PlayStation Plus İçin Müthiş Haber

14 Kasım 2017
18 Görünümler

Sony’nin oyun konsollarında, kullanıcıları çekmek adına sunulan birçok fırsat bulunuyor. Bu fırsatlardan ilki, belki de en önde olanı PlayStation Plus sistemi. PlayStation konsol sahiplerini doğrudan ilgilendiren sistemin işleyişi de avantajı da oldukça çok konuşuluyor. Bilmeyenler için mini bir özet geçecek olursak; PlayStation Plus sayesinde aylık sabit ücretler ödeyerek ücretsiz oyunlara ulaşıyorsunuz.

Bu oyunları satın almaya gerek kalmadan oynayabiliyorsunuz. En önemli nokta ise PlayStation Plus üyelerinin oyunlarının her ay değişiyor olması. Yani böylelikle hiç oyun satın almasanız bile birçok alternatifiniz oluyor. Bunun dışında çeşitli artılar ve kampanyalar olduğunu da belirtelim. Şimdi ise bu sistem için Sony’nin yeni bir adım atmaya hazırlandığını görüyoruz.

PlayStation Plus Herkese Ücretsiz Olacak

Hem kullanıcılara daha fazla bilgi vermek hem de kullanıcıların sisteme alışmasını sağlamak için PlayStation Plus bölümünde özel bir kampanya hazırlığı başladı. Buna göre Sony 15 Kasım ile 20 Kasım arasında sistemi tüm PlayStation 4 kullanıcılarına açık hale getirecek ve ücretsiz olarak PlayStation Plus denemesi yapabileceksiniz.

PlayStation Plus

5 gün boyunca tüm konsol sahipleri sistemi kullanarak oyunları test edebilecek. Hatta isteyen kullanıcılar için oyun ayrıcalıklarını görmekte mümkün olacak. 15-20 Kasım arasında yapılacak olan kampanya kapsamında sunulacak olan oyunlarda özel oyunlar olacak. Eski oyunlar ya da gündemden kalkmış seriler yerine, bu kampanya kapsamında FIFA 2018, Call Duty WWII oyunları gibi yeni seriler sunulacak.

Şu an için tüm oyun listesi belli değil. Hediye edilecek ve tüm PlayStation 4 kullanıcılarının oynayabileceği oyunların son ana kadar değişebileceği belirtiliyor. Bunun dışında mevut üyeler içinde çok daha farklı sürprizler olacağı da düşünülüyor. Fakat bunun için henüz Sony tarafından direk olarak yapılmış bir haber yok.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.