L.A. Noire Oyunu Yenilenmiş Versiyonuyla Geliyor

Farklı yapıya sahip oyun arayan kullanıcılar için en iyi seçeneklerde biri olarak gösterilen L.A. Noire, çok kısa bir süre içerisinde yükseliş yakalamayı başarmış ve kendisine has bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunlardan biri olarak değerlendiriliyor. İlk olarak 2011 yılında satışa çıkan ve bu yıl içerisinde yenileneceği açıklanan L.A. Noire, yeniden gündeme gelmeye başladı.

Oyunun yeniden gündeme gelmesinin nedeni ise yenilenecek olması. 2011 yılından sonra yeni bir oyunun piyasaya sürülmeyeceğini belirtmiş olsa da Rockstar Games, oyuna her zaman bir açık kapı bırakmıştı. Şimdi ise bu yenileme haberi beklenen haber olarak karşımıza çıktı.

L.A. Noire Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Verilen haber ile beraber oyunun hikaye kısmında veya ana yapıda çok bir değişiklik olmayacağı belirtildi. Buna karşı oyunun aslında teknik açıdan bir hayli değiştiğini göreceğiz. Öyle ki ilk etapta sadece PS3 ve Xbox 360 desteği bulunan ardından bilgisayar versiyonu içinde destek alan oyun, bu kez PS4 ve Xbox One modellerinde de destek verecek. Üstelik yenilenmiş olan yapı sayesinde, grafiklerde üst düzeye çıkarılacak. Bu konsollar için Full HD görüntü desteği kullanıma girecek. Fakat asıl sürpriz PS4 Pro ve Xbox X kullanıcıları için gelecek.

L.A. Noire

Yenilenmiş konsollarda da L.A. Noire oyununun 4K desteğine sahip olduğunu göreceğiz. 4K görüntü desteği, konusunda başarılı serilerden biri olması beklenen oyunun yeni yapısının VR desteğine de sahip olacağını belirtelim. İsteyen kullanıcılar HTC Vive sürümünü kullanarak oyunun VR serisine de sahip olacak.

HTC Vive ile oynanabilecek olan yapımın, 6 bölümünde VR desteği sunulacak. Yani %100 VR desteğinden söz edilemiyor. Tüm bu özellikleri ve yenilenmiş paketleriyle beraber oyunun yeniden çıkış tarihinin ise 14 Kasım olarak açıklandığını da eklemeden geçmeyelim. 14 Kasım tarihinden sonra oyunun yeni versiyonunu satın almak mümkün olacak. Fakat yeni sürümün fiyatı konusunda net bir bilgi yok. İlk gelen bilgilere göre fiyat biraz daha yüksek olacak. Bu konuda da bir açıklama geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz.

You may be interested

Youtube Koyu Tema Özelliğini Mobil Platformlara Getiriyor
İnternet
4 views
İnternet
4 views

Youtube Koyu Tema Özelliğini Mobil Platformlara Getiriyor

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Koyu tema özelliği için adımlar atan Youtube Web sürümünde yaptığı güncelleme sonrasında, ilk defa koyu tema özelliğini kullanıma sunmuştu. Buna…

Tesla Semi İçin Kuyruklar Oluşmaya Başladı
Otomotiv
4 views
Otomotiv
4 views

Tesla Semi İçin Kuyruklar Oluşmaya Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Elektrikli araç teknolojileri içerisinde ilk sırada yer alan Tesla, otonom araç teknolojileri için yaptığı denemelerden sonra da başarı elde etti.…

OnePlus Güvenlik Sorunu Büyüyor
Mobil
4 views
Mobil
4 views

OnePlus Güvenlik Sorunu Büyüyor

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Uygun fiyatlı, ama yüksek özellikli akıllı telefon markası olarak ün kazanan OnePlus, bu alanda son yılların en çok konuşulan firmalarından…

Leave a Comment

Your email address will not be published.