OnePlus 5T Ülkemizde Satışa Çıktı

2017 yılının sonlarına doğru tanıtımı yapılan, tanıtıldığı andan bu yana da Apple’ın yeni rakibi olarak konuşulmaya devam eden OnePlus 5T akıllı telefonları, küresel pazarda yayılmaya başladı. Akıllı telefonların ilk olarak Çin genelinde satışa çıktığını gördük.

Çok kısa bir aralık sonrasında ise bu modellerin Avrupa pazarına sunulduğunu görmek mümkün oldu. Giderek satış pazarını genişletmeye devam eden akıllı telefonların, son olarak beklendiği gibi ülkemizde de satışa çıktığını gördük. E-ticaret siteleri üzerinden satışa çıkan OnePlus 5T akıllı telefonlarının fiyatı ise biraz şaşırtmadı değil.

OnePlus 5T Ne Kadara Alıcı Bulacack?

Yeni akıllı telefonların satış fiyatlarının açıklanmasının ve satışa geçilmesinin ardından bu model hakkında tüm detaylarda paylaşıldı. Fiyata geçmeden önce telefonların özelliklerini hatırlayalım. Yeni modelde çok daha geniş ekran kullanımı karşımıza çıkıyor. 6 inç ekran boyutu ile gelen bu seri, çerçevelerden biraz daha kurtulmuş bir model. Tanıtım sırasında daha detaylı olarak bahsetmiştik ancak hatırlamak gerekirse, %80 oranına yakın bir ekran gövde oranından söz ediyoruz. Daha başarılı akıllı telefon modeli olarak karşımıza çıkan OnePlus 5T, ekran çözünürlük kısmında ise 1080 X 2160 gibi bir değer ile geliyor. Yani yine başarılı bir değer söz konusu.

OnePlus 5T

Teknik özellikler bölümüne geldiğimiz zaman ise yine amiral gemisi özelliklerini görüyoruz. Snapdragon 835 işlemcileri ve 2.35 GHz değerine kadar saat hızları sunan telefon, genel olarak işlem gücü yüksek bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Bunun dışında RAM bellek kısmı9nda ise iki farklı seçenek sunuluyor. 8 ve 6 GB olmak üzere iki ayrı RAM bellek seçimi sunulmakta. Ülkemizde satılan modelde ise 6 GB RAM bellek var.

Kamera kısmında 16 MP ve 20 MP çift arka kamera ve önde de 16 MP tek arka kamera kullanan OnePlus 5T, Android Oreo güncellemesine sahip. Yüz kilidi gibi artıları ve tüm bu özellikleriyle beraber telefonların ülkemiz satış fiyatı 2.775,00 TL oldu. Açıkçası düşük fiyatları ile ünlenen marka için bu değerler biraz yüksek gibi gözüküyor.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.