havası sunduğunu görüyoruz. Bunun dışında televizyonların iki farklı seçeneği bulunuyor. İlk seçenekte kullanıcılar 55 inç boyutunu tercih edebiliyor.

The Frame

İkinci seçenek içinse kullanıcılar 65 inç yanı 165 cm dev ekranı tercih edebiliyor. Her iki boyut içinde farklı fiyat aralığı sunulmakta. Bunun dışında televizyonların 4K çözünürlük desteği bulunuyor. HDR modu ve Active Kristal teknolojisine sahip olan televizyonların Samsung ekran teknolojilerine de sahip olduğunu belirtelim. Hareket ve parlaklık sensörlerinin de yer aldığı televizyonların sanat modu da yine dikkat çeken özellikler arasında yer almakta.

Tüm bu özellikleriyle beraber dikkat çeken televizyonların Türkiye satış fiyatları da belirlendi. Tüm bu özellikleriyle beraber ilk sınır yan 55 inç olan modelin 9 bin TL gibi bir fiyatla satışa çıkacağı açıklandı. Bir diğer model olan 65 inçlik serinin ise 13 bin TL gibi bir fiyatla satışa çıktığını belirtelim. The Frame fiyatlarının kampanyalara göre değişebileceği de belirtiliyor.

Ilginizi çekebilir

iOttie Kablosuz Şarjı Eğlenceye Dönüştürecek
Teknoloji
8 görünteleme
Teknoloji
8 görünteleme

iOttie Kablosuz Şarjı Eğlenceye Dönüştürecek

Ibrahim Kizilirmak - 11 Ocak 2018

CES 2018 tüm hızı ve ilginçlikleri ile devam ediyor. Birçok ünlü markanın birçok önemli ürününü gördüğümüz fuarda, akıllı telefonlar ve…

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
17 görünteleme
Oyun
17 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
8 görünteleme
Teknoloji
8 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.