LG V30 Tüm Tasarımıyla Ortaya Çıktı

Akıllı telefon dünyasının amiral gemileri için merakla beklenen adımlar atılmaya başlandı. İlk olarak Note 8 akıllı telefonlarının hemen arkasından ise LG’nin yeni amiral gemisi olan LG V30 akıllı telefonlarının tanıtımının yapılması bekleniyor. Ay sonunda tanıtılacak olan yeni seri akıllı telefonların içerisinde kullanılacak olan sistem hakkında da yeni bilgiler elde etmeye başladı.

İlk olarak LG’nin yeni akıllı telefonlarının çift ekran barındırmayacağı ve bunun yerine özel bir ekran teknolojisi kullanacağını öğrenmiştik. Yeni detayları belli aralıklarla gelmeye devam eden akıllı telefonların son olarak ise basın görsellerinin paylaşımları gerçekleştirildi. LG V30 basın görselleriyle beraber birçok yeni detayda ortaya çıktı.

LG V30 Tasarımı Kesinleşti

Telefonların basın görselleri olarak adlandırılan bu yeni görseleler merak edilen tüm detayları da ortaya çıkardı. Telefonların tam olarak nasıl bir sistem kullanacağından tutunda yeni seri de nasıl bir kamera yerleşimi yapılacağına kadar birçok bilgiyi elde etmiş oldu. Söz konusu basın görsellerine göre yeni seri akıllı telefonların arka kapak kısmında yan yana çift arka kamera ve hemen alt kısımlarında da parmak izi okuyucular bulunuyor. Bir hayli dikkat çeken parmak izi sensörlerinin lazer sistemli yeni bir teknoloji kullanacağı da söylentiler arasında.

LG V30

Önce kısımda da ciddi değişiklikler sunan akıllı telefonun OLED değil POLED ekran teknolojisine sahip olacağı ve ekranların köşelerinde de kavisli yapının korunacağı açıklanmış durumda. Görsellerle beraber yeni seri akıllı telefonların ana yapısı böylelikle kesinleşmiş oldu. Tabii ki markanın doğrulaması tanıtımla beraber olacak fakat hem tanıtımın bu kadar yaklaşmış olması hem de yeni görsellerin çok yakın kaynaklar tarafından paylaşılmış olması LG V30 akıllı telefonlarının basın görselleri olduğu iddialarını güçlendiriyor.

Telefonların teknik sistemi hakkında daha fazla detayı ise Ağustos ayının sonunda yapılan tanıtımla beraber net olarak görmüş olacağız. Şimdilik yeni seri akıllı telefonların paylaşılan bu görselleriyle beraber iddiaları aktarmaya devam edeceğiz. Tanıtımdan sonra telefonların tüm özelliklerini sitemizden aktaracağız.

You may be interested

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü
Mobil
9 views
Mobil
9 views

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefon dünyasının başarılı akıllı telefon modellerinden biri olarak tanıtılan HTC U11 serisi, bir hayli ilgi görmeyi başardı. Ülkemizde de…

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme
Oyun
16 views
Oyun
16 views

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Oyun dünyasında belli başlı yapımların artık kalıcı yer edindiğini söylemek gerekiyor. Çok uzun yıllar önce yayınlanmış olmasına rağmen bu şekilde…

Meizu M6 Note Akıllı Telefon Kamera Tanımını Değiştirecek
Mobil
23 views
Mobil
23 views

Meizu M6 Note Akıllı Telefon Kamera Tanımını Değiştirecek

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefonların yükselen yıldızlarından biri olarak bildiğimiz Meizu, son olarak Pro 7 modellerinin tanıtımını gerçekleştirmiş ve çift ekranlı akıllı telefonların…

Leave a Comment

Your email address will not be published.