LG V30 Plus Türkiye Satış Fiyatları Ortaya Çıktı

Akıllı telefon dünyasında değişikliklere gideceğini açıklayan Güney Koreli teknoloji devi LG, geçtiğimiz günlerde önemli açıklamalarda bulundu. LG G7 serisi akıllı telefonların geleceğine ilişkin konuşan markanın, yeni akıllı telefon serilerin de sunacağı sistem özellikleri konusunda detayları paylaşmıştı. Tüm bunlar bir yana, markanın önemli akıllı telefon serilerinden biri olan LG V30 Plus modelinin de pazara yayılma sürecinin hızlandırıldığı ortaya çıktı.

Bu bağlamda yeni modellerin ülkemiz içinde satışa çıkacağından söz etmiştik. Beklenen haber ise geçtiğimiz günlerde geldi. LG V30 Plus akıllı telefonlarının ülkemizde satışa çıkacağı açıklandı ve satış fiyatı konusunda da beklenen açıklamalar yapıldı.

LG V30 Plus Ne Kadara Satılacak?

Yeni akıllı telefonların sistem özelliklerinden bahsedip sonrasında ise fiyat bilgilerine geçeceğiz. 6 inçlik ekranların bulunduğu akıllı telefon, 1440 X 2880 ekran çözünürlüğüne sahip. Bunun dışında sistem özellikleri kısmında ise Snapdragon 835 serisi işlemci modelleri görülüyor. Adreno 540 GPU kullanımı yaptığı bilinen geçtiğimiz senenin amiral gemisi işlemcilerinde, 4 GB RAM bellek miktarı ve 128 GB depolama alanı bulunuyor. Yeni akıllı telefonların 3300 mAh değerinde bataryaları ve Android Nougat işletim sistemleri bulunuyor.

LG V30 Plus

Bu özelliklerle beraber 16 MP ve 13 MP çift arka kamera bulunan akıllı telefonların 3 eksene sahip OIS desteği ve 5 MP değerinde de ön kameraları karşımıza çıkıyor. IP68 sertifikası ve yenilenmiş kameralarıyla beraber LG V30 Plus akıllı telefonlarının ülkemiz fiyatı ise 4399 TL olarak açıklandı.

Yeni telefonların fiyatının 4399 TL olması, oldukça yüksek bir aralık sunulmasını işaret ediyor. Bu rakamda rakip amiral gemileriyle mücadele edebilecek mi bilinmez ama telefonların rakiplerinin çok fazla önüne geçebileceği ve yüksek satış rakamları elde edebileceği düşünülmüyor. Fiyat aralığı oldukça yüksek.

Ilginizi çekebilir

Intel Meltdown ve Spectre İçin Yeni Açıklama Yayınladı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Intel Meltdown ve Spectre İçin Yeni Açıklama Yayınladı

Ibrahim Kizilirmak - 18 Ocak 2018

İşlemci dünyası son birkaç haftadır çalkalanmaya devam ediyor. İlk olarak Intel işlemcilerinde ortaya çıkan güvenlik açıkları, işletim sisteminin kernel bilgilerine…

Firefox 58 Sürümü Sonrasında Gelecek Yenilikler
İnternet
4 görünteleme
İnternet
4 görünteleme

Firefox 58 Sürümü Sonrasında Gelecek Yenilikler

Ibrahim Kizilirmak - 18 Ocak 2018

Google Chrome tarayıcıya karşı atılmış en önemli adımlardan biri olarak gösterilen Firefox Quantum tarayıcı güncellemesi, dengeleri değiştirmeye yetti. Öncelikle sitelerin…

Sony Xperia XZ Pro Nasıl Özelliklerle Geliyor?
Mobil
8 görünteleme
Mobil
8 görünteleme

Sony Xperia XZ Pro Nasıl Özelliklerle Geliyor?

Ibrahim Kizilirmak - 17 Ocak 2018

Akıllı telefonların yeni serilerinden biri olsa da sürekli değişen amiral gemisi serilerin gölgesinde kalmaya başlayan Sony Xperia XZ akıllı telefonlarının…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.