Huawei Mate 10 Pro İçin En Net Basın Görselleri

Bir akıllı telefon değil, öğrenebilen bir makine olarak lanse edilen ve uzun bir süredir konuşulan Huawei Mate 10 Pro akıllı telefonları için artık geri sayım başladı. Son olarak geçtiğimiz günlerde doğrudan marka tarafından yapılan paylaşımlarla beraber telefonun beklentileri yükseltilmişti.

Yeni model için paylaşılan video, artık akıllı telefonların yapay zeka sistemini de kullanacağı ve hatta bu yapay zeka sistemleri sayesinde sıradan akıllı telefonlardan çok farklı, öğrenebilen akıllı telefonların geleceği belirtilmişti. Merakla beklenen yeni akıllı telefonların tüm bu paylaşımlarının ardından, son olarak yeni basın görselleri ortaya çıktı.

Huawei Mate 10 Pro Basın Görselleri

Telefonların 16 Ekim tarihinde yapılacak olan tanıtımıyla beraber ortaya çıkacak olan yeni telefonların, sistem özellikleri ve sahip olacağı işlemci modelleri konusunda birçok bilginin paylaşıldığı akıllı telefonların, bu kez ise tasarımlarıyla ilişkili olarak görselleri paylaşıldı.

Telefonların basın görselleri olarak sızdırılan yeni görsellerin, tasarım hakkında net bilgiler verdiğini de görüyoruz. Görsellere baktığımız zaman yeni telefonların beklendiği gibi tam boy ekrana sahip olması dikkat çekiyor. Yine ön kısımda Huawei adının dışında ne fiziksel tuş ne de bütünlüğü bozan bir detay bulunmuyor. Sadece markanın adının bu kısımda olması dikkat çekiyor.

Huawei Mate 10 Pro

Telefonun arka kısmına geçtiğimiz zaman ise beklentileri tam olarak karşılayan bir tasarım görüyoruz. Üst üste sıralanmış olan çift arka kamera ve hemen altında yer alan parmak izi sensörleri derken, Huawei Mate 10 Pro modelinin şimdiye kadar konuşulan tasarımlardan farksız olduğu görülüyor. Artık tanıtımı içinde çok az bir süre kalan Huawei Mate 10 Pro modelinin, tüm bu özellikleriyle beraber ne kadar ilgi toplayacağını da göreceğiz.

Fakat konuşulanlar gerçekse ve bu tasarımda kullanılacak olursak Huawei Mate 10 Pro, beklenenden çok daha fazla ilgi görüp, iPhone X akıllı telefonlarını da geride bırakabilir. Zaten markanın da iddialarının bu yönde olduğu sürekli paylaşılan detayla arasında. Marka da bu yönde bir beklenti oluşturmayı başardı.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
16 görünteleme
Oyun
16 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
7 görünteleme
Teknoloji
7 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.