Justice League İçin Beklenen Fragman Yayınlandı

Marvel karakterlerinin sürekli yeni filmleriyle karşı karşıya geliyoruz. Beyazperdenin alışılmış serilerinden biri olan Yenilmezler filmlerinden sonra daha da ünlenen Marvel yapımlarına, sonunda rakip geliyor. Bir başka süper kahraman takımı olan Justice League bu kez Marvel’in rakibi olarak sinema perdesinde yer alacak.

DC dünyasının kahramanlarını göreceğiz. Wonder Woman, Flash, Batman gibi kahramanların karşımıza çıkacağı ve Superman karakterinin de yer alacağı yeni yapımın, merakla beklenen fragmanı da sonunda yayınlanmış durumda. Justice League adı ile sinema perdesinde yerini alacak olan yapımın detaylarına ve fragmanına geçelim.

Justice League Yeni Fragman

Konu olarak yine Dünya istilasının işleneceği filmde, Parademon istilası olarak adlandırılan bir tehlikenin Dünya’yı sardığını göreceğiz. Justice League kahramanlarımız ise bu savaş ortamında gezegeniz kurtarmak için mücadele verecek. Özellikle filmin Batman ve Superman filminden sonraki dönemi konu edinecek olmasının da hikayede bir hayli etkili olacağı belirtiliyor.

Karakterler kısmında ise tanıdık kişileri göreceğiz. Yine Wonder Women karakterini göreceğimiz filmde, Batman ve Superman film oyuncularının da yer alacağından söz ediliyor. Tüm bu detaylarıyla beraber film 17 Kasım tarihinde vizyona girecek olan filmin ne kadar başarılı olacağını göreceğiz.

Özellikle DC kahramanlarının, Marvel’in Yenilmezler serisinde yer verdiği kahramanlara karşı ne kadar başarılı olacağını göreceğiz. Şu an için Marvel’in ciddi bir üstünlüğü olduğunu söylemek gerekiyor. DC kahramanlarının bu filmle beraber Marvel kahramanlarının önüne geçmesinin muhtemel olduğunu da eklemek gerekiyor. 17 Kasım tarihinde vizyona girecek olan filmin, fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. Fragmandan sonra gelecek bilgileri de paylaşmaya devam edeceğiz.

You may be interested

Xiaomi Redmi Note 5 Sonunda Ortaya Çıktı
Mobil
11 views
Mobil
11 views

Xiaomi Redmi Note 5 Sonunda Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 23 Kasım 2017

Akıllı telefon modelleri içerisinde, en çok satan markalardan biri olarak karşımıza çıkan Xiaomi Redmi Note serisi için beklenen adımlar atılmaya…

Çin’de Skype Engeli Gündem Oldu
İnternet
12 views
İnternet
12 views

Çin’de Skype Engeli Gündem Oldu

Ibrahim Kizilirmak - 22 Kasım 2017

Sosyal medya uygulamalarının kullanımlarının sınırlanması, internet sitelerinin kullanımlarının sınırlanması ve genel olarak dış ülke bağımlı olan uygulamalarının sınırlanması haberleri ile…

Huawei Mate 10 Lite Ülkemizde Satışa Çıktı
Mobil
10 views
Mobil
10 views

Huawei Mate 10 Lite Ülkemizde Satışa Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 20 Kasım 2017

Çinli akıllı telefon devlerinden biri olan Huawei, geçtiğimiz yıl yakaladığı yükselişi devam ettirmeye başladı. Markanın bu senede elde ettiği başarı…

Leave a Comment

Your email address will not be published.