LG V30 Tüm Tasarımıyla Ortaya Çıktı

Akıllı telefon dünyasının amiral gemileri için merakla beklenen adımlar atılmaya başlandı. İlk olarak Note 8 akıllı telefonlarının hemen arkasından ise LG’nin yeni amiral gemisi olan LG V30 akıllı telefonlarının tanıtımının yapılması bekleniyor. Ay sonunda tanıtılacak olan yeni seri akıllı telefonların içerisinde kullanılacak olan sistem hakkında da yeni bilgiler elde etmeye başladı.

İlk olarak LG’nin yeni akıllı telefonlarının çift ekran barındırmayacağı ve bunun yerine özel bir ekran teknolojisi kullanacağını öğrenmiştik. Yeni detayları belli aralıklarla gelmeye devam eden akıllı telefonların son olarak ise basın görsellerinin paylaşımları gerçekleştirildi. LG V30 basın görselleriyle beraber birçok yeni detayda ortaya çıktı.

LG V30 Tasarımı Kesinleşti

Telefonların basın görselleri olarak adlandırılan bu yeni görseleler merak edilen tüm detayları da ortaya çıkardı. Telefonların tam olarak nasıl bir sistem kullanacağından tutunda yeni seri de nasıl bir kamera yerleşimi yapılacağına kadar birçok bilgiyi elde etmiş oldu. Söz konusu basın görsellerine göre yeni seri akıllı telefonların arka kapak kısmında yan yana çift arka kamera ve hemen alt kısımlarında da parmak izi okuyucular bulunuyor. Bir hayli dikkat çeken parmak izi sensörlerinin lazer sistemli yeni bir teknoloji kullanacağı da söylentiler arasında.

LG V30

Önce kısımda da ciddi değişiklikler sunan akıllı telefonun OLED değil POLED ekran teknolojisine sahip olacağı ve ekranların köşelerinde de kavisli yapının korunacağı açıklanmış durumda. Görsellerle beraber yeni seri akıllı telefonların ana yapısı böylelikle kesinleşmiş oldu. Tabii ki markanın doğrulaması tanıtımla beraber olacak fakat hem tanıtımın bu kadar yaklaşmış olması hem de yeni görsellerin çok yakın kaynaklar tarafından paylaşılmış olması LG V30 akıllı telefonlarının basın görselleri olduğu iddialarını güçlendiriyor.

Telefonların teknik sistemi hakkında daha fazla detayı ise Ağustos ayının sonunda yapılan tanıtımla beraber net olarak görmüş olacağız. Şimdilik yeni seri akıllı telefonların paylaşılan bu görselleriyle beraber iddiaları aktarmaya devam edeceğiz. Tanıtımdan sonra telefonların tüm özelliklerini sitemizden aktaracağız.

You may be interested

Nissan SOAK Teknolojisi Ortaya Çıktı
Otomotiv
8 views
Otomotiv
8 views

Nissan SOAK Teknolojisi Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 5 Ekim 2017

Özellikle SUV sınıfı araçlarında son yılların en başarılı firmalarından biri olan Nissan, araç sınıflarını yenilemenin yanında farklı teknolojiler üzerinde de…

Google Home Mini Özellikleri ve Satış Fiyatı
Teknoloji
7 views
Teknoloji
7 views

Google Home Mini Özellikleri ve Satış Fiyatı

Ibrahim Kizilirmak - 5 Ekim 2017

Akıllı ev hoparlörü teknolojisinin öncülerinden biri olan Google, uzun süredir beklenen Pixel 2 akıllı telefon etkinliğinde bu alanda da birçok…

Google Home Max Yenilenmiş Akıllı Ev Hoparlörü Tanıtıldı
Teknoloji
7 views
Teknoloji
7 views

Google Home Max Yenilenmiş Akıllı Ev Hoparlörü Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 4 Ekim 2017

Akıllı hoparlör sektörüne ilk giren firmalardan biri olan Google, bu alanda kullanıcılara sunduğu Home serisiyle beraber, çok üst düzey teknolojiler…

Leave a Comment

Your email address will not be published.