LG V30 Akıllı Telefonlarının Özelliklerine Birde Videoda Bakın

Yenilenmiş olan akıllı telefon modelleri içerisinde en çok konuşulan seri şüphesiz ki LG V30 modeli oldu. Yayınlandığı andan bu yana beğeni ve başarı elde eden LG V30, hem marka için hem de akıllı telefon dünyası için birçok ilki ortaya koymuştu. Yeni seri akıllı telefonların içerisinde yer alan işlemciler ve ekranlarda LG G6 serisinin eksiğini kapatmıştı. Markanın yeni akıllı telefonlarında yer alan özellikler konusunda markanın bilgilendirmeleri de devam ediyor. Bu noktada yeni seri akıllı telefonların tüm özelliklerini ortaya çıkaran bir videoda paylaşıldı. Doğrudan LG tarafından paylaşılan video, sistem hakkında da önemli bilgilerden söz ediyor.

LG V30 İçin Özel Video

Videoda ilk vurgulanan detay her zaman açık ekran teknolojisi, Samsung’un akıllı telefonlarında da kullanılan her zaman açık ekran teknolojisinin, farklı modları ve farklı tasarım kullanımlarına da dikkat çekiliyor.

Bunun dışında bir diğer yenilik olan akıllı bar üzerinde de duruluyor. Telefonun kolay ulaşım ve geçiş menüsü olarak gösterilen barın her zaman açık ekranlarda da etkili bir kullanım sunduğunu da söylemek gerekiyor. Ekran sistemleri bir yana yeni video ile telefonların kamera sistemleri hakkında da önemli bilgiler veriliyor. Verilen bu bilgilere göre kameraların, diyafram açıklığının özellikle üzerinde durulmakta.

Öyle ki telefonda yer alan f/1.6 diyafram açıklığı, akıllı telefon dünyasında pek görülmemiş bir özellik. LG V30 serisinde yer alan bu özellik hem kamera çekimlerinin çok daha başarılı olmasını sağlıyor hem de LG V30 modelinin fark yaratmasını sağlıyor. Rakiplerine karşı tercih edilecek bir model olması adına poınt zoom adı verilen özel bir kamera teknolojisinin de vurgulandığı videoda renk modlarının ve çekim modlarının da ne kadar başarılı olduğunu görüyoruz.

LG V30 kamera, ekran, ses sistemi ve Google asistan desteği hakkında bilgiler veren videonun tüm detaylarını görmek için yukarı da yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

You may be interested

Youtube Koyu Tema Özelliğini Mobil Platformlara Getiriyor
İnternet
5 views
İnternet
5 views

Youtube Koyu Tema Özelliğini Mobil Platformlara Getiriyor

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Koyu tema özelliği için adımlar atan Youtube Web sürümünde yaptığı güncelleme sonrasında, ilk defa koyu tema özelliğini kullanıma sunmuştu. Buna…

Tesla Semi İçin Kuyruklar Oluşmaya Başladı
Otomotiv
5 views
Otomotiv
5 views

Tesla Semi İçin Kuyruklar Oluşmaya Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Elektrikli araç teknolojileri içerisinde ilk sırada yer alan Tesla, otonom araç teknolojileri için yaptığı denemelerden sonra da başarı elde etti.…

OnePlus Güvenlik Sorunu Büyüyor
Mobil
4 views
Mobil
4 views

OnePlus Güvenlik Sorunu Büyüyor

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Uygun fiyatlı, ama yüksek özellikli akıllı telefon markası olarak ün kazanan OnePlus, bu alanda son yılların en çok konuşulan firmalarından…

Leave a Comment

Your email address will not be published.