LG V30 Akıllı Telefonlarının Özelliklerine Birde Videoda Bakın

Yenilenmiş olan akıllı telefon modelleri içerisinde en çok konuşulan seri şüphesiz ki LG V30 modeli oldu. Yayınlandığı andan bu yana beğeni ve başarı elde eden LG V30, hem marka için hem de akıllı telefon dünyası için birçok ilki ortaya koymuştu. Yeni seri akıllı telefonların içerisinde yer alan işlemciler ve ekranlarda LG G6 serisinin eksiğini kapatmıştı. Markanın yeni akıllı telefonlarında yer alan özellikler konusunda markanın bilgilendirmeleri de devam ediyor. Bu noktada yeni seri akıllı telefonların tüm özelliklerini ortaya çıkaran bir videoda paylaşıldı. Doğrudan LG tarafından paylaşılan video, sistem hakkında da önemli bilgilerden söz ediyor.

LG V30 İçin Özel Video

Videoda ilk vurgulanan detay her zaman açık ekran teknolojisi, Samsung’un akıllı telefonlarında da kullanılan her zaman açık ekran teknolojisinin, farklı modları ve farklı tasarım kullanımlarına da dikkat çekiliyor.

Bunun dışında bir diğer yenilik olan akıllı bar üzerinde de duruluyor. Telefonun kolay ulaşım ve geçiş menüsü olarak gösterilen barın her zaman açık ekranlarda da etkili bir kullanım sunduğunu da söylemek gerekiyor. Ekran sistemleri bir yana yeni video ile telefonların kamera sistemleri hakkında da önemli bilgiler veriliyor. Verilen bu bilgilere göre kameraların, diyafram açıklığının özellikle üzerinde durulmakta.

Öyle ki telefonda yer alan f/1.6 diyafram açıklığı, akıllı telefon dünyasında pek görülmemiş bir özellik. LG V30 serisinde yer alan bu özellik hem kamera çekimlerinin çok daha başarılı olmasını sağlıyor hem de LG V30 modelinin fark yaratmasını sağlıyor. Rakiplerine karşı tercih edilecek bir model olması adına poınt zoom adı verilen özel bir kamera teknolojisinin de vurgulandığı videoda renk modlarının ve çekim modlarının da ne kadar başarılı olduğunu görüyoruz.

LG V30 kamera, ekran, ses sistemi ve Google asistan desteği hakkında bilgiler veren videonun tüm detaylarını görmek için yukarı da yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

You may be interested

HMD Global Android Oreo Açıklamasını Yaptı
Mobil
1 views
Mobil
1 views

HMD Global Android Oreo Açıklamasını Yaptı

Ibrahim Kizilirmak - 4 Eylül 2017

Nokia 8 akıllı telefonları tanıtıldıktan sonra HMD Global, geri dönüşü sağlamış oldu. Yeni seri akıllı telefon modelleri içerisinde en başarılı…

Borderlands 3 İçin Geri Sayım Başladı
Oyun
2 views
Oyun
2 views

Borderlands 3 İçin Geri Sayım Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 4 Eylül 2017

Merakla beklenen Pitchford paneli, oyuncuların ilgi odağı oldu. Önemle beklenen Borderlands 3 oyunu hakkında da ilk bilgilerin verileceğinin düşünüldüğü panelde…

Tom Clancy’s The Division Yeni Yama Özellikleri Açıklandı
Oyun
4 views
Oyun
4 views

Tom Clancy’s The Division Yeni Yama Özellikleri Açıklandı

Ibrahim Kizilirmak - 4 Eylül 2017

Oyun dünyasının başarılı serilerinden biri olan Tom Clancy's, son serilerinden biri olan Tom Clancy's The Division yapımıyla beraber ilgi odağı…

Leave a Comment

Your email address will not be published.