OnePlus 3/3T Güncellemesi Ortaya Çıktı

OnePlus 5 akıllı telefonlarının piyasaya çıkmasından sonra çok daha fazla gündem olmaya başlayan OnePlus markası, bir yandan yeni seri akıllı telefonlarını geliştirmeye devam ederken bir yandan da eski serilerini güncellemeye devam ediyor. Markanın en çok önem verdiği ve yükseliş modeli olarak gösterilen OnePlus 3/3T modeli de önem verilen eski seriler arasında ilk sırada geliyor.

Güncelleme desteğini yeni model akıllı telefonlarına rağmen devam ettirerek eski serilerini güncellemeye devam eden akıllı telefon devinin, OnePlus 3/3T modeli için bir güncelleme daha yayınlamaya hazırlandığı belirtildi. Beta versiyonu olarak karşımıza gelen yeni güncellemenin nasıl bir yenilik sunacağı konusunda da birçok yeni bilgi paylaşımı yapıldı. Bu özellikler içerisinde en çok konuşulan özellik ise çift uygulama desteği oldu. Peki çift uygulama desteği nedir? OnePlus serilerine nasıl bir eklenti kazandıracak? Bakalım.

OnePlus 3/3T Çift Uygulama Güncellemesi

Yayınlanacak olan yeni güncellemeyle beraber kullanıcıların çift uygulama desteği alacağı ortaya çıktı. Çift uygulama sisteminin ise beklenenden farklı bir kullanımı olacağı da açıklandı. Bu kullanım ekranı ikiye bölme şeklinde değil de bir uygulamanın iki farklı hesabını kullanma olarak karşımıza çıkacak.

Çift uygulama kullanımıyla beraber kullanıcıların bir uygulamayı iki farklı hesapla yönetmelerinin önü açılacak. Bu şekilde kullanıcıların Twitter, Facebook gibi sosyal medya uygulamalarını iki farklı hesapla kullanmalarının önü açılacak.

OnePlus 3/3T

Üstelik telefonlara gelecek olan yeni özellik sayesinde iki farklı hesapta profesyonel olarak kullanılabilecek. Yani kullanıcıların iki uygulamayı da tek bir hesap gibi kullanmasına olanak verilecek. Bu sayede iki farklı uygulama hesabınızdan da ayrı ayrı bildirimler almanız mümkün kılınacak. Ayrıca iki uygulamada sistemsel olarak ayrı ayrı kullanılabilecek.

OnePlus 3/3T beta sürümü olarak yayınlanacak olan yeni güncellemenin sistemsel olarak daha ne gibi farklılıklar sunacağını bilemiyoruz. Fakat ikiz uygulama olarak da bilinen sistemin kullanıcıların bir hayli tercih edeceği bir sistem olarak görüleceği belirtiliyor. Sadece bu sistem bile eski modellerinin satışlarının devam etmesini sağlayacak olan gelişmeler olarak gösterilebilir. Beta sürümünde olan güncellemenin son sürümünün ne zaman yayınlanacağı ise kesin değil.

You may be interested

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü
Mobil
10 views
Mobil
10 views

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefon dünyasının başarılı akıllı telefon modellerinden biri olarak tanıtılan HTC U11 serisi, bir hayli ilgi görmeyi başardı. Ülkemizde de…

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme
Oyun
16 views
Oyun
16 views

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Oyun dünyasında belli başlı yapımların artık kalıcı yer edindiğini söylemek gerekiyor. Çok uzun yıllar önce yayınlanmış olmasına rağmen bu şekilde…

Meizu M6 Note Akıllı Telefon Kamera Tanımını Değiştirecek
Mobil
23 views
Mobil
23 views

Meizu M6 Note Akıllı Telefon Kamera Tanımını Değiştirecek

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefonların yükselen yıldızlarından biri olarak bildiğimiz Meizu, son olarak Pro 7 modellerinin tanıtımını gerçekleştirmiş ve çift ekranlı akıllı telefonların…

Leave a Comment

Your email address will not be published.