L.A. Noire Oyunu Yenilenmiş Versiyonuyla Geliyor

Farklı yapıya sahip oyun arayan kullanıcılar için en iyi seçeneklerde biri olarak gösterilen L.A. Noire, çok kısa bir süre içerisinde yükseliş yakalamayı başarmış ve kendisine has bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunlardan biri olarak değerlendiriliyor. İlk olarak 2011 yılında satışa çıkan ve bu yıl içerisinde yenileneceği açıklanan L.A. Noire, yeniden gündeme gelmeye başladı.

Oyunun yeniden gündeme gelmesinin nedeni ise yenilenecek olması. 2011 yılından sonra yeni bir oyunun piyasaya sürülmeyeceğini belirtmiş olsa da Rockstar Games, oyuna her zaman bir açık kapı bırakmıştı. Şimdi ise bu yenileme haberi beklenen haber olarak karşımıza çıktı.

L.A. Noire Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Verilen haber ile beraber oyunun hikaye kısmında veya ana yapıda çok bir değişiklik olmayacağı belirtildi. Buna karşı oyunun aslında teknik açıdan bir hayli değiştiğini göreceğiz. Öyle ki ilk etapta sadece PS3 ve Xbox 360 desteği bulunan ardından bilgisayar versiyonu içinde destek alan oyun, bu kez PS4 ve Xbox One modellerinde de destek verecek. Üstelik yenilenmiş olan yapı sayesinde, grafiklerde üst düzeye çıkarılacak. Bu konsollar için Full HD görüntü desteği kullanıma girecek. Fakat asıl sürpriz PS4 Pro ve Xbox X kullanıcıları için gelecek.

L.A. Noire

Yenilenmiş konsollarda da L.A. Noire oyununun 4K desteğine sahip olduğunu göreceğiz. 4K görüntü desteği, konusunda başarılı serilerden biri olması beklenen oyunun yeni yapısının VR desteğine de sahip olacağını belirtelim. İsteyen kullanıcılar HTC Vive sürümünü kullanarak oyunun VR serisine de sahip olacak.

HTC Vive ile oynanabilecek olan yapımın, 6 bölümünde VR desteği sunulacak. Yani %100 VR desteğinden söz edilemiyor. Tüm bu özellikleri ve yenilenmiş paketleriyle beraber oyunun yeniden çıkış tarihinin ise 14 Kasım olarak açıklandığını da eklemeden geçmeyelim. 14 Kasım tarihinden sonra oyunun yeni versiyonunu satın almak mümkün olacak. Fakat yeni sürümün fiyatı konusunda net bir bilgi yok. İlk gelen bilgilere göre fiyat biraz daha yüksek olacak. Bu konuda da bir açıklama geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.