Samsung Galaxy C7 (2017) Versiyonu Özellikleri Ortaya Çıktı

12 Ağustos 2017
86 Görünümler

Orta segment akıllı telefonların başarılı temsilcilerinden biri olan Galaxy C7 serisi bir süredir sürekli yenilenen modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Samsung’un bir nevi orta segment serileri için amiral gemisi modellerinden biri haline gelen Galaxy C7 akıllı telefonlarının, bu senede yeni modelinin geleceği açıklanmıştı. Fakat markanın Galaxy C7 (2017) modelinde ne gibi sistemlere yer vereceği konusunda bir türlü beklediğimiz detaylar karşımıza çıkmadı. Bu durum ise performans test sonuçlarıyla beraber değişti. Birçok akıllı telefon modelinde olduğu gibi yeni orta segment akıllı telefonlarında da performans testleri birçok detayı ortaya çıkarmış oldu.

Galaxy C7 (2017) Beklenen Tüm Teknik Özellikler

Tasarım konusunda zaten çok farklı bir telefon sunmayacak olan yeni modelin, sistem özellikleri konusunda ise biraz daha iyi bir seri olduğu görülecek. Fakat bu kez işlemci ve yonga setlerinde bir tercih değişimine gidildiğini de ekleyelim. Performans testlerine göre yeni modelde Snapdragon ya da Exynos işlemcileri kullanılmayacak.

Bunun yerine fiyat konusunda daha makul işlemci modelleri olarak bildiğimiz MediaTek işlemcilerinin tercih edileceği düşünülüyor. Performans test sonuçlarına bakacak olursak da yine bu işlemcilerin kullanıldığını görmekteyiz. 1.6 GHz saat hızına sahip olan MediaTek Helio P20 işlemci serisinde sahip olduğu görülen Galaxy C7 (2017) akıllı telefonlarının, toplamda 4 GB RAM bellek miktarıyla beraber orta segmentin ideal modellerinden biri olması bekleniyor.

Galaxy C7 (2017)

Android Nougat 7.1.1 işletim sistemi sürümüne sahip olarak test edildiği görülen akıllı telefonların, yine çift kameralı modellerden biri olmasını bekliyoruz. Takip edenlerin bileceği gibi daha öncede Galaxy C10 (2017) modeli için çift kamera iddiaları ortaya çıkmış ve C serisinin Samsung’un ilk çift kamera teknolojisini kullanan modellerden biri olacağı konuşulmaya başlanmıştı.

Şimdiyse bu modelin çift kamera kullanımı sunduğunu göreceğiz. Muhtemelen IFA 2017 etkinliğinde de en azından tüyolarının verildiğini göreceğimiz akıllı telefonların fiyat aralığı ve diğer bilgileri içinde biraz daha beklememiz gerekiyor. Muhtemelen Note 8 modelinden sonra bu seri hakkında bilgilerin yoğunlaştığını göreceğiz.

Ilginizi çekebilir

iOttie Kablosuz Şarjı Eğlenceye Dönüştürecek
Teknoloji
1 görünteleme
Teknoloji
1 görünteleme

iOttie Kablosuz Şarjı Eğlenceye Dönüştürecek

Ibrahim Kizilirmak - 11 Ocak 2018

CES 2018 tüm hızı ve ilginçlikleri ile devam ediyor. Birçok ünlü markanın birçok önemli ürününü gördüğümüz fuarda, akıllı telefonlar ve…

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
16 görünteleme
Oyun
16 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
7 görünteleme
Teknoloji
7 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.