Kara Cuma İndirimleri Başladı

24 Kasım 2017
52 Görünümler

Hemen hemen her yıl kutlanan ve alışveriş çılgınlığı olarak görülen Black Friday için geri sayım tamamlandı. Her sene olduğu gibi bu sene de Kara Cuma olarak bilinen güç kutlanmaya başladı. Tabii ki her sene olduğu gibi bu sene de birçok alanda devi firmaların alışveriş çılgınlığına başladığını gördük.

Aslında ülkemizde çok fazla bilinen bir gün olmasa da e-ticaretin hayatımıza girmesiyle beraber ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan Kara Cuma indirimlerine birçok firmanın indirimleri de eklendi. Bugün için ülkemizde indirimlere başvuran firmalara bakalım.

Kara Cuma İndirimleri Her Platformda Başladı!

Söz konusu indirimler birçok alanda başladı. E-ticaret tabii ki bu alanların başında geliyor. İlk olarak Hepsiburada tarafından indirimlerin yapıldığını gördük. Elektronik ürünlerde dahil olmak üzere firma birçok üründe indirim yaptığını açıkladı. Hemen hemen her kategoride yapılan indirimler Vatan, MediaMarkt ve Teknosa tarafından da yapıldı.

Kara Cuma

Teknoloji mağazalarında yapılan indirimlerin sınırlı olmadığını görüyoruz. Bunun dışında dijital oyun platformlarında ve Google Play Store gibi mobil servislerde de çok ciddi indirimlerin yapıldığını görüyoruz. Gerek dijital platformlarda gerekse de alışveriş sitelerinde yapılan indirimlerin Kara Cuma boyunca devam edeceğini de belirtelim. Burada kullanıcıların dikkat etmesi gereken konu ise stoklar.

Öyle ki Kara Cuma için stoklar sınırlı tutulmuş durumda. Özellikle e-ticaret platformlarında indirimli ürünleri almak için stokları kontrol etmek gerekiyor. Firmaların bu konuda stokları çok geniş tutmadığını belirtelim. Steam ve Origin üzerinden yapılan indirimlerde ise stokların çok daha geniş tutulduğunu belirtmek gerekiyor.

Daha sonraki yazılarımızda özellikler Steam ve Origin platformları üzerinde yapılacak olan indirimlerden çok daha detaylı olarak söz edeceğiz. Kara Cuma indirimlerinin gün sonuna kadar devam edeceğini de ekleyelim. Hem Steam hem de Origin için bu durum geçerli. Aynı durum mobil platformlar içinde geçerli durumda. Google Play başta olmak üzere mobil platformlarda da indirimler devam ediyor.

Ilginizi çekebilir

Intel Sanal Gerçeklik Gözlükleri Geliyor
Giyilebilir Teknoloji
12 görünteleme
Giyilebilir Teknoloji
12 görünteleme

Intel Sanal Gerçeklik Gözlükleri Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Sanal gerçeklik teknolojisi son dönemlerde yavaşlamaya başladı. Daha doğrusu bu alanda büyük oyuncuların dışında bu alanda fark yaratan teknolojilere uzak…

Galaxy S9 Active Modeli İçin İlk İddialar Gelmeye Başladı
Mobil
25 görünteleme
Mobil
25 görünteleme

Galaxy S9 Active Modeli İçin İlk İddialar Gelmeye Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları olacak olan Galaxy S9 akıllı telefonlarının tanıtımı, bu ay içerisinde yapılacak. Telefonların tanıtımı için…

Huawei Honor 7X Red Edition Satışa Çıkıyor
Mobil
18 görünteleme
Mobil
18 görünteleme

Huawei Honor 7X Red Edition Satışa Çıkıyor

Ibrahim Kizilirmak - 5 Şubat 2018

Akıllı telefon markalarında son dönemde yeni bir trend ortaya çıkmaya başladı. Markalar son dönemde artık akıllı telefon modellerini yenilemesinin yanı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.