iPhone 8 Kısıtlamaya Gidiyor!

iPhone 8 Kısıtlamaya Gidiyor!

Teknolojinin devlerinden olan Apple, farklı yenilikler üreterek iPhone 8 için pek çok kişiyi merak içinde bırakıyor. Özellikle yeni yaklaşımlar ve iOs 11 ile ilgili gelişmeler merakla beklenirken, Apple tarafından yeni duyurular sunuldu. Söz konusu duyurulara göre, iPhone 8 üzerinde kısıtlamaya gidilecek. Apple’ın Eylül ayında duyurusunu gerçekleştirmesi beklenilen yeni akıllı telefonu iPhone 8 hakkında, her geçen gün yeni bir detay daha ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu detaylar da farklılıklar arasında sunuluyor bizlere. Apple, yeni cihazlarında işlemci ve wifi modemleri konusunda bir ayrıntı yaratacak ve bu konuda da iki marka arasında bir kısıtlama yapacak.

Yasal Sorunlardan Dolayı Yapılıyor

Söz konusu çalışmalara dair, sürekli farklı haberler sunan Apple, bu sefer de sorunları ele alıyor. Bugün yayınlanan yeni bir rapora göre Apple, iPhone 7’de olduğu gibi iPhone 8 modelinde de Intel ve Qualcomm tarafından üretilen modemleri kullanmaya devam edecek. Lakin söz konusu duruma göre, iki farklı üreticinin geliştirdiği modem arasında bulunan performans farkı, Apple’ı yine kısıtlamaya gitmek zorunda bırakacak. Bu yüzden de modem konusunda bu tarz bir kısıtlamaya gidilmiş.

Online Siparişler Merak Konusu

Marka ile ilgili bir diğer beklenti de, fiyatından dolayı yapılacak olan online ön sipariş indirimi konusu. Beklenen fiyatlar ortalama 5 bin TL civarında olduğu için, şu an için umut daha çok ön sipariş üzerinde. Bu da geçtiğimiz günlerde yapılan duyurular arasında idi. Ama indirim mi olacak, yoksa yanında ekstra hediye mi olacak, orası merak konusu şu an için.

iPhone 8 Fiyatı Ne Kadar?

Vergilerle ilgili olarak ortalama bir fiyat verelim. 5.000 TL civarında bir fiyat bekleniyor. Zira şu an için iPhone 7’nin fiyatı 3.600 TL civarında olduğu için, yeni fiyatlar da keza bu yönde. Mevcut iPhone ile ilgili satışlar da halen devam eder iken 8 için de büyük beklentiler var. Ama fiyatından dolayı ülkemizdeki satış oranları azalabilir. Tabi bu Apple ya da Apple shoplar için pek önemli bir konu değil şu an için. Güncel fiyatları çıkış zamanına doğru açıklayacağız.

You may be interested

Cep Telefonu Kullanan Sayısı 5 Milyara Çıktı!
Mobil
0 shares8 views
Mobil
0 shares8 views

Cep Telefonu Kullanan Sayısı 5 Milyara Çıktı!

Hüseyin GÖKÇAKIL - Haz 20, 2017

Cep Telefonu Kullanan Sayısı 5 Milyara Çıktı! İletişimin belki de en büyük araçları arasında yer alan ve belki de en…

Youtuberlar Dikkat! Artık Denetim Artıyor!
İnternet
0 shares8 views
İnternet
0 shares8 views

Youtuberlar Dikkat! Artık Denetim Artıyor!

Hüseyin GÖKÇAKIL - Haz 20, 2017

Youtuberlar Dikkat! Artık Denetim Artıyor! İnternet üzerinden çalışanların sayısında ciddi bir artış sergilemesini sağlayan Youtuber hizmetleri, güncel olarak pek çok…

Sivrisineklere Sahte Güneş!
Robot Teknolojisi
0 shares7 views
Robot Teknolojisi
0 shares7 views

Sivrisineklere Sahte Güneş!

Hüseyin GÖKÇAKIL - Haz 20, 2017

Sivrisineklere Sahte Güneş! Sivrisinek ve bu konudaki mücadele çok önemli. Zira mücadele etmek için, sahte güneş yöntemi sizi bekliyor. Gündüzleri…

Leave a Comment

Your email address will not be published.