Huawei P10 Oreo Beta Açıklaması Geldi

Çinli akıllı telefon devi Huawei, sonunda yeni amiral gemisi akıllı telefonları için güncelleme dönemine başladı. Daha önce birçok seri için yeni güncellemelerin beta sürümlerini başlatan marka, şimdi ise Huawei P10 Oreo Beta modelleri için güncelleme başlattığını açıkladı.

Yeni güncellemenin ne zaman geleceği konusunda net bir açıklama yapılmadı fakat güncelleme için beta süreci çoktan başlamış oldu. Firmanın resmi sosyal medya hesabı üzerinden de konu hakkında önemli açıklamalar yapıldı. Yeni beta süreci ile ilgili açıklanan detaylardan ve güncellemenin ne zaman geleceği konusundaki tahminlere geçelim.

Huawei P10 Oreo Beta Ne Zaman Yüklenebilecek?

Huawei P10 Oreo Beta programının açıklanmasının hemen ardından kullanıcıların yeni beta güncellemelerini nasıl yükleyeceği konusunda da bilgiler ortaya çıktı. İlk olarak güncellemenin Romanya bölgesinde başladığını belirterek işe başlayalım. Zaten marka tarafından yapılan duyuruda da resmi Romanya sayfasından paylaşım yapıldı. Bu nedenle Huawei P10 Oreo Beta programının şu an için dil desteğinin de sınırlı olduğu açıklandı.

Dil desteğinin sınırlı olmasının yanı sıra sadece test sürecinin başladığı da belirtiliyor. Yani beta bile şu an için test ediliyor. Bunun için Romanya bölgesinin seçildiği düşünülebilir. Bunun dışında güncellemenin OTA üzerinden sunulacağı bilgisi de geldi. Huawei P10 Oreo Beta güncellemesinin OTA üzerinden yüklenebilmesi içinse beta programına kayıt olmanız gerekiyor. Beta programına kayıt olan kullanıcıların, güncellemeleri doğrudan yüklemesi mümkün olacak.

Huawei P10 Oreo Beta

Ayrıca bir kez beta programına kayıt olup çıkmadığınız sürece de yeni beta güncellemelerini almaya devam ediyorsunuz. Bunun için yapılan açıklamalarda beta sürecinin uzun bir süre devam edeceği belirtiliyor. Huawei P10 Oreo Beta programının tamamlanmasının ve tüm bölgeler için başlamasının ardından ise final sürümünün yayınlandığını görmek mümkün olacak.

Beta programı ne kadar devam edecek net değil. Muhtemelen 6 veya 5 beta sürümünün yayınlanması beklentiler arasında. Final sürümü için haliyle uzun süre beklemek gerekebilir. Özellikle Avrupa bölgesi için güncellemenin yayınlanması epey bir zaman alacak gibi. Detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.