Razer Phone İçin Beklenen Dayanıklılık Testi Yapıldı

28 Kasım 2017
17 Görünümler

Akıllı telefonların en farklı modellerinden biri olarak değerlendirilen Razer Phone, tanıtıldığı andan bu yana oyun odaklı bir telefon serisi olarak ün kazandı. En az rakip amiral gemisi akıllı telefon modelleri kadar çok konuşulan ve sistem özellikleriyle beraber en az diğer amiral gemileri kadar öne çıkan telefonun, oyuna özel yazılımları da bir hayli sevilmişti.

Gerek batarya performansı konusunda gerekse de sistem özellikleri konusunda isteneni veren Razer Phone, son olarak ise sağlamlık konusunda gündem olmuştu. Yeni telefonun sağlamlığının ne boyutta olduğu konusu hala tartışılırken bu konuda ilk test ortaya çıktı.

Razer Phone Dayanıklılık Testi

Yine JerryRigEverything kanalı tarafından paylaşılan dayanıklılık testlerinden sonra Razer Phone akıllı telefonları için ilk değerlendirmelerde yapılmış oldu. Yeni seri akıllı telefonlar için yapılan testlere baktığımız zaman ise bir noktadan sonra Razer Phone modelinin de dayanıklılık sorunu ile karşı karşıya kaldığı görülüyor. Tabii ki mevcut akıllı telefonlarda düşünüldüğü zaman bunun mümkün olan bir durum olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Yenilenmiş ekran ve yine yenilenmiş arka kapak tasarımlarına rağmen Razer Phone akıllı telefonlarının bazı dayanıklılık sıkıntıları çekebileceğini net bir şekilde görebiliyoruz. Tüm bunların dışında yapılan dayanıklılık testini daha detaylı olarak görmek için videoyu izleyebilirsiniz. Bundan sonraki dönemde de dayanıklılık testlerinin devamlarının geleceğini düşünüyoruz. Şimdilik ilk test bu olmuş oldu.

Bir yandan markanın 3.5 mm jak açıklaması, bir diğer yandan akıllı telefonlar üzerinde kullanılan sistemin oldukça güçlü olması, oyuna özel yazılımların gündem olması ve daha birçok neden zaten yeni modelin epey bir konuşulmasına neden olmuştu. Şimdi ise sağlamlık testi yeni modelin gündemde kalmasını sağlayacak gibi gözüküyor. Bundan sonraki dönemde neler yaşanacağını göreceğiz.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.