Microsoft, Surface Serilerine Yeni Bir Ürün Ekleyecek

Yazılım devi olarak bildiğimiz, böyle tanımladığımız Microsoft donanım alanında da önemli girişimler yapmaya hazırlanıyor. Bir dönem Nokia’yı satın alıp akıllı telefon alanına girmek istese de bunu başaramayan markanın, bu süreçte tablet alanında da önemli gelişmelere imza attığını gördük. Surface tablet serisi ile sonunda akıllı teknolojilerde de kendisini gösteren Microsoft, Apple’ın iPad modellerine bile rakip olmayı başarmıştı.

Son olarak tanıttığı güncellenmiş olan seriyle ilgi toplayan yeni tablet sınıfı hakkında şimdilerde heyecan yaratan bir haber daha geldi. Bu kez ortaya çıkan bilgilere göre yeni seri bir ürün daha karşımızda olacak.

Surface Serisi Güncellenecek

Doğrudan Microsoft tarafından gelen bilgilerle beraber, yeni seri bir Surface serisinin daha tanıtılacağı ortaya çıktı. Doğrudan Microsoft tarafından verilen bilgilerle beraber ortaya çıkan gelişmelere göre önümüzdeki ay yeni bir ürün daha tanıtılacak. Bir süredir merakla beklenen yeni seri Surface 5 modelinin mi tanıtılacağı yoksa başka bir serinin mi tanıtılacağı konusunda ise net bir bilgi verilmedi.

Surface

iPad rakibi olan tablet serisinin merakla beklenen yeni modelinin gelme ihtimali yüksek olsa da bir ihtimal daha var. Bu da akıllı telefon serisinin gelmesi. Daha önce patent görselleri ortaya çıkan ve katlanabilir tasarıma sahip olan yeni bir akıllı telefon modelinin düşünüldüğü ortaya çıkmıştı.

Katlanabilir akıllı telefon modeli olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz Surface akıllı telefonlarının da önümüzdeki ay tanıtılmasını muhtemel olabilir. Ekim sonunda yapılacak etkinlikte açıklanacağı belirtilen yeni ürünün, akıllı telefon modeli mi olacağı yoksa tablet serisi mi olacağı konusunda bilgilerde ancak tanıtımla beraber ortaya çıkacak gibi duruyor. Öyle ki Microsoft bu konuda işleri biraz sıkı tutmakta. Yeni bir bilgi paylaşılmadığı gibi diğer markalarda olduğu gibi herhangi bir bilgi de ortaya çıkmıyor. Fakat kesin olan bir bilgi ver ki Microsoft sürpriz yaratacak yeni bir tablet ya da akıllı telefon duyurusu gerçekleşecek.

You may be interested

Tesla Semi İçin Kuyruklar Oluşmaya Başladı
Otomotiv
3 views
Otomotiv
3 views

Tesla Semi İçin Kuyruklar Oluşmaya Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Elektrikli araç teknolojileri içerisinde ilk sırada yer alan Tesla, otonom araç teknolojileri için yaptığı denemelerden sonra da başarı elde etti.…

OnePlus Güvenlik Sorunu Büyüyor
Mobil
3 views
Mobil
3 views

OnePlus Güvenlik Sorunu Büyüyor

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Uygun fiyatlı, ama yüksek özellikli akıllı telefon markası olarak ün kazanan OnePlus, bu alanda son yılların en çok konuşulan firmalarından…

Xperia XZ1 Önemli Bir Güncelleme Daha Aldı
Mobil
3 views
Mobil
3 views

Xperia XZ1 Önemli Bir Güncelleme Daha Aldı

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

IFA kapsamında tanıtılan en iyi akıllı telefonlarından biri olarak tarihe geçen Xperia XZ1 akıllı telefonları, uzun süredir telefon dünyasının gündeminde.…

Leave a Comment

Your email address will not be published.