Makale Alın, Makale Satın Kazanın!

Radarex ekibinin bir süredir üzerinde çalıştığı yeni bir proje olan Makaleci.co‘yu kullanıcıların hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Özgün makale işleri ile makale ihtiyacı olanların içerik bulmasını ve makale yazarlarının para kazanmasını sağlayacak olan Makaleci.co hizmetinizde.

Özgün makale ve içerik için doğru adres

İnternet sitelerinin en önemli ihtiyacı şüphesiz içerik. Sadece içerik bulmak ile de olmuyor, bu içeriklerin özgün olması da bu konuda büyük önem taşıyor.

İnternette bir çok çeşidi bulunan makale sitelerine Radarex ekibi olarak bir yenisini daha ekliyoruz. Makaleci.co günümüz teknolojileri ile hazırlanmış, kullanıcılarının hemen hemen tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir sistem. Özgün makale konusunda yazarları ve içerik arayanları bir araya getirmesini hedeflediğimiz Makaleci.co ile yenilikçi özellikler bir araya geliyor. İşte bu özelliklerden bazıları: Gelişmiş kullanıcı kontrol paneli, site içi mesajlaşma sistemi, kişiye özel sipariş, Paypal ile ödeme kolaylığı ve GSM onaylı güvenilir kullanıcı profili.

Gelişmiş kullanıcı kontrol paneli

Bu özellik sayesinde site içerisindeki kullanıcılar, birbirleriyle mesajlaşacak, kredi hareketlerini, siparişlerini ve diğer hemen hemen tüm aktivitelerini buradan takip edebilecekler. Ayrıca, kullanıcıların tüm bildirimleri site içi bildirim paneli üzerinden gerçekleşecek.

Kişiye özel sipariş imkanı

Bir yazarın yazılarını özellikle takip ediyorsunuz ve bu yazar sizin ilgili olduğunuz konu üzerine sürekli yazılar mı yazıyor? O zaman işte bu özellik sayesinde anlaşacağınız fiyat üzerinden o yazarın sadece size özel yazılar yazmasını sağlayabileceksiniz. Bu sayede hem uygun fiyatlara yazar ihtiyacınız karşılanacak hem de yazar ekstra farklı işler aramak veya uzmanlık alanları dışında makaleler yazmak zorunda kalmayacak.

Paypal ile ödeme

Makale sitelerinde en çok talep edilen ve beklenen özellik Paypal ile ödeme. Bu, kendilerine güvenleri olmayan sitelerin pek aktif etmediği bir özellik aslında. Paypal şikayet konusunda oldukça hassas olduğu için proje sahipleri ödeme/geri ödeme riskini almak istemiyor. Fakat olası bir şikayet durumuna karşılık Makaleci.co olarak sistemimizde gerçekleşen tüm işlemlerin kaydını tutuyoruz.

GSM onaylı güvenilir kullanıcı profili

Kullanıcılarımızın hemen hepsi, yazarlarımızın tamamının GSM onayı mevcut. Bu durum site içi işlemlerin belirli bir güvenlik içerisinde gerçekleşmesine olanak tanıyor. Bu sayede alım yapacağınız veya özel sipariş vereceğiniz kullanıcıların profilinin GSM onaylı olup olmadığını rahatça görebiliyorsunuz.

Özgün makale konusunda yaşanan içerik sıkıntısını büyük ölçüde içerik arayanları ve içerik hazırlayanları bir araya getirerek çözeceğini düşündüğümüz Makaleci.co ile bu konuda kullanıcılarımıza güvenilir ve yenilikçi bir hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. http://makaleci.co

Ilginizi çekebilir

iOttie Kablosuz Şarjı Eğlenceye Dönüştürecek
Teknoloji
1 görünteleme
Teknoloji
1 görünteleme

iOttie Kablosuz Şarjı Eğlenceye Dönüştürecek

Ibrahim Kizilirmak - 11 Ocak 2018

CES 2018 tüm hızı ve ilginçlikleri ile devam ediyor. Birçok ünlü markanın birçok önemli ürününü gördüğümüz fuarda, akıllı telefonlar ve…

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
16 görünteleme
Oyun
16 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
7 görünteleme
Teknoloji
7 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.