Reklam – Radarex

Radarex, kategorilere ayrılmış (internet, teknoloji, sosyal medya, e-ticaret, mobil, girişim) haberleri ile Türk kullanıcılarını bilgilendirmeyi hedefleyen içerikler sunan ve yayın hayatına 2013 yılında başlamış bir teknoloji sitesidir. Aylık ortalama 15.000 tekil (Eylül/2014) ziyaretçiye sahip olan Radarex, konusunda uzman editör kadrosu ve gün geçtikçe artan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’de kendi dalında önemli bir içerik sağlayıcı/derleyici faaliyet yürütmektedir.

Reklam Modelleri

 Sponsorluk
 Reklamsal (Advertorial) İçerik
 Banner

Sponsorluk

Sponsorluk marka adını yerleştirme ,markayı görünür kılma ,itibar artırma ,kurumsal kimlik oluşturma gibi amaçlarının yanında sosyal sorumlulukların bilincinde olduğunu gösterme imkânı sağlar. Sponsorluk kurumsal kimliğin sürekli gösterilmesiyle bir imaj oluşturur. Başka bir deyişle, sponsorluk, kurum imajını artırma, marka farkındalığını yükseltme ya da ürün ve hizmetlerin doğrudan satışlarını uyararak kurum hedeflerini desteklemek için bir olay ya da etkinliğin düzenlenmesi, masrafların üstlenilmesidir. Bu anlamda Radarex‘e sponsor olmayan isteyenler aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirler.

Reklamsal (Advertorial) İçerik

Tam manasıyla haber özelliği taşımayan bu içerikler bir ürünü, hizmeti yada markayı tanıtıcı yazı ve görsellerden oluşmaktadır. Bir tanıtım metni olarak da değerlendirilebilecek reklamsal içerik yazıları kendi içerisinde ayrı bir disiplini oluşturmaktadır. Yeni çıkan ürünler ve hizmetler için hazırlanan bu metinlerde amaç kullanıcının söz konusu üründen haberdar olması ve bu ürünün kullanıcının belleğinde kalıcı bir yer edinmesidir. Bunun yanı sıra son kullanıcıya yönelik ürünler ve hizmetler için satışa teşvik eden reklamsal içerik metinleri de yazılmaktadır. Radarex, bu tür içerikleri temin etme ve yayınlama konusunda dilerseniz sizinle işbirliği yapabilir.

Banner

Reklam ve tanıtım amaçlı hazırlanan, web siteleri ile gazetelerde başlık ya da alt kısmında yer alabilecek ölçülerde ya da afiş olarak, tasarlanmış kurumsal iletişim öğesidir. Sitemizde belirlenmiş dört adet banner alternatifimiz bulunmaktadır.

 320*100 sağ blok, (Tüm sayfalarda çıkmaktadır)
 320*250 içerik, (Haber içeriklerinde çıkmaktadır)
 430*150 ana sayfa orta, (Sadece ana sayfada çıkmaktadır)
 728*90 ana sayfa üst, (Tüm sayfalarda çıkmaktadır)

Belirlenen bannerların ikisi tüm sayfalarda yer bulurken, diğer ikisi ise ilgili olduğu sayfalarda görünmektedir. Bunların dışında sizin tarafınızdan belirlenen reklam alanlarıyla ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen bilgiler ve fiyatlandırma konusunda aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilir veya ad@radarex.com mail adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz