LG V30 Akıllı Telefonlarının Test Sonuçları Görüldü

19 Temmuz 2017
44 Görünümler

LG, akıllı telefonlarına yeni modeller ekleme adına çalışmalarını hızlandırdı. Diğer serileri bir yana bıraktığımızda markanın en çok ilgi çeken modelleri V serileri olarak karşımıza çıkıyor. İlk olarak LG V10 modeliyle başlayan serinin, çift ekran sunması, amiral gemisi modellerine ek yeni bir amiral gemisi serisi olması LG V serilerine gösterilen ilginin bir hayli artmasına neden oldu. Son modellerde LG V20 serisiyle çok daha başarılı bir akıllı telefon dönemini başlatan markanın, bu kez LG V30 modelleri gündemde.

LG G6 akıllı telefonlarından daha üstün modeller olması beklenen yeni serilerin nasıl teknolojilere sahip olacağı kısmındaysa uzun süredir tartışmalar devam ediyor. IFA kapsamında tanıtılması beklenen yeni serinin tanıtımından hemen önce bir kez daha özellikleri ortaya çıktı. Bu kez telefonlar GeekBench testleri ortaya çıkmış durumda.

LG V30 Özellikleri Görüldü

Paylaşılan son özellik görsellerine göre LG V30 akıllı telefonları içerisinde Snapdragon 835 işlemci serileri yer alacak. Maksimum performans değerleri elde edilecek mi bilinmez ama testlere göre 8 çekirdekli işlemcilerin, 4 çekirdeğinin 1.9 GHz hızında çalışacağı görülüyor. Ekran kısmında 5.7 inç seçimi yapıldığı görülen akıllı telefonların, Fullvision teknolojisine sahip olacağını görüyoruz. Aslında bu özellik bir nevi LG’nin standartlarından biri olmaya başladı. Mini serisi olarak gösterilen serilerde bile Fullvision tam ekran teknolojisine yer veriliyor.

LG V30

Durum böyle olunca her ne kadar doğrulanmamış olsa da LG V30 akıllı telefonlarının da aynı ekran teknolojisine sahip olacağı hem testlerde görüldü hem de beklenen özellikler arasında yer alıyor. 4 GB RAM bellek miktarı, OLED ekran, 5.7 inç ekran boyutu, Sandragon835 işlemci modelleri derken çok daha başarılı serilerin kullanıcılara sunulması beklense de yeni modellerin fiyatı konusuna geldiğimizde nasıl bir rakamla karşılaşacağımız kesin değil.

Özelliklere bakacak ve LG G6 modelleriyle karşılaştıracak olursak LG V30 modelleri de çok ucuz seriler olmayacak gibi duruyor. En azından amiral gemisi modelleri için standart gösterilen 3000 TL gibi rakamları görmek mümkün olabilir.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
16 görünteleme
Oyun
16 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
7 görünteleme
Teknoloji
7 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.