Microsoft, Surface Serilerine Yeni Bir Ürün Ekleyecek

Yazılım devi olarak bildiğimiz, böyle tanımladığımız Microsoft donanım alanında da önemli girişimler yapmaya hazırlanıyor. Bir dönem Nokia’yı satın alıp akıllı telefon alanına girmek istese de bunu başaramayan markanın, bu süreçte tablet alanında da önemli gelişmelere imza attığını gördük. Surface tablet serisi ile sonunda akıllı teknolojilerde de kendisini gösteren Microsoft, Apple’ın iPad modellerine bile rakip olmayı başarmıştı.

Son olarak tanıttığı güncellenmiş olan seriyle ilgi toplayan yeni tablet sınıfı hakkında şimdilerde heyecan yaratan bir haber daha geldi. Bu kez ortaya çıkan bilgilere göre yeni seri bir ürün daha karşımızda olacak.

Surface Serisi Güncellenecek

Doğrudan Microsoft tarafından gelen bilgilerle beraber, yeni seri bir Surface serisinin daha tanıtılacağı ortaya çıktı. Doğrudan Microsoft tarafından verilen bilgilerle beraber ortaya çıkan gelişmelere göre önümüzdeki ay yeni bir ürün daha tanıtılacak. Bir süredir merakla beklenen yeni seri Surface 5 modelinin mi tanıtılacağı yoksa başka bir serinin mi tanıtılacağı konusunda ise net bir bilgi verilmedi.

Surface

iPad rakibi olan tablet serisinin merakla beklenen yeni modelinin gelme ihtimali yüksek olsa da bir ihtimal daha var. Bu da akıllı telefon serisinin gelmesi. Daha önce patent görselleri ortaya çıkan ve katlanabilir tasarıma sahip olan yeni bir akıllı telefon modelinin düşünüldüğü ortaya çıkmıştı.

Katlanabilir akıllı telefon modeli olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz Surface akıllı telefonlarının da önümüzdeki ay tanıtılmasını muhtemel olabilir. Ekim sonunda yapılacak etkinlikte açıklanacağı belirtilen yeni ürünün, akıllı telefon modeli mi olacağı yoksa tablet serisi mi olacağı konusunda bilgilerde ancak tanıtımla beraber ortaya çıkacak gibi duruyor. Öyle ki Microsoft bu konuda işleri biraz sıkı tutmakta. Yeni bir bilgi paylaşılmadığı gibi diğer markalarda olduğu gibi herhangi bir bilgi de ortaya çıkmıyor. Fakat kesin olan bir bilgi ver ki Microsoft sürpriz yaratacak yeni bir tablet ya da akıllı telefon duyurusu gerçekleşecek.

You may be interested

Pokemon Go İkili Mücadele Güncellemesi Detaylandı
Oyun
9 views
Oyun
9 views

Pokemon Go İkili Mücadele Güncellemesi Detaylandı

Ibrahim Kizilirmak - 7 Eylül 2017

Artırılmış gerçeklik oyunları içerisinde bir anda fark yaratmayı başaran oyun Pokemon Go, saman alevi benzetmesine tam anlamıyla uyan bir oyun…

Nokia 5 Yine İlk Güncellemeleri Alan Cihaz Oldu
Mobil
6 views
Mobil
6 views

Nokia 5 Yine İlk Güncellemeleri Alan Cihaz Oldu

Ibrahim Kizilirmak - 6 Eylül 2017

Nokia, akıllı telefonlara geçiş yapamamasından değil, akıllı telefonlarında kullandığı sistemlerin beğenilmemesi olmuştu. Özellikle mobil işletim sistemi desteğinde istediğini veremeyen ve…

Bütçe Dostu Huawei Honor V9 Play Tüm Özellikleriyle Ortaya Çıktı
Mobil
8 views
Mobil
8 views

Bütçe Dostu Huawei Honor V9 Play Tüm Özellikleriyle Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 6 Eylül 2017

Üst düzey özellikleri ve tasarımlarıyla dikkat çeken akıllı telefonlar bir yana, artık bütçe dostu akıllı telefonlara da ilgi giderek artmaya…

Leave a Comment

Your email address will not be published.