Nokia 8 Görselleri Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

30 Temmuz 2017
80 Görünümler

Nokia, yeni akıllı telefonlarına çoktan amiral gemisi modellerini eklemek için çalışmalara başladı. Kısa süre içerisinde Nokia 8 akıllı telefonlarını envanterine ekleyeceği bilinen markanın, geri dönüşü de böylelikle tamamlanmış olacak. Amiral gemisi eksiğini kapatacak olan ve yeniden Android pazarında kendisini gösterecek olan Nokia’nın, yeni modeliyle ilgili detayları da sürekli olarak yenileniyor. Son olarak telefonların özelliklerini gösteren bazı raporların yayınlandığı gözükmüştü. Amiral gemisi modelinin geleceği bu şekilde bir nevi garantilenmiş oldu. Genel olarak değerlendirdiğimizde oldukça başarılı gösterilen yeni telefonların şimdi de en net görselleri ortaya çıktı. Bu kez görsellerin farkı yeni seri akıllı telefonların çalışır bir biçimde görüntülenmesi. Yeni görsellere geçmeden önce telefonların sistemleri hakkında daha detaylı bilgi verelim.

Nokia 8 Üretime Girdi Mi?

Yeni modelin özellikleri içerisinde ekranların ayrı bir yeri olacağı konuşuluyor. Öncelikle farklı olarak gelecek olan bu ekran sisteminden bahsedelim. Muhtemelen 5.7 inç ekran boyutunu göreceğimiz yeni seri akıllı telefonların 2K çözünürlük değerine kadar çıkması gündemde. Böyle bir durumda çok net görüntülerin elde edilmesi mümkün olacak. Bunun dışında teknik kısımda da epey beğeni toplayacak detaylar göreceğiz. Öncelikle yeni modelin Snapdragon 835 serisi işlemcilere geçecek olması, piyasadaki iddialı serilerden biri olacağını gösteriyor. Bunun dışında tabi ki 6 GB RAM bellek miktarının da etkisini unutmamak gerekiyor.

Nokia 8

Çok kısa bir süre içerisinde tanıtılması beklenen fakat net tarihi hala belli olmayan akıllı telefonların son görselleri de birçok detayı ortaya çıkarmış oldu. Öncelikle yeni modelin çalışır sisteme sahip olduğu kesinleşmiş oldu. Çalışır bir sisteme sahip olması telefonların üretildiğini de gösteriyor.

Üretimin tamamlandığını gösteren bu ipucunun dışında beklendiği gibi önde sadece sanal tuşların yer aldığı da bir başka detay olarak karşımıza çıkmakta. Çift kameraları ve genişletilmiş ekranlarının da doğrulandığı görsellerden sonra tek beklenti tanıtım olarak karşımıza çıkmaya başladı. Nokia 8 tanıtımının yapılmasının hemen ardından yeni modelin satışa da çıkması gündemde. Öyle ki şimdiden stokları tamamlandığını düşündüren görseller bile olduğunu belirtelim.

Güncelleme: Telefonların 16 Ağustos tarihinde tanıtılacağı konusunda yeni bilgilerde paylaşıldı. Yeni telefonların daha öncede bu tarih içerisinde tanıtılacağı konuşuluyordu.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.