Galaxy X Modeline Ulaşmak Kolay Olmayacak

Samsung, akıllı telefonlarında önemli değişiklikler kullanmaya başladı. İlk olarak sonsuz ekran teknolojilerinin denenmesi, hemen sonrasında ise çift kameraya geçilmesi akıllı telefon devinin bir hayli konuşulmasını sağlamıştı. Bunun yanı sıra Note 8 modelinde kullanılan akıllı teknolojilerde bir hayli konuşulmuş ve Galaxy serilerinde yer almayan sistemler öne çıkmıştı. Bir değişim sürecine başlayan ve çerçevesiz modellerini tanıtan Samsung’un, bu sene tasarım konusunda bambaşka bir adım atacağını da daha önce dile getirmiştik. Markanın Galaxy X modelleriyle beraber katlanabilir akıllı telefon teknolojisini kullanacağı belirtilmişti.

Hem Samsung kaynaklarında görülen yeni telefon hem de teknoloji dünyasında önemli kaynaklar tarafından da doğrulanmıştı. Fakat katlanabilir akıllı telefonların hakkında son gelen iddialar bekleyen kullanıcıları biraz üzecek gibi duruyor.

Galaxy X Sınırlı Üretimle Geliyor

Telefonların beklendiği gibi katlanabilir tasarıma sahip olacağı ve telefonlarda yer alan teknolojilerin de benzersiz olacağı genel düşünce. Fakat tüm bu değişim ve yeni katlanabilir telefonların herkes tarafından kullanılamayacağı belirtiliyor. Kullanıcıların telefonlara ulaşmasının epey zor olacağı iddiası var. Öyle ki Samsung’un Galaxy X modelini sadece sınırlı bir kullanıcı kitlesi için üreteceği belirtiliyor. Telefonların sınırlı sayıda üretilecek olmasının yanı sıra, satılacak ülkeler arasında da yine sınırlamalara gidilmesi gündeme gelecek.

Galaxy X

İddialara göre yeni akıllı telefonlardan sadece 100 bin adet üretilecek. Samsung bu telefonları ise kendi ülkesi yani Güney Kore’de satışa sunacak. Birkaç ülkede daha satışa çıkacağı ihtimali olsa da Galaxy X modeli için gelen iddialar şimdilik bu şekilde. Eğer bu iddialar doğru olacak olursa, Galaxy X akıllı telefonlarının çıkışından pek bir beklenti olmayacak. Sadece 100 bin üretilecek olması bir nevi Samsung’un katlanabilir telefonlarını test etmiş olacak.

İlgiye göre yeni seri akıllı telefonların ekstra üretime girmeleri de mümkün olabilir. Bunlar için marka tarafından yapılacak resmi açıklamaları beklemek gerekiyor. Öyle ki henüz Samsung, Galaxy X modeli için doğrulama açıklamalarını da gerçekleştirmiş değil.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
16 görünteleme
Oyun
16 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
7 görünteleme
Teknoloji
7 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.