Samsung Galaxy A8+ Güncellemesi Kullanıcılara Sunuldu

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan yeni seri akıllı telefonlar Samsung Galaxy A8+ modelleri, Samsung’un orta segment için en iyi modelleri arasındaki yerini aldı. İlk olarak A8+ serisinin önde gelmesinin nedeni ise amiral gemilerini aratmayacak derecede başarılı sistemlerin sunuluyor olması. Selfie kameraları ve yeni ekranları ile dikkat çeken akıllı telefonların, ardı ardına güncellemeleri de gelmeye devam ediyor.

Yeni bir güncelleme daha dün itibariyle duyuruldu. Yeni güncellemenin detayları konusunda da bazı bilgiler ortaya çıktı. Güncellemenin seriyi zenginleştirmesinin yanında önemli düzenlemeleri de sisteme getirdiği görüldü.

Samsung Galaxy A8+ Nasıl Bir Güncelleme Aldı?

Söz konusu akıllı telefonlar ilk olarak güvenlik yaması almıştı. Android için çok önemli güvenlik yaması olan Ocak ayı güncellemelerini kısa süre önce alan akıllı telefonların, bu kez ise Android sistemiyle değil, doğrudan Samsung ile alakalı bir güncelleme aldığı ortaya çıktı. Yeni güncellemenin boyutunun 115 MB olduğunu ve bu güncellemenin tamamen Samsung’un kendi sistemleri için yayınlamış olduğu bir güncelleme olduğunu belirtelim.

Samsung Galaxy A8+

Peki Samsung Galaxy A8+ akıllı telefonlarının güncellemesi neler getirdi? Sorunun cevabı çok uzun değil. Öyle ki yeni güncelleme sistem özellikleri olarak çok önemli bir değişiklik yapmadı. Bunun yerine Samsung’un güvenlik yamalarını akıllı telefonlara sunduğunu ve bazı servis iyileştirmeleri sunduğunu görüyoruz. Servis kısmında yapılan iyileştirmelerin içerisinde bazı önemli kamera iyileştirmeleri yapıldığını da görmekteyiz.

Doğrudan OTA üzerinden kullanıcılara sunulacağı açıklanan güncellemenin ilk yayın bölgesi ise Hindistan oldu. Hindistan bölgesinde yayınlanan güncellemenin birkaç hafta içerisinde tüm bölgeler için yayınlanması bekleniyor. Tabii ki Samsung’un yeni akıllı telefonları için güncellemelerine devam edeceğini de belirtelim. Yeni akıllı telefonların Android tabanlı güncellemeler almaya devam edeceğini de göreceğiz. Yeni bir güncelleme açıklaması geldiği zaman sitemizde bu güncellemelere de yer vereceğiz.

Ilginizi çekebilir

Huawei P20 Üç Kamera İle Geliyor
Mobil
2 görünteleme
Mobil
2 görünteleme

Huawei P20 Üç Kamera İle Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 3 Şubat 2018

Akıllı telefon modelleri için beklenen günler yaklaşıyor. MWC olarak bildiğimiz etkinlikle beraber birçok yeni akıllı telefon modelinin tanıtıldığını göreceğiz. Tabii…

Zenfone 5 İçin Taslak Çizimleri Ortaya Çıktı
Mobil
3 görünteleme
Mobil
3 görünteleme

Zenfone 5 İçin Taslak Çizimleri Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 3 Şubat 2018

MWC 2018 kapsamında birçok yeni akıllı telefon modeli ortaya çıkacak. Birçok markanın yeni modellerini tanıtması beklenirken, markaların sürpriz haberlerinin gelmesi…

Commodore 64 THE 64 Mini Yeniden Görücüye Çıktı
Oyun
6 görünteleme
Oyun
6 görünteleme

Commodore 64 THE 64 Mini Yeniden Görücüye Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 2 Şubat 2018

Atari serileri ve atari oyunları 90’lı yılların vazgeçilmez teknolojileri arasında gösteriliyor. Her ne kadar artık çok daha gelişmiş oyun konsolları…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.