Galaxy X Modeline Ulaşmak Kolay Olmayacak

Samsung, akıllı telefonlarında önemli değişiklikler kullanmaya başladı. İlk olarak sonsuz ekran teknolojilerinin denenmesi, hemen sonrasında ise çift kameraya geçilmesi akıllı telefon devinin bir hayli konuşulmasını sağlamıştı. Bunun yanı sıra Note 8 modelinde kullanılan akıllı teknolojilerde bir hayli konuşulmuş ve Galaxy serilerinde yer almayan sistemler öne çıkmıştı. Bir değişim sürecine başlayan ve çerçevesiz modellerini tanıtan Samsung’un, bu sene tasarım konusunda bambaşka bir adım atacağını da daha önce dile getirmiştik. Markanın Galaxy X modelleriyle beraber katlanabilir akıllı telefon teknolojisini kullanacağı belirtilmişti.

Hem Samsung kaynaklarında görülen yeni telefon hem de teknoloji dünyasında önemli kaynaklar tarafından da doğrulanmıştı. Fakat katlanabilir akıllı telefonların hakkında son gelen iddialar bekleyen kullanıcıları biraz üzecek gibi duruyor.

Galaxy X Sınırlı Üretimle Geliyor

Telefonların beklendiği gibi katlanabilir tasarıma sahip olacağı ve telefonlarda yer alan teknolojilerin de benzersiz olacağı genel düşünce. Fakat tüm bu değişim ve yeni katlanabilir telefonların herkes tarafından kullanılamayacağı belirtiliyor. Kullanıcıların telefonlara ulaşmasının epey zor olacağı iddiası var. Öyle ki Samsung’un Galaxy X modelini sadece sınırlı bir kullanıcı kitlesi için üreteceği belirtiliyor. Telefonların sınırlı sayıda üretilecek olmasının yanı sıra, satılacak ülkeler arasında da yine sınırlamalara gidilmesi gündeme gelecek.

Galaxy X

İddialara göre yeni akıllı telefonlardan sadece 100 bin adet üretilecek. Samsung bu telefonları ise kendi ülkesi yani Güney Kore’de satışa sunacak. Birkaç ülkede daha satışa çıkacağı ihtimali olsa da Galaxy X modeli için gelen iddialar şimdilik bu şekilde. Eğer bu iddialar doğru olacak olursa, Galaxy X akıllı telefonlarının çıkışından pek bir beklenti olmayacak. Sadece 100 bin üretilecek olması bir nevi Samsung’un katlanabilir telefonlarını test etmiş olacak.

İlgiye göre yeni seri akıllı telefonların ekstra üretime girmeleri de mümkün olabilir. Bunlar için marka tarafından yapılacak resmi açıklamaları beklemek gerekiyor. Öyle ki henüz Samsung, Galaxy X modeli için doğrulama açıklamalarını da gerçekleştirmiş değil.

You may be interested

YouTube Reklam Veren Firmalardan Ciddi Yara Aldı
İnternet
5 views
İnternet
5 views

YouTube Reklam Veren Firmalardan Ciddi Yara Aldı

Ibrahim Kizilirmak - 27 Kasım 2017

Şu an için video platformları arasında en çok kullanılan, en çok öne çıkan platform YouTube olarak biliniyor. Kullanım oranları her…

Sony Android Güncellemelerini Hızlandırıyor
Teknoloji
3 views
Teknoloji
3 views

Sony Android Güncellemelerini Hızlandırıyor

Ibrahim Kizilirmak - 27 Kasım 2017

Akıllı telefon devlerinden biri olarak anılmaya başlayan Sony, Android güncellemeleri konusunda da en iyi firmalardan biri olarak değerlendirilmeye başlandı. Teknoloji…

Galaxy A8 (2018) Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?
Mobil
3 views
Mobil
3 views

Galaxy A8 (2018) Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Ibrahim Kizilirmak - 27 Kasım 2017

Samsung A sınıfı modelleriyle beraber bazı kriterleri geride bırakmayı başardı. Markanın bundan sonraki orta sınıf akıllı telefonlarının da en çok…

Leave a Comment

Your email address will not be published.