L.A. Noire Oyunu Yenilenmiş Versiyonuyla Geliyor

Farklı yapıya sahip oyun arayan kullanıcılar için en iyi seçeneklerde biri olarak gösterilen L.A. Noire, çok kısa bir süre içerisinde yükseliş yakalamayı başarmış ve kendisine has bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunlardan biri olarak değerlendiriliyor. İlk olarak 2011 yılında satışa çıkan ve bu yıl içerisinde yenileneceği açıklanan L.A. Noire, yeniden gündeme gelmeye başladı.

Oyunun yeniden gündeme gelmesinin nedeni ise yenilenecek olması. 2011 yılından sonra yeni bir oyunun piyasaya sürülmeyeceğini belirtmiş olsa da Rockstar Games, oyuna her zaman bir açık kapı bırakmıştı. Şimdi ise bu yenileme haberi beklenen haber olarak karşımıza çıktı.

L.A. Noire Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Verilen haber ile beraber oyunun hikaye kısmında veya ana yapıda çok bir değişiklik olmayacağı belirtildi. Buna karşı oyunun aslında teknik açıdan bir hayli değiştiğini göreceğiz. Öyle ki ilk etapta sadece PS3 ve Xbox 360 desteği bulunan ardından bilgisayar versiyonu içinde destek alan oyun, bu kez PS4 ve Xbox One modellerinde de destek verecek. Üstelik yenilenmiş olan yapı sayesinde, grafiklerde üst düzeye çıkarılacak. Bu konsollar için Full HD görüntü desteği kullanıma girecek. Fakat asıl sürpriz PS4 Pro ve Xbox X kullanıcıları için gelecek.

L.A. Noire

Yenilenmiş konsollarda da L.A. Noire oyununun 4K desteğine sahip olduğunu göreceğiz. 4K görüntü desteği, konusunda başarılı serilerden biri olması beklenen oyunun yeni yapısının VR desteğine de sahip olacağını belirtelim. İsteyen kullanıcılar HTC Vive sürümünü kullanarak oyunun VR serisine de sahip olacak.

HTC Vive ile oynanabilecek olan yapımın, 6 bölümünde VR desteği sunulacak. Yani %100 VR desteğinden söz edilemiyor. Tüm bu özellikleri ve yenilenmiş paketleriyle beraber oyunun yeniden çıkış tarihinin ise 14 Kasım olarak açıklandığını da eklemeden geçmeyelim. 14 Kasım tarihinden sonra oyunun yeni versiyonunu satın almak mümkün olacak. Fakat yeni sürümün fiyatı konusunda net bir bilgi yok. İlk gelen bilgilere göre fiyat biraz daha yüksek olacak. Bu konuda da bir açıklama geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz.

You may be interested

Galaxy J7 Prime Android Nougat Yayını Başladı
Mobil
2 views
Mobil
2 views

Galaxy J7 Prime Android Nougat Yayını Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 8 Eylül 2017

Android Oreo işletim sisteminin final sürümü yayınlandı. Yeni Android sürümünün yayınlanmasının ardından akıllı telefonların Android Oreo güncellemelerini ne zaman alacağı…

iPhone 8 Touch ID İçin İlginç Bilgiler Ortaya Çıktı
Mobil
3 views
Mobil
3 views

iPhone 8 Touch ID İçin İlginç Bilgiler Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 8 Eylül 2017

iPhone 8 akıllı telefonlarında kullanılan teknolojileri bir bir öğrenmeye devam ediyoruz. Yeni seri akıllı telefonların tasarımsal olarak değişikliklere gideceği ve…

Game of Thrones 7.Sezon İzleme Verileri İçin Şok Gerçek
İnternet
10 views
İnternet
10 views

Game of Thrones 7.Sezon İzleme Verileri İçin Şok Gerçek

Ibrahim Kizilirmak - 7 Eylül 2017

Çok uzun bir bekleyişin ardından bu sene yayınlanan Game of Thrones 7.Sezon dizi film dünyasında yıldırım gibi düştü. Dizinin senaryo…

Leave a Comment

Your email address will not be published.