OnePlus 3/3T Güncellemesi Ortaya Çıktı

5 Ağustos 2017
286 Görünümler

OnePlus 5 akıllı telefonlarının piyasaya çıkmasından sonra çok daha fazla gündem olmaya başlayan OnePlus markası, bir yandan yeni seri akıllı telefonlarını geliştirmeye devam ederken bir yandan da eski serilerini güncellemeye devam ediyor. Markanın en çok önem verdiği ve yükseliş modeli olarak gösterilen OnePlus 3/3T modeli de önem verilen eski seriler arasında ilk sırada geliyor.

Güncelleme desteğini yeni model akıllı telefonlarına rağmen devam ettirerek eski serilerini güncellemeye devam eden akıllı telefon devinin, OnePlus 3/3T modeli için bir güncelleme daha yayınlamaya hazırlandığı belirtildi. Beta versiyonu olarak karşımıza gelen yeni güncellemenin nasıl bir yenilik sunacağı konusunda da birçok yeni bilgi paylaşımı yapıldı. Bu özellikler içerisinde en çok konuşulan özellik ise çift uygulama desteği oldu. Peki çift uygulama desteği nedir? OnePlus serilerine nasıl bir eklenti kazandıracak? Bakalım.

OnePlus 3/3T Çift Uygulama Güncellemesi

Yayınlanacak olan yeni güncellemeyle beraber kullanıcıların çift uygulama desteği alacağı ortaya çıktı. Çift uygulama sisteminin ise beklenenden farklı bir kullanımı olacağı da açıklandı. Bu kullanım ekranı ikiye bölme şeklinde değil de bir uygulamanın iki farklı hesabını kullanma olarak karşımıza çıkacak.

Çift uygulama kullanımıyla beraber kullanıcıların bir uygulamayı iki farklı hesapla yönetmelerinin önü açılacak. Bu şekilde kullanıcıların Twitter, Facebook gibi sosyal medya uygulamalarını iki farklı hesapla kullanmalarının önü açılacak.

OnePlus 3/3T

Üstelik telefonlara gelecek olan yeni özellik sayesinde iki farklı hesapta profesyonel olarak kullanılabilecek. Yani kullanıcıların iki uygulamayı da tek bir hesap gibi kullanmasına olanak verilecek. Bu sayede iki farklı uygulama hesabınızdan da ayrı ayrı bildirimler almanız mümkün kılınacak. Ayrıca iki uygulamada sistemsel olarak ayrı ayrı kullanılabilecek.

OnePlus 3/3T beta sürümü olarak yayınlanacak olan yeni güncellemenin sistemsel olarak daha ne gibi farklılıklar sunacağını bilemiyoruz. Fakat ikiz uygulama olarak da bilinen sistemin kullanıcıların bir hayli tercih edeceği bir sistem olarak görüleceği belirtiliyor. Sadece bu sistem bile eski modellerinin satışlarının devam etmesini sağlayacak olan gelişmeler olarak gösterilebilir. Beta sürümünde olan güncellemenin son sürümünün ne zaman yayınlanacağı ise kesin değil.

Ilginizi çekebilir

Intel Sanal Gerçeklik Gözlükleri Geliyor
Giyilebilir Teknoloji
410 görünteleme
Giyilebilir Teknoloji
410 görünteleme

Intel Sanal Gerçeklik Gözlükleri Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Sanal gerçeklik teknolojisi son dönemlerde yavaşlamaya başladı. Daha doğrusu bu alanda büyük oyuncuların dışında bu alanda fark yaratan teknolojilere uzak…

Galaxy S9 Active Modeli İçin İlk İddialar Gelmeye Başladı
Mobil
444 görünteleme
Mobil
444 görünteleme

Galaxy S9 Active Modeli İçin İlk İddialar Gelmeye Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları olacak olan Galaxy S9 akıllı telefonlarının tanıtımı, bu ay içerisinde yapılacak. Telefonların tanıtımı için…

Huawei Honor 7X Red Edition Satışa Çıkıyor
Mobil
416 görünteleme1
Mobil
416 görünteleme1

Huawei Honor 7X Red Edition Satışa Çıkıyor

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Akıllı telefon markalarında son dönemde yeni bir trend ortaya çıkmaya başladı. Markalar son dönemde artık akıllı telefon modellerini yenilemesinin yanı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.