LG V30 Tüm Tasarımıyla Ortaya Çıktı

8 Ağustos 2017
117 Görünümler

Akıllı telefon dünyasının amiral gemileri için merakla beklenen adımlar atılmaya başlandı. İlk olarak Note 8 akıllı telefonlarının hemen arkasından ise LG’nin yeni amiral gemisi olan LG V30 akıllı telefonlarının tanıtımının yapılması bekleniyor. Ay sonunda tanıtılacak olan yeni seri akıllı telefonların içerisinde kullanılacak olan sistem hakkında da yeni bilgiler elde etmeye başladı.

İlk olarak LG’nin yeni akıllı telefonlarının çift ekran barındırmayacağı ve bunun yerine özel bir ekran teknolojisi kullanacağını öğrenmiştik. Yeni detayları belli aralıklarla gelmeye devam eden akıllı telefonların son olarak ise basın görsellerinin paylaşımları gerçekleştirildi. LG V30 basın görselleriyle beraber birçok yeni detayda ortaya çıktı.

LG V30 Tasarımı Kesinleşti

Telefonların basın görselleri olarak adlandırılan bu yeni görseleler merak edilen tüm detayları da ortaya çıkardı. Telefonların tam olarak nasıl bir sistem kullanacağından tutunda yeni seri de nasıl bir kamera yerleşimi yapılacağına kadar birçok bilgiyi elde etmiş oldu. Söz konusu basın görsellerine göre yeni seri akıllı telefonların arka kapak kısmında yan yana çift arka kamera ve hemen alt kısımlarında da parmak izi okuyucular bulunuyor. Bir hayli dikkat çeken parmak izi sensörlerinin lazer sistemli yeni bir teknoloji kullanacağı da söylentiler arasında.

LG V30

Önce kısımda da ciddi değişiklikler sunan akıllı telefonun OLED değil POLED ekran teknolojisine sahip olacağı ve ekranların köşelerinde de kavisli yapının korunacağı açıklanmış durumda. Görsellerle beraber yeni seri akıllı telefonların ana yapısı böylelikle kesinleşmiş oldu. Tabii ki markanın doğrulaması tanıtımla beraber olacak fakat hem tanıtımın bu kadar yaklaşmış olması hem de yeni görsellerin çok yakın kaynaklar tarafından paylaşılmış olması LG V30 akıllı telefonlarının basın görselleri olduğu iddialarını güçlendiriyor.

Telefonların teknik sistemi hakkında daha fazla detayı ise Ağustos ayının sonunda yapılan tanıtımla beraber net olarak görmüş olacağız. Şimdilik yeni seri akıllı telefonların paylaşılan bu görselleriyle beraber iddiaları aktarmaya devam edeceğiz. Tanıtımdan sonra telefonların tüm özelliklerini sitemizden aktaracağız.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.