Huawei Mate 9 Serisi Sahipleri İçin Güncelleme Müjdesi

7 Aralık 2017
17 Görünümler

Android Oreo güncellemeleri için çalışmalar devam ediyor. Güncellemenin ulaştığı markaların sayısı bir bir artış gösteriyor. Bu markalar arasında Samsung, OnePlus gibi devlerde yer alıyor. Sony ve daha birçok markanın da güncellemelerini yayınlamaya başladığı ortaya çıkmış durumda. Bir bir gelen yeni güncelleme haberlerine son olarak ise Huawei markasının katıldığını görüyoruz. Zaten yeni amiral gemisi modellerini Android Oreo güncellemesiyle beraber sunan markanın, şimdi ise Huawei Mate 9 serileri için güncellemeleri yayınladığı açıklandı.

Huawei Mate 9 modelleri için gelen güncelleme haberleri ise Huawei kullanıcılarını epey bir sevindirecek gibi duruyor. Öyle ki bu güncelleme sonrasında hem kullanıcılara yeni Oreo özellikleri sunuldu hem de kullanıcılara yeni arayüz ayrıcalıkları sunuldu.

Huawei Mate 9 Android Oreo Sonrasında Yenilikler Oldukça Fazla

Yeni güncellemenin yayınlanmasının hemen ardından Huawei Mate 9 akıllı telefonları da adeta baştan oluşturulmuş oldu. Telefonlara ilk olarak sistem güncellemesiyle beraber gelen yeni özellikler eklendi. Yeni bildirim özellikleri, bunun yanı sıra yeni resim modları, resim içerisinde resim, aktif pil kontrol sistemleri ve daha birçok yenilikle karşımıza çıkan Android Oreo’nun tüm yenilikleri Mate 9 modellerine getirildi.

Huawei Mate 9

Bunun yanı sıra dediğimiz gibi Huawei tarafından sunulan yeni arayüz de bu seriye getirilmiş oldu. Huawei Mate 9 ile Android Oreo değişimi için ise kullanıcıların OTA üzerinden güncelleme yapmaları yeterli olacak. Sadece OTA üzerinden güncellemeleri takip etmeniz yeterli olacak. Şu an için güncelleme Çin genelinde yayınlandı.

Kendi ülkesinde güncellemeyi yayınlayan markanın, çok kısa süre sonra Avrupa pazarında da güncellemeleri açık hale getirmesi bekleniyor. Fakat bunun kesin bir süre içerisinde yayınlanmadığını belirtelim. Yani güncellemenin ne kadar süre içerisinde tamamlanacağını göreceğiz.

 

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.