Huawei Mate 10 Akıllı Telefon Tanımını Değiştirebilir

30 Eylül 2017
41 Görünümler

Akıllı telefon dünyasının sevilen serilerinden biri olarak bildiğimiz Mate akıllı telefonları, Huawei markasının en çok önem verdiği serilerden biri olarak da dikkat çekiyor. Marka ise bu seriye ne kadar önem verdiğini göstermek için “P” modellerinden bile daha öne çıkacak bir akıllı telefon modeli tanıtmaya hazırlanıyor. Huawei Mate 10 olarak karşımıza çıkacak seri için sürekli yeni bilgilerde gelmeye devam ediyor. iPhone X akıllı telefonlarına rakip olarak gelecek bir seri olması bile başlı başına yeni akıllı telefonlara ilginin artmasını sağlarken, markanın belli aralıklarla yaptığı paylaşımlar beklentileri çok daha arttırmakta.

Huawei Mate 10 Öğrenebilen Bir Telefon Olacak

Huawei CEO’su tarafından yapılan açıklamalardan hemen sonra, iPhone X akıllı telefonların yüz tanıma teknolojisiyle dalga geçilecek ifadeler kullanılmıştı. Bu gelişmelerin hemen arkasından, Huawei Mate 10 modeli için beklentiler iki katı artış göstermişti. Tüm bu gelişmelerin ardından yeni seri akıllı telefonlarla ilgili bir de video paylaşımı yapıldı.

Tanıtımın yaklaşması nedeniyle yapılan paylaşım ise beklentilerin de üzerine çıkacak bir akıllı telefon geleceğini onaylıyor. Öyle ki videoya göre Huawei Mate 10 serisine sadece akıllı telefon demek yeterli olmayacak. Bunun yanı sıra telefonların öğrenme yeteneğine sahip olacağı ve yorumlama yeteneklerine sahip olacağı belirtiliyor.

Kirin 970 işlemcilerinin içerisinde yer alacak olan Nöral sistemi kullanarak bunu sağlayacağı belirtilen markanın, Apple A11 Bionic çiplerini rahatlıkla geride bırakacak bir teknolojiye sahip olduğunu göreceğiz. Yayınlanan video telefonların işlemciler sayesinde öğrenme ve kullanıcı deneyimlerini yorumlama yeteneklerine sahip olacağını gösteriyor.

Kamera deneyimi konusunda da maksimum çözümler sunması beklenen ve açıkçası henüz ortaya çıkmasa da çok başarılı bir kamera deneyimi sunacağını düşündüğümüz model, beklentileri gerçekten arttırdı. Şimdi ise iki farklı ihtimal ortaya çıkmış oldu. İlk ihtimalde telefonların gerçekten bekleneni verdiğini ve akıllı telefon teknolojilerini değiştirdiğini göreceğiz. İkinci ihtimal kısmında ise bunların sadece reklam çalışması olduğunu ve Huawei Mate 10 modelinin isteneni veremediğini göreceğiz. Hangi ihtimalin gerçek olacağını ise 16 Ekim tarihinde yapılacak tanıtımda görmek mümkün olacak.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.