Nokia 2 Ülkemiz Fiyatları Açıklandı

HMD Global Nokia serisini genişletmeye devam ediyor. Marka son olarak CES 2018 fuarında yeni Nokia 6 modelini tanıtmıştı. Yeni akıllı telefonların tanıtımından hemen önce ise Nokia 2 akıllı telefonlarının tanıtımı gerçekleştirildi. Giriş seviyesi akıllı telefonlara katılan yeni akıllı telefon modelinin, yayınlandıktan hemen sonrada Android Oreo güncellemesi yayınlanmıştı.

Hem güncellemeleri hem de dağıtımı devam eden giriş seviyesi akıllı telefonların, ülkemizde ne kadar fiyatla satılacağı ise merak konusu olmuştu. Daha doğrusu bu serinin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı bile bilinmiyordu. Fakat detaylar için çok beklemek gerekmedi ve Nokia 2 akıllı telefonlarının ülkemizde de satışa çıkacağı açıklandı.

Nokia 2 Ne Kadar Fiyatla Satılacak?

Giriş seviyesi akıllı telefonların satış fiyatına geçmeden önce Nokia 2 modelinin özelliklerinden söz edelim. Snapdragon 212 giriş seviyesi işlemcileri ilk dikkat çeken detay. Çok yüksek bir performansı yok fakat giriş seviyesi için yeterli bir işlemci modeli ile karşı karşıyayız. Bunun dışında telefonların 1 GB standart RAM bellekleri ve 8 GB depolama alanı bulunuyor.

Nokia 2

8 MP değerinde arka kamera ve 5 MP ön kamerası ile 4 senenin öncesinden kalan bir telefon havası veren Nokia 2, 4100 mAh bataryası ile öne çıkan bir model. Tüm bu giriş seviyesi özelliklerine rağmen son Android sürümünü kullanan akıllı telefonların, 5 inç ekran ve 720p çözünürlük değerine sahip olan ekranlarını da belirtelim.

Giriş seviyesinde bu özelliklerle beraber Nokia 2 akıllı telefonlarının satış fiyatı ise 849 TL olarak açıklandı. Ülkemiz için satış fiyatı olarak açıklanan rakamın biraz yüksek bir seviyede olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Biraz daha yüksek bir fiyata çok daha iyi sisteme sahip telefonlar almak mümkün. Yine de Nokia satışları nasıl gidecek merak konusu.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.