Galaxy X İçin Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Son olarak CES 2018 fuarında yeni akıllı telefon modelleri hakkında bilgiler veren Samsung, yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy S9 akıllı telefonlarını satışa çıkaracağını açıklamıştı. Telefonların tanıtımı için 25 Şubat tarihini göstermişti. Resmi olarak davetiyeleri de paylaşılan yeni akıllı telefonların tanıtımı bir yana şimdi ise katlanabilir akıllı telefon modeli olacak olan Galaxy X modeli için yeni bilgiler paylaşıldı.

Katlanabilir telefon olma özelliği ile öne çıkacağı belirtilen Galaxy X akıllı telefonlarının özelliklerine ilişkin ise belli başlı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Belli aralıklarla özellikleri konusunda bilgiler verilen modellerin, şimdi ise çıkış tarihi konusunda bilgiler verildi.

Galaxy X Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Katlanabilir ilk Samsung modeli olacak olan Galaxy X akıllı telefonlarının özellikleri konusunda son olarak ise ekran bilgileri paylaşılmıştı. Akıllı telefonların ekranlarının 7.3 inç olacağı konusunda bilgiler paylaşılmıştı. Telefonların iki farklı şekilde katlanacağı ve ilk modelin içe doğru katlanacak bir model olacağı da verilen bilgiler arasında.

Yeni akıllı telefonların sistemsel olarak nasıl bir teknolojiye sahip olacağı konusunda ise bilgiler paylaşılmamıştı. Açık hali tablet modellerine yetişen bir seri olarak dikkat çekecek Galaxy X, CES 2018 sonrasında hazırlıklarını da devam ettirmiş gibi gözüküyor.

Galaxy X

Yeni model için çoktan tedarik sürecine başladığı belirtilen Samsung’un, belli başlı parçaların üretimine de çoktan başladığı belirtiliyor. Bu bilgileri elde eden kaynaklar tarafından gelen çıkış tarihi bilgilerine göre ise Galaxy X akıllı telefonlarının çıkışı bu sene içerisinde gerçekleştirilecek.

Yeni akıllı telefonların 2018 yılı içerisinde çıkış yapacağının dışında ilk modelin içe doğru katlanabilir model olacağı belirtiliyor. Ayrıca bu modelin fiyatının 1000 doların üzerine çıkacağı ve en pahalı akıllı telefon modellerinden biri olacağından söz ediliyor. 1000 doların ne kadar üzerinde olacak bir modelden söz ediyoruz belli değil ancak Samsung bu modelle beraber dengeleri değiştirecek.  Serinin devamının gelip gelmeyeceği konusunda ise bilgiler yok.

Ilginizi çekebilir

Youtube Video İndirme Özelliği Teste Açıldı
Sosyal Medya
8 görünteleme
Sosyal Medya
8 görünteleme

Youtube Video İndirme Özelliği Teste Açıldı

Ibrahim Kizilirmak - 30 Ocak 2018

Sosyal medyanın en aktif ve en büyük platformlarından biri olarak değerlendirilmeye başlayan Youtube, bambaşka bir yere gelmeyi başardı. Çok hızlı…

ZenFone 3 Android 8.0 Güncellemesi Açıklandı
Mobil
6 görünteleme
Mobil
6 görünteleme

ZenFone 3 Android 8.0 Güncellemesi Açıklandı

Ibrahim Kizilirmak - 30 Ocak 2018

Asus’un yeni akıllı telefonları için güncelleme dalgası başlatılmıştı. İlk olarak ZenFone 4 modelleri için yeni Android güncellemelerinin yayınlanmaya başladığı belirtilmişti.…

Meltdown ve Spectre Güvenlik Açıkları İçin Yeni Güncelleme
Gündem Haberleri
7 görünteleme
Gündem Haberleri
7 görünteleme

Meltdown ve Spectre Güvenlik Açıkları İçin Yeni Güncelleme

Ibrahim Kizilirmak - 30 Ocak 2018

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Intel güvenlik açıkları, kullanıcıların canını sıkmaya devam ediyor. Aslında güvenlik açığı olarak açıklanan Meltdown ve Spectre…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.