Justice League İçin Beklenen Fragman Yayınlandı

Marvel karakterlerinin sürekli yeni filmleriyle karşı karşıya geliyoruz. Beyazperdenin alışılmış serilerinden biri olan Yenilmezler filmlerinden sonra daha da ünlenen Marvel yapımlarına, sonunda rakip geliyor. Bir başka süper kahraman takımı olan Justice League bu kez Marvel’in rakibi olarak sinema perdesinde yer alacak.

DC dünyasının kahramanlarını göreceğiz. Wonder Woman, Flash, Batman gibi kahramanların karşımıza çıkacağı ve Superman karakterinin de yer alacağı yeni yapımın, merakla beklenen fragmanı da sonunda yayınlanmış durumda. Justice League adı ile sinema perdesinde yerini alacak olan yapımın detaylarına ve fragmanına geçelim.

Justice League Yeni Fragman

Konu olarak yine Dünya istilasının işleneceği filmde, Parademon istilası olarak adlandırılan bir tehlikenin Dünya’yı sardığını göreceğiz. Justice League kahramanlarımız ise bu savaş ortamında gezegeniz kurtarmak için mücadele verecek. Özellikle filmin Batman ve Superman filminden sonraki dönemi konu edinecek olmasının da hikayede bir hayli etkili olacağı belirtiliyor.

Karakterler kısmında ise tanıdık kişileri göreceğiz. Yine Wonder Women karakterini göreceğimiz filmde, Batman ve Superman film oyuncularının da yer alacağından söz ediliyor. Tüm bu detaylarıyla beraber film 17 Kasım tarihinde vizyona girecek olan filmin ne kadar başarılı olacağını göreceğiz.

Özellikle DC kahramanlarının, Marvel’in Yenilmezler serisinde yer verdiği kahramanlara karşı ne kadar başarılı olacağını göreceğiz. Şu an için Marvel’in ciddi bir üstünlüğü olduğunu söylemek gerekiyor. DC kahramanlarının bu filmle beraber Marvel kahramanlarının önüne geçmesinin muhtemel olduğunu da eklemek gerekiyor. 17 Kasım tarihinde vizyona girecek olan filmin, fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. Fragmandan sonra gelecek bilgileri de paylaşmaya devam edeceğiz.

You may be interested

Google Pixel 2 Rahatsız Etmeyin Modu Bilmecesi
Mobil
3 views
Mobil
3 views

Google Pixel 2 Rahatsız Etmeyin Modu Bilmecesi

Ibrahim Kizilirmak - 8 Ekim 2017

Google, yeni akıllı telefonlarında önemli sistem değişikliklerini kullanıcılara sunmaya başladı. Pixel 1 modeline göre çok daha başarılı bir akıllı telefon…

Porsche Mission E Yeni Rekorlarıyla Beraber Geliyor
Otomotiv
7 views
Otomotiv
7 views

Porsche Mission E Yeni Rekorlarıyla Beraber Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 8 Ekim 2017

Elektrikli araç teknolojilerine geçmeyen markaların kalmadığını söylemek yanlış olmaz. Artık hemen hemen her markanın bu alanda bir çalışması var. Tabii…

Toshiba Titanyum Niyobyum Oksit Pillerle Rekor Kırdı
Otomotiv
5 views
Otomotiv
5 views

Toshiba Titanyum Niyobyum Oksit Pillerle Rekor Kırdı

Ibrahim Kizilirmak - 8 Ekim 2017

Dünyanın en fazla bilgisayar üreticilerinden biri konumundayken, bilgisayar pazarının daralmasıyla beraber farklı alanlara yönelmeye başlayan Toshiba, son yıllarda elektrikli otomobiller…

Leave a Comment

Your email address will not be published.