PlayerUnknown’s Battlegrounds İçin Bir Değişiklik Daha

Yayınlandığı andan bu yana oyun dünyasını sallamayı başaran ve birçok oyuncunun beğenisini toplayan PlayerUnknown’s Battlegrounds, durmaksızın yoluna devam ediyor. Henüz final sürümü yayınlanmamış ve geliştirme süreci devam eden bir oyun olsa da son listelerde en çok oynanan Steam oyunu olarak açıklanan PlayerUnknown’s Battlegrounds, bir yandan bu durumu avantajına kullanmaya bir yandan eksik noktaları tamamlamaya başladı.

Son olarak uygulamanın yeni bir versiyonu olarak karşımıza çıkan güncelleme yayınlanmış ve oyunun yapısında önemli değişiklikler yapılmıştı. Yayınlanan güncellemeyle beraber kullanıcıların oyunda elektrik alanı olarak bilinen alanı geçmeleri durumunda aldıkları zararın azaltılması sağlanmıştı. Bu durum kullanıcıların tüm beklentilerini değiştirmeye başladı. Hatta oyun bazı eleştiriler almaya da başladı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Geri Adım Değişikliği

Kullanıcılardan gelen olumsuz yorumlardan sonra yapımcılar bu kararı değiştirdi. Elektrik akımının kullanıcılara az zarar vermesinin, çoklu oyuncu modlarında soruna neden olduğunu gören yapımcılar, oyun için çok önemli bir değişikliğe imza attı. Yayınlanan son güncelleme sonrasında PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununda yer alan elektrik akımının yeniden eski sisteme dönüştürüldüğü açıklandı. Buna göre kullanıcılar elektrik alanını geçtiklerinde yine ciddi oranda zarar görecekler. Böylelikle oyunun ana yapısına döndüğünü ve yeniden çoklu oyuncu modlarında istenen mücadelenin yaşandığını göreceğiz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Fakat burada bir hatırlatma yapmamız gerekiyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds güncellemesi sonrasında elektrik alanının verdiği zarar yeniden artırıldı ancak ilk duruma getirilmedi. Yani yine biraz geri seviye de zarar verilmesi sağlandı. Kullanıcılardan gelen yorumlar doğrultusunda alındığı görülen kararın sonuçlarının nasıl olacağı konusunda ise şimdilik ortaya çıkmış bir bilgi yok. PlayerUnknown’s Battlegrounds güncellemesi sonrasında gelen yeni tepkilere göre değişikliklerin yapılabileceği belirtiliyor.

Şu an için en çok oynanan oyunlardan biri olmasına karşın kararlı sürümü yayınlanmayan oyunun daha birçok değişim yaşadığını görebiliriz. Elektrik alanı burada mini değişikliklerden biri olarak değerlendirilebilir. Sistemde daha ne gibi değişikliklerin gündeme geleceğini önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Şu an PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun gidişatının ise oldukça başarılı olduğunu da ekleyelim.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.