Samsung Galaxy S9 Çalışmaları Başladı Mı?

Samsung, phablet modelleri içerisinde zirveye oturması beklenen yeni Note modelini herhangi bir sorun olmaması durumunda 23 Ağustos tarihinde tanıtacak. Yeni seri akıllı telefonlarının da tanıtılmasından sonra markanın bir sonraki amiral gemisi modelleri için çalışmaları başlayacak. Bu noktada markanın ilk adımı ise Samsung Galaxy S9 akıllı telefonların olacak.

Bu sene tanıtılan Galaxy S8 modellerinden istediğini, hatta daha fazlasını alan markanın yeni amiral gemisi modeli içinde yine aynı etkiyi yaratacak sistemler üzerinde çalışmalara başladığı belirtiliyor. Şimdiden gündeme gelen Samsung Galaxy S9 akıllı telefonları için ilk iddiayı ortaya atan ise daha önce iPhone paylaşımlarıyla gündem olan Benjamin Geskin oldu. Yine sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarla beraber yeni model için ilk beklentilerde paylaşılmış oldu.

Samsung Galaxy S9 Çok İddialı Bir Akıllı Telefon Olacak

Daha öncede paylaşılan konsept videolarında Samsung Galaxy S9 modelinin çok daha iddialı bir akıllı telefon serisi olacağını net bir şekilde görmüştük. Paylaşılan son görsellerle beraber Samsung Galaxy S9 modelinin tamamen cam ve ekrandan oluşan bir ön yüzey kullanacağının vurgusu yapılmıştı. Tasarım olarak standartların çok daha dışında bir model olması beklenen Samsung Galaxy S9 akıllı telefonlarının teknik özellikler kısmında ise beklentileri karşılamak adına önemli değişikliklere imza atacağını göreceğiz. Benjamin Geskin tarafından bu konuda da yapılan paylaşımlarda, ekrana entegre parmak izi sisteminin ilk farklı teknoloji olacağı vurgulanıyor.

Samsung Galaxy S9

Ekrana entegre parmak izi sisteminin hemen sonrasında yeni seri için paylaşılan bir başka detay, 4K ekranlar. Çözünürlük konusunda da rekorları zorlayacak olan akıllı telefonların, çift arka kamera ve 4500 mAh değerlerine varan bataryalar kullanacağı belirtiliyor.

Muhtemelen 5G ve yeni Bluetooth teknolojileriyle beraber bağlantı konusunda da maksimum limitlerini zorlayacak olan yeni akıllı telefonların ekran boyutu ve işlemci beklentileri ise şu an açıklanmış değil. Buna karşın yeni modelin sistemsel olarak yeni nesle geçeceğini de düşünüyoruz. Yani hem işlemci olarak hem de RAM bellek olarak sınıf atlayan bir model karşımıza gelebilir.

You may be interested

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü
Mobil
9 views
Mobil
9 views

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefon dünyasının başarılı akıllı telefon modellerinden biri olarak tanıtılan HTC U11 serisi, bir hayli ilgi görmeyi başardı. Ülkemizde de…

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme
Oyun
16 views
Oyun
16 views

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Oyun dünyasında belli başlı yapımların artık kalıcı yer edindiğini söylemek gerekiyor. Çok uzun yıllar önce yayınlanmış olmasına rağmen bu şekilde…

Meizu M6 Note Akıllı Telefon Kamera Tanımını Değiştirecek
Mobil
23 views
Mobil
23 views

Meizu M6 Note Akıllı Telefon Kamera Tanımını Değiştirecek

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefonların yükselen yıldızlarından biri olarak bildiğimiz Meizu, son olarak Pro 7 modellerinin tanıtımını gerçekleştirmiş ve çift ekranlı akıllı telefonların…

Leave a Comment

Your email address will not be published.