Justice League İçin Beklenen Fragman Yayınlandı

Marvel karakterlerinin sürekli yeni filmleriyle karşı karşıya geliyoruz. Beyazperdenin alışılmış serilerinden biri olan Yenilmezler filmlerinden sonra daha da ünlenen Marvel yapımlarına, sonunda rakip geliyor. Bir başka süper kahraman takımı olan Justice League bu kez Marvel’in rakibi olarak sinema perdesinde yer alacak.

DC dünyasının kahramanlarını göreceğiz. Wonder Woman, Flash, Batman gibi kahramanların karşımıza çıkacağı ve Superman karakterinin de yer alacağı yeni yapımın, merakla beklenen fragmanı da sonunda yayınlanmış durumda. Justice League adı ile sinema perdesinde yerini alacak olan yapımın detaylarına ve fragmanına geçelim.

Justice League Yeni Fragman

Konu olarak yine Dünya istilasının işleneceği filmde, Parademon istilası olarak adlandırılan bir tehlikenin Dünya’yı sardığını göreceğiz. Justice League kahramanlarımız ise bu savaş ortamında gezegeniz kurtarmak için mücadele verecek. Özellikle filmin Batman ve Superman filminden sonraki dönemi konu edinecek olmasının da hikayede bir hayli etkili olacağı belirtiliyor.

Karakterler kısmında ise tanıdık kişileri göreceğiz. Yine Wonder Women karakterini göreceğimiz filmde, Batman ve Superman film oyuncularının da yer alacağından söz ediliyor. Tüm bu detaylarıyla beraber film 17 Kasım tarihinde vizyona girecek olan filmin ne kadar başarılı olacağını göreceğiz.

Özellikle DC kahramanlarının, Marvel’in Yenilmezler serisinde yer verdiği kahramanlara karşı ne kadar başarılı olacağını göreceğiz. Şu an için Marvel’in ciddi bir üstünlüğü olduğunu söylemek gerekiyor. DC kahramanlarının bu filmle beraber Marvel kahramanlarının önüne geçmesinin muhtemel olduğunu da eklemek gerekiyor. 17 Kasım tarihinde vizyona girecek olan filmin, fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. Fragmandan sonra gelecek bilgileri de paylaşmaya devam edeceğiz.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.