Motorola Moto Z2 Play Almak İsteyenlere Müjdeli Haber

19 Eylül 2017
28 Görünümler

Lenovo tarafından alındıktan sonra çöküş döneminden bir daha yukarı çıkmaya başlayan Motorola, ardı ardına yeni akıllı telefon modellerini tanıtmayı da sürdürüyor. Markanın son aylarda en çok sevilen telefonlarının başında ise Motorola Moto Z2 Play modeli geliyor.

Haziran ayında tanıtılmış olsa da bu zamana artan bir ilgiyle öne çıkan akıllı telefonların, ülkemizde satılıp satılmayacağı konusu da geçtiğimiz ay belli olmuştu. Yeni akıllı telefon modelinin bu ay içerisinde ülkemizde de satışa çıkarılacağı belirtilmiş fakat beklenen fiyat açıklamalarından hiçbiri gelmemişti. Şimdi ise telefonu satın almak isteyen kullanıcılar için Türkiye lansmanı yapılmış durumda.

Motorola Moto Z2 Play Ne Kadar Fiyatla Satılacak?

Yeni seri akıllı telefonların ne kadar fiyata sahip olacağını açıklayan markanın, ülkemiz için geçerli olacak olan modele ekstra 4 modunda eşlik edeceğini açıkladığını da ekleyelim. Buna göre lansman sonunda yapılan bilgilendirmeye göre akıllı telefonlar ülkemizde, Eylül ayı içerisinde satışa çıkarılacak. Eylül ayının son haftasında satışta olması beklenen yeni akıllı telefonların fiyatı ise amiral gemilerinden düşük, genel seviye akıllı telefonlardan ise yüksek olarak öne çıkıyor. Motorola Moto Z2 Play akıllı telefonlarının bu noktada açıklanan satış fiyatı 2299 TL.

Motorola Moto Z2 Play

Ülkemizde satılacak olan modelin Android Nougat işletim sistemi kullanımı yapacağı ve Motorola Moto Z2 Play akıllı telefonlarının Eylül sonunda satışta olduğunu göreceğiz. Fakat telefonların mod desteği için piyasaya sürülecek olan 4 yeni mod ürününün ne zaman satışa çıkacağı konusunda bir bilgi verilmiş değil.

Muhtemelen telefonların çıkışından 15 gün sonra gibi bir süre içerisinde aksesuar serilerinin de satışa çıkacağını göreceğiz. Fakat bu modların ve benzeri aksesuarların ne kadar fiyatla satılacağı konusunda da şu an için yeterli bilgi elde edilebilmiş değil. Bunun yanı sıra Motorola Moto Z2 Play akıllı telefonlarının sonrasında, Z2 Force modelinin de kısa süre içerisinde satışa çıkması bekleniyor. Fakat bu modelin fiyatının biraz daha farklı olduğunu göreceğiz.

 

Ilginizi çekebilir

iOttie Kablosuz Şarjı Eğlenceye Dönüştürecek
Teknoloji
1 görünteleme
Teknoloji
1 görünteleme

iOttie Kablosuz Şarjı Eğlenceye Dönüştürecek

Ibrahim Kizilirmak - 11 Ocak 2018

CES 2018 tüm hızı ve ilginçlikleri ile devam ediyor. Birçok ünlü markanın birçok önemli ürününü gördüğümüz fuarda, akıllı telefonlar ve…

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
16 görünteleme
Oyun
16 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
7 görünteleme
Teknoloji
7 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.