OnePlus 5T Lav Kırmızısına İlgi Büyük

29 Kasım 2017
23 Görünümler

Amiral gemisi canavarı olarak ün salan ve son zamanlarda unvanının hakkını veren OnePlus, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi akıllı telefonları olan OnePlus 5T modelini tanıtmıştı. İşlemci kısmında saat hızının arttırıldığı ve bellek kısmında da yeni seçeneklerin sunulduğu akıllı telefonların, tanıtımının hemen arkasından ise telefonların renk seçeneklerinde düzenlemeler yapılmıştı.

Daha önce tanıtılan modellerden farklı olarak marka OnePlus 5T modelin, ilk defa denediği bir reni de duyurdu. Genelde siyah ve gri renkler üzerine kurulu olan renk düzenine sahip olan markanın, bu modelde Lava RED rengini satışa çıkardığı açıklandı. Lav kırmızısı olarak satışa sunulan yeni renk seçeneğine gösterilen ilgi ise bir hayli arttı.

OnePlus 5T Yeni Renk Seçenekleri Gelebilir

Mevcut renklere ek olarak sunulan Lav kırmızısı rengi, telefonun en çok ilgi gösterilen renk seçeneği oldu. Sürekli olarak kırmızı renk seçeneğine ön siparişlerin verilmesi sonrasında markanın yeni adımlar atması bekleniyor. İlk olarak markanın kırmızı rengi yaygınlaştırması gerekecek. Öyle ki şu an için sadece Çin genelinde kırmızı renkli model satışı var. Marka kendi ülkesi dışında yeni renk seçeneğini satışa sunmayacağını açıklamıştı.

OnePlus 5T

Fakat gelen ilgi ve istek üzerine ilk olarak yeni renk seçeneğinin Çin dışında da satışa çıkarılması gündeme gelebilir. OnePlus bu kadar istekli bir satış kitlesini geri çevirmeyecektir. Bunun dışında OnePlus 5T modelinin sadece 8 GB RAM bellek miktarına sahip olan telefon için geçerli tutulmuş bir seri.

Bu nedenle fiyatı yüksek olan 559 dolar sınıfından satışa çıkıyor. Yeni renk için bu konuda da bir farklılık adımı atılabilir. Tüm bunların dışında OnePlus 5T akıllı telefonlarına yeni renk seçeneğinin de gelebileceği belirtiliyor. Kırmızı dışında gelen rengin hangisi olacağı konusunda bir tahmin yok.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
14 görünteleme
Oyun
14 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
4 görünteleme
Teknoloji
4 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.