Microsoft, Surface Serilerine Yeni Bir Ürün Ekleyecek

Yazılım devi olarak bildiğimiz, böyle tanımladığımız Microsoft donanım alanında da önemli girişimler yapmaya hazırlanıyor. Bir dönem Nokia’yı satın alıp akıllı telefon alanına girmek istese de bunu başaramayan markanın, bu süreçte tablet alanında da önemli gelişmelere imza attığını gördük. Surface tablet serisi ile sonunda akıllı teknolojilerde de kendisini gösteren Microsoft, Apple’ın iPad modellerine bile rakip olmayı başarmıştı.

Son olarak tanıttığı güncellenmiş olan seriyle ilgi toplayan yeni tablet sınıfı hakkında şimdilerde heyecan yaratan bir haber daha geldi. Bu kez ortaya çıkan bilgilere göre yeni seri bir ürün daha karşımızda olacak.

Surface Serisi Güncellenecek

Doğrudan Microsoft tarafından gelen bilgilerle beraber, yeni seri bir Surface serisinin daha tanıtılacağı ortaya çıktı. Doğrudan Microsoft tarafından verilen bilgilerle beraber ortaya çıkan gelişmelere göre önümüzdeki ay yeni bir ürün daha tanıtılacak. Bir süredir merakla beklenen yeni seri Surface 5 modelinin mi tanıtılacağı yoksa başka bir serinin mi tanıtılacağı konusunda ise net bir bilgi verilmedi.

Surface

iPad rakibi olan tablet serisinin merakla beklenen yeni modelinin gelme ihtimali yüksek olsa da bir ihtimal daha var. Bu da akıllı telefon serisinin gelmesi. Daha önce patent görselleri ortaya çıkan ve katlanabilir tasarıma sahip olan yeni bir akıllı telefon modelinin düşünüldüğü ortaya çıkmıştı.

Katlanabilir akıllı telefon modeli olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz Surface akıllı telefonlarının da önümüzdeki ay tanıtılmasını muhtemel olabilir. Ekim sonunda yapılacak etkinlikte açıklanacağı belirtilen yeni ürünün, akıllı telefon modeli mi olacağı yoksa tablet serisi mi olacağı konusunda bilgilerde ancak tanıtımla beraber ortaya çıkacak gibi duruyor. Öyle ki Microsoft bu konuda işleri biraz sıkı tutmakta. Yeni bir bilgi paylaşılmadığı gibi diğer markalarda olduğu gibi herhangi bir bilgi de ortaya çıkmıyor. Fakat kesin olan bir bilgi ver ki Microsoft sürpriz yaratacak yeni bir tablet ya da akıllı telefon duyurusu gerçekleşecek.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.