Mate 10 Pro Modeli Bu Kez Çalışır Halde Görüntülendi

Akıllı telefonlar için bir dönemi bitirip, yeni bir dönemi başlatacağı düşünülen Mate 10 Pro akıllı telefonlarının, her geçen gün yeni bir detayı ortaya çıkmaya devam ediyor. Tanıtımına 10 gün biri kısa bir süre kalmasının yanı sıra, diğer markalardan farklı olarak Huawei, sürekli yeni modeller hakkında bilgi paylaşımına devam ediyor. Çinli teknoloji devi bir yandan paylaşımlarına devam etmekte bir diğer yandan ise yeni seri akıllı telefonların sızıntıları ortaya çıkmaya devam etmekte. Son olarak Mate 10 Pro akıllı telefonlarının çalışır biçimde görüntülendiği ortaya çıktı. Telefonların test aşamasında mı görüntülendiği yoksa telefonların üretim sonrasında mı görüntülendiği bilinmiyor.

Mate 10 Pro Görüntülerinde Nasıl Detaylar Var?

Yeni fotoğraflar nasıl ortaya çıktı? Bilmek oldukça zor fakat yeni görseller telefonlar hakkında önemli bilgiler veriyor. Öncelikle telefonların ön kısmında tamamen ekrandan oluşan bir model görmekteyiz. Görselde navigasyon özelliğinin açık olduğu görülüyor.

Mate 10 Pro

Çerçevesiz bir akıllı telefon kullanılmasının yanı sıra, telefonların en boy oranı konusunda da oldukça başarılı olduğu görülüyor. Yeni görseller Mate 10 Pro modelinin sadece ekranı kısmında değil, bunun dışında arka yüzey kısmında da önemli bilgiler veriyor. Üst üste sıralanmış olan çift arka kamera ve hemen altında yer alan parmak izi sensörlerinin kullanılacağı ortaya çıkmış durumda.

Mate 10 Pro

Mate 10 Pro modelinin arka yüzeyi için önemli detaylardan birisi de parlak yüzey. Eğer görseller gerçekse, yeni telefonun arka kısmında cam kaplama kullanılacak. Cam kaplamanın artısı kablosuz şarj desteği olabilir. Bunun dışında bir bilgi elde edebilmiş değiliz. Mate 10 Pro görseli olarak gösterilen görselin, son olarak çift renk uyumu sunduğunun da görüldüğünü eklemek gerekiyor.

Tıpkı Google Pixel modellerinde olduğu gibi parçalı renk sistemine geçiş yapılacak gibi duruyor. Bu görsellerin gerçek olup olmadığını görmek içinse 16 Ekim tarihinde yapılacak olan tanıtımı beklemek gerekecek. Eğer Mate 10 Pro tasarımı bu şekilde olacak olursa, marka tasarım kısmında oldukça başarılı bir seri oluşturacak gibi duruyor.

You may be interested

Xiaomi Redmi Note 5 Sonunda Ortaya Çıktı
Mobil
11 views
Mobil
11 views

Xiaomi Redmi Note 5 Sonunda Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 23 Kasım 2017

Akıllı telefon modelleri içerisinde, en çok satan markalardan biri olarak karşımıza çıkan Xiaomi Redmi Note serisi için beklenen adımlar atılmaya…

Çin’de Skype Engeli Gündem Oldu
İnternet
12 views
İnternet
12 views

Çin’de Skype Engeli Gündem Oldu

Ibrahim Kizilirmak - 22 Kasım 2017

Sosyal medya uygulamalarının kullanımlarının sınırlanması, internet sitelerinin kullanımlarının sınırlanması ve genel olarak dış ülke bağımlı olan uygulamalarının sınırlanması haberleri ile…

Huawei Mate 10 Lite Ülkemizde Satışa Çıktı
Mobil
10 views
Mobil
10 views

Huawei Mate 10 Lite Ülkemizde Satışa Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 20 Kasım 2017

Çinli akıllı telefon devlerinden biri olan Huawei, geçtiğimiz yıl yakaladığı yükselişi devam ettirmeye başladı. Markanın bu senede elde ettiği başarı…

Leave a Comment

Your email address will not be published.