Kara Cuma İndirimleri Başladı

24 Kasım 2017
25 Görünümler

Hemen hemen her yıl kutlanan ve alışveriş çılgınlığı olarak görülen Black Friday için geri sayım tamamlandı. Her sene olduğu gibi bu sene de Kara Cuma olarak bilinen güç kutlanmaya başladı. Tabii ki her sene olduğu gibi bu sene de birçok alanda devi firmaların alışveriş çılgınlığına başladığını gördük.

Aslında ülkemizde çok fazla bilinen bir gün olmasa da e-ticaretin hayatımıza girmesiyle beraber ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan Kara Cuma indirimlerine birçok firmanın indirimleri de eklendi. Bugün için ülkemizde indirimlere başvuran firmalara bakalım.

Kara Cuma İndirimleri Her Platformda Başladı!

Söz konusu indirimler birçok alanda başladı. E-ticaret tabii ki bu alanların başında geliyor. İlk olarak Hepsiburada tarafından indirimlerin yapıldığını gördük. Elektronik ürünlerde dahil olmak üzere firma birçok üründe indirim yaptığını açıkladı. Hemen hemen her kategoride yapılan indirimler Vatan, MediaMarkt ve Teknosa tarafından da yapıldı.

Kara Cuma

Teknoloji mağazalarında yapılan indirimlerin sınırlı olmadığını görüyoruz. Bunun dışında dijital oyun platformlarında ve Google Play Store gibi mobil servislerde de çok ciddi indirimlerin yapıldığını görüyoruz. Gerek dijital platformlarda gerekse de alışveriş sitelerinde yapılan indirimlerin Kara Cuma boyunca devam edeceğini de belirtelim. Burada kullanıcıların dikkat etmesi gereken konu ise stoklar.

Öyle ki Kara Cuma için stoklar sınırlı tutulmuş durumda. Özellikle e-ticaret platformlarında indirimli ürünleri almak için stokları kontrol etmek gerekiyor. Firmaların bu konuda stokları çok geniş tutmadığını belirtelim. Steam ve Origin üzerinden yapılan indirimlerde ise stokların çok daha geniş tutulduğunu belirtmek gerekiyor.

Daha sonraki yazılarımızda özellikler Steam ve Origin platformları üzerinde yapılacak olan indirimlerden çok daha detaylı olarak söz edeceğiz. Kara Cuma indirimlerinin gün sonuna kadar devam edeceğini de ekleyelim. Hem Steam hem de Origin için bu durum geçerli. Aynı durum mobil platformlar içinde geçerli durumda. Google Play başta olmak üzere mobil platformlarda da indirimler devam ediyor.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.