OnePlus 5T Tanıtım Tarihi Belli Mi?

Akıllı telefon dünyasının en çok merak edilen markalarından biri olan OnePlus yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışmalarına çoktan başlamış durumda. Markanın bir süredir belli özellikleri paylaşılmaya devam eden akıllı telefonlarının ise OnePlus 5T modeli olacağı belirtiliyor. Daha başarılı bir akıllı telefon serisi olacağı ve çok daha gelişmiş bir kameraya sahip olacağı belirtilen yeni modelin detayları da sürekli olarak gelmeye devam ediyor.

Son olarak yeni modelin sistem özelliklerini gösteren bazı paylaşımlar yapılmıştı. Yapılan paylaşımlarda genel olarak akıllı telefonların aynı sistemi kullanacağı ve OnePlus 5 modelinin geliştirileceği üstünde durulmuştu. Şimdi ise yeni modelin kamera sistemleri hakkında bazı bilgiler verildi ve tanıtım tarihi tahminleri geldi.

OnePlus 5T Ne Zaman Geliyor?

Son paylaşılan görsellere göre OnePlus 5T modeli çoktan hazırlanmaya başlandı. Daha önce telefonların site üzerinde görsellerinin ortaya çıktığını görmüştük. OnePlus 5T için paylaşılan bu görseller marka tarafından doğrulanmadı. Fakat bu görseller üzerinden iddialar gelmeye devam etti. Buna göre yeni seri akıllı telefonların 20 MP kamera kullanacağı konusunda bilgiler verildi. Hatta son paylaşılan iddialara göre telefonun içerisinde 20 P değerinde çift arka kamera bulunacak. 20 MP değerinde çift arka kamera modelin bir hayli öne çıkmasını sağlayacak. Bunun yanı sıra telefonun ön kamera teknolojisinde de önemli farklara imza atabileceği belirtiliyor.

OnePlus 5T

Muhtemelen ön kamera kısmında da selfie özel kullanım serilerini göreceğiz. Ön kısımda gelişmiş bir kamera ya da çift kamera sistemi kullanılabilir. Yavaş yavaş OnePlus 5T modeliyle çekildiği belirtilen fotoğraflarında yayınlanmaya başlaması, markanın bu özelliği ile öne çıkacağını gösteriyor. Bunun dışında çıkış tarihi konusunda ise net bilgiler yok.

Bir süredir konuşulan iddia çıkış tarihinin 2018 yılından önce olacağı belirtiliyor. 2018 yılı olmadan tanıtılması beklenen akıllı telefonların piyasaya çıkış tarihi ise bilinmiyor. Bunun için tanıtımı beklemek gerekecek. Tanıtım sonrasında piyasaya çıkış tarihi konusunda detayları göreceğiz. Fiyat farkının ne kadar olacağı da bu şekilde öğrenilmiş olacak.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.