Galaxy X Modeline Ulaşmak Kolay Olmayacak

Samsung, akıllı telefonlarında önemli değişiklikler kullanmaya başladı. İlk olarak sonsuz ekran teknolojilerinin denenmesi, hemen sonrasında ise çift kameraya geçilmesi akıllı telefon devinin bir hayli konuşulmasını sağlamıştı. Bunun yanı sıra Note 8 modelinde kullanılan akıllı teknolojilerde bir hayli konuşulmuş ve Galaxy serilerinde yer almayan sistemler öne çıkmıştı. Bir değişim sürecine başlayan ve çerçevesiz modellerini tanıtan Samsung’un, bu sene tasarım konusunda bambaşka bir adım atacağını da daha önce dile getirmiştik. Markanın Galaxy X modelleriyle beraber katlanabilir akıllı telefon teknolojisini kullanacağı belirtilmişti.

Hem Samsung kaynaklarında görülen yeni telefon hem de teknoloji dünyasında önemli kaynaklar tarafından da doğrulanmıştı. Fakat katlanabilir akıllı telefonların hakkında son gelen iddialar bekleyen kullanıcıları biraz üzecek gibi duruyor.

Galaxy X Sınırlı Üretimle Geliyor

Telefonların beklendiği gibi katlanabilir tasarıma sahip olacağı ve telefonlarda yer alan teknolojilerin de benzersiz olacağı genel düşünce. Fakat tüm bu değişim ve yeni katlanabilir telefonların herkes tarafından kullanılamayacağı belirtiliyor. Kullanıcıların telefonlara ulaşmasının epey zor olacağı iddiası var. Öyle ki Samsung’un Galaxy X modelini sadece sınırlı bir kullanıcı kitlesi için üreteceği belirtiliyor. Telefonların sınırlı sayıda üretilecek olmasının yanı sıra, satılacak ülkeler arasında da yine sınırlamalara gidilmesi gündeme gelecek.

Galaxy X

İddialara göre yeni akıllı telefonlardan sadece 100 bin adet üretilecek. Samsung bu telefonları ise kendi ülkesi yani Güney Kore’de satışa sunacak. Birkaç ülkede daha satışa çıkacağı ihtimali olsa da Galaxy X modeli için gelen iddialar şimdilik bu şekilde. Eğer bu iddialar doğru olacak olursa, Galaxy X akıllı telefonlarının çıkışından pek bir beklenti olmayacak. Sadece 100 bin üretilecek olması bir nevi Samsung’un katlanabilir telefonlarını test etmiş olacak.

İlgiye göre yeni seri akıllı telefonların ekstra üretime girmeleri de mümkün olabilir. Bunlar için marka tarafından yapılacak resmi açıklamaları beklemek gerekiyor. Öyle ki henüz Samsung, Galaxy X modeli için doğrulama açıklamalarını da gerçekleştirmiş değil.

You may be interested

Huawei Honor 9i Özellikleri Ortaya Çıktı
Mobil
1 views
Mobil
1 views

Huawei Honor 9i Özellikleri Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 6 Ekim 2017

Akıllı telefonlarını hızlı bir şekilde güncellemeye devam eden Huawei, Mate 10 hazırlıklarını da hızlandırmış durumda. Yeni telefonların sahip olacağı özellikler…

Son Çeyrek İnternet Tarayıcısı Kullanım Oranları Açıklandı
İnternet
2 views
İnternet
2 views

Son Çeyrek İnternet Tarayıcısı Kullanım Oranları Açıklandı

Ibrahim Kizilirmak - 6 Ekim 2017

İnternet giderek yaygınlaşıyor ve kullanım alanları da giderek artış gösteriyor. Hal böyle olunca en çok önem verilen teknolojilerin başında internet…

BlackBerry Motion İddialı Özelliklerle Geliyor
Mobil
3 views
Mobil
3 views

BlackBerry Motion İddialı Özelliklerle Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 6 Ekim 2017

Akıllı telefon furyasında başarı elde edememiş olsa bile, yazılım ve kullanımına izin verdiği kendi sistemleri sayesinde hala ciddi bir geliri…

Leave a Comment

Your email address will not be published.