RED Hydrogen One Çıkış Tarihi Hakkında Bilgiler Var

Akıllı telefonların en farklı modellerinden biri olarak karşımıza çıkan amiral gemisi modellerinden bile daha farklı bir telefon olan RED Hydrogen One, uzun süredir konuşuluyor. Tasarım kısmında ve sistem özellikleri kısmında yapılan iyileştirmeler bir yana yeni akıllı telefonların Hologram sistem sunan ilk telefon modellerinden biri olması bekleniyor.

Oldukça ilginç sistemlerle beraber gelmesi beklenen RED Hydrogen One akıllı telefonlarının hologram sistemiyle beraber ne zaman çıkış yapacağı konusunda da önemli bilgiler elde edildi. Yeni akıllı telefonların ne zaman çıkış yapacağı konusunda bilgilere ve sistem özellikleri konusunda bilgilere geçelim.

RED Hydrogen One Ne Zaman Çıkacak?

Yeni gelen bilgilere göre hologram özellikli akıllı telefonlar ön sipariş olarak Nisan ayında gelecek. Telefonların ön siparişlerinin açılmasının bir iki ay sonrasında ise satışa çıkması bekleniyor. Kısacası yeni gelen bilgilere göre bu yıl en geç yaz ayları içerisinde yeni akıllı telefonların satışa sunulacağı belirtiliyor.

RED Hydrogen One

Bunun dışında telefonların içerisinde yer alan sistem hakkında da detaylı bilgiler verilmiş durumda. Snapdragon 835 işlemcilerinin bulunması, 4 GB RAM bellek sunması gibi standart özelliklerinin dışında RED Hydrogen One akıllı telefonlarının, asıl değişiklik kısmı ise ekranlarda. 5.7 inç ekran sunan akıllı telefonların, 2560 X 1440 çözünürlük değeriyle beraber gelmesi olası. Bunun dışında telefonların, 3 boyutlu görüntü sunan ekranları da bulunacak.

4V modu olarak bilinecek olan bu ekranların, hologram benzeri görüntüler sunabileceği açıklandı. Tabii ki bu deneyimler telefonların çıkış yapmasından sonra daha iyi algılanabilecek. Şu an için çıkış tarihine kadar elde edilen bilgiler oldukça sınırlı bilgiler olarak karşımıza çıkıyor. Yeni modelin fiyatlarının nasıl olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmamakta. Bunlar için resmi açıklama gelecek olursa haberimizi güncelleyeceğiz.

Ilginizi çekebilir

Exynos İşlemcileri İçin Beklenen Gelişme
Teknoloji
4 görünteleme
Teknoloji
4 görünteleme

Exynos İşlemcileri İçin Beklenen Gelişme

Ibrahim Kizilirmak - 25 Ocak 2018

Mobil işlemci üretimi konusunda sayılı marka bulunuyor. Bu markalar içerisinde iddialı bir yere sahip olan markalardan birisi de Samsung. Kendi…

Galaxy S9 Tanıtım Tarihi Kesinleşti! Peki Note 9?
Mobil
4 görünteleme
Mobil
4 görünteleme

Galaxy S9 Tanıtım Tarihi Kesinleşti! Peki Note 9?

Ibrahim Kizilirmak - 25 Ocak 2018

Galaxy S8 ve Note 8 akıllı telefonlarıyla sunulan sistemleri bir hayli beğenilen ve bu sayede beklenenin çok daha üzerinde bir…

Pacific Rim 2 İçin İkinci Büyük Fragman Geldi
Radarex TV
6 görünteleme
Radarex TV
6 görünteleme

Pacific Rim 2 İçin İkinci Büyük Fragman Geldi

Ibrahim Kizilirmak - 25 Ocak 2018

Sadece sinema sektörünün değil, bu alanda kullanılan yazılımlarında ne kadar başarılı olduğunu gösteren Pacific Rim, en sevilen yapımlardan biri olmayı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.