Samsung Galaxy C7 (2017) Versiyonu Özellikleri Ortaya Çıktı

Orta segment akıllı telefonların başarılı temsilcilerinden biri olan Galaxy C7 serisi bir süredir sürekli yenilenen modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Samsung’un bir nevi orta segment serileri için amiral gemisi modellerinden biri haline gelen Galaxy C7 akıllı telefonlarının, bu senede yeni modelinin geleceği açıklanmıştı. Fakat markanın Galaxy C7 (2017) modelinde ne gibi sistemlere yer vereceği konusunda bir türlü beklediğimiz detaylar karşımıza çıkmadı. Bu durum ise performans test sonuçlarıyla beraber değişti. Birçok akıllı telefon modelinde olduğu gibi yeni orta segment akıllı telefonlarında da performans testleri birçok detayı ortaya çıkarmış oldu.

Galaxy C7 (2017) Beklenen Tüm Teknik Özellikler

Tasarım konusunda zaten çok farklı bir telefon sunmayacak olan yeni modelin, sistem özellikleri konusunda ise biraz daha iyi bir seri olduğu görülecek. Fakat bu kez işlemci ve yonga setlerinde bir tercih değişimine gidildiğini de ekleyelim. Performans testlerine göre yeni modelde Snapdragon ya da Exynos işlemcileri kullanılmayacak.

Bunun yerine fiyat konusunda daha makul işlemci modelleri olarak bildiğimiz MediaTek işlemcilerinin tercih edileceği düşünülüyor. Performans test sonuçlarına bakacak olursak da yine bu işlemcilerin kullanıldığını görmekteyiz. 1.6 GHz saat hızına sahip olan MediaTek Helio P20 işlemci serisinde sahip olduğu görülen Galaxy C7 (2017) akıllı telefonlarının, toplamda 4 GB RAM bellek miktarıyla beraber orta segmentin ideal modellerinden biri olması bekleniyor.

Galaxy C7 (2017)

Android Nougat 7.1.1 işletim sistemi sürümüne sahip olarak test edildiği görülen akıllı telefonların, yine çift kameralı modellerden biri olmasını bekliyoruz. Takip edenlerin bileceği gibi daha öncede Galaxy C10 (2017) modeli için çift kamera iddiaları ortaya çıkmış ve C serisinin Samsung’un ilk çift kamera teknolojisini kullanan modellerden biri olacağı konuşulmaya başlanmıştı.

Şimdiyse bu modelin çift kamera kullanımı sunduğunu göreceğiz. Muhtemelen IFA 2017 etkinliğinde de en azından tüyolarının verildiğini göreceğimiz akıllı telefonların fiyat aralığı ve diğer bilgileri içinde biraz daha beklememiz gerekiyor. Muhtemelen Note 8 modelinden sonra bu seri hakkında bilgilerin yoğunlaştığını göreceğiz.

You may be interested

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü
Mobil
9 views
Mobil
9 views

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefon dünyasının başarılı akıllı telefon modellerinden biri olarak tanıtılan HTC U11 serisi, bir hayli ilgi görmeyi başardı. Ülkemizde de…

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme
Oyun
16 views
Oyun
16 views

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Oyun dünyasında belli başlı yapımların artık kalıcı yer edindiğini söylemek gerekiyor. Çok uzun yıllar önce yayınlanmış olmasına rağmen bu şekilde…

Meizu M6 Note Akıllı Telefon Kamera Tanımını Değiştirecek
Mobil
23 views
Mobil
23 views

Meizu M6 Note Akıllı Telefon Kamera Tanımını Değiştirecek

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefonların yükselen yıldızlarından biri olarak bildiğimiz Meizu, son olarak Pro 7 modellerinin tanıtımını gerçekleştirmiş ve çift ekranlı akıllı telefonların…

Leave a Comment

Your email address will not be published.