PlayerUnknown’s Battlegrounds Resmi Çıkış Tarihi ve Önemli Yenilikler Duyuruldu

Oyun dünyasının bir anda hareketlenmesini sağlayan nadir yapımlardan biri olarak değerlendirebileceğimiz PlayerUnknown’s Battlegrounds, erken erişime ayrıldığı andan bu yana en çok konuşulan yapımlardan biri olarak değerlendiriliyor. Sadece değerlendirmelerde de kalmayan yapımın erken erişimde olmasına rağmen Steam üzerinden en çok oynanan oyun haline gelmesi gelişimi resmi olarak kanıtlamış oluyor.

Oyunun sürekli artan popülaritesi ve sürekli olarak kazandığı oyuncu sayıları da bir hayli konuşulmakta. Tüm bunlarla beraber yapım için en çok merak edilen konulardan birisinin de final sürümünün çıkış tarihi olduğunu biliyoruz. Öyle ki oyun bu kadar beğeni toplamış ve yayılmış olmasına rağmen hala erken erişim sürümünde. Oyunun hala erken erişim sürümünde olmasının oluşturduğu bir beklenti var. Bu beklenti tabi ki final sürümünün ne zaman yayınlanacağı ve ne gibi özelliklere sahip olacağı?

PlayerUnknown’s Battlegrounds Final Sürümü Bul Yıl Geliyor

İşte bu konuda merak edilen sorular sonunda yanıt bulmuş gibi gözüküyor. Öyle ki Paris Oyun Fuarı kapsamında PlayerUnknown’s Battlegrounds yapımcıları oyunun final sürümünün ne zaman geleceğini açıkladı. Buna göre yapım tarafından yapılan açıklamayla beraber oyunun Aralık ayı içerisinde 1.0 ilk sürümüyle beraber tam olarak yayınlanacağı belirtildi. Oyunun ilk final sürümü olacak olan sürümün yayınlanmasının ardından PlayerUnknown’s Battlegrounds, çeşitli sürprizlerde sunacak.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Buna göre PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunun haritalarının geliştirildiğini göreceğiz. Daha geniş bir harita sistemi ve daha detaylı bir çevre sistemi kullanacağı belirtilen oyunun, sadece PC kullanıcıları içinde sınırlı kalmayacağını ekleyelim. Steam üzerinden en çok oynanan oyun unvanına sahip olan yapım, Xbox oyun konsollarında da oynanabilir olacak.

Xbox One konsolları için yayınlanacak olan final sürümünün de Aralık ayı içerisinde geleceğini belirtelim. Yani hem konsol oyuncuları hem de bilgisayar oyuncuları aynı anda oyuna erişim sağlayabilecekler. Çoklu oyuncu desteği için bunun önemli bir adım olduğunu da eklemeden geçmeyelim. Tabii ki yapımın final sürümünde başka sürprizlerde olacaktır fakat bunun dışında çıkış tarihini beklemek gerekiyor.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.