Galaxy S9 Yeni Görsellerle Detaylanmaya Başladı

MWC 2018 etkinliği yaklaştıkça yeni akıllı telefon modelleri hakkında daha detaylı bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Tabii ki bu alanda en çok merak edilen akıllı telefon modelinin Samsung’un Galaxy S9 amiral gemisi akıllı telefonları olduğunu biliyoruz.

Sadece Samsung’un değil, Android akıllı telefonlarının da amiral gemisi görevini üstlenecek olan akıllı telefonların, özellikleriyle ilgili olarak ise sürekli yeni detaylar paylaşılıyor. Özellikle telefonların tasarımlarını ortaya koyan yeni görsellerin epey bir konuşulacağını göreceğiz. Yayınlanan yeni görseller Galaxy S9 modelinin tasarım hatları konusunda da detayları vermekte.

İşte Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus

Yeni akıllı telefon modellerinin görselleri olduğu iddia edilerek paylaşılan yeni görseller, Samsung’un üzerinde çalıştığı tasarımı ortaya çıkarmış oldu. Yeni görsellere göre akıllı telefonların kavisli ekranı bulunacak ve ince bir çerçeve alanına yer verilecek. Telefonların hem üst hem de alt bölümünde çok ince çerçeveler kullanılacak ve telefon modellerinin yan kısmında kavisli bir kullanıma yer verilecek. S8 serisine göre biraz daha geniş bir ekran kullanan akıllı telefonların, parmak izi sensörlerini ise arka kısma taşıması söz konusu gibi gözüküyor.

Galaxy S9

Beklendiği gibi Plus modelinin çift arka kamera ve ana modelin ise tek arka kamera kullandığını görmekteyiz. Tasarım görselleri bir yana yeni modelin duvar kağıdı olduğu belirtilen görsellerin de yayınlandığını gördük. Sadece bu gelişmeleri düşündüğümüz zaman bile Samsung’un bekleneni vereceği yorumuna ulaşıyoruz.

Çözünürlük kalitesinin çok daha başarılı olduğunu gösteren yeni duvar kağıdı görsellerinin, tasarım dışında çözünürlük desteğiyle de öne çıktığını görmekteyiz. Yeni akıllı telefonların tanıtımı için 25 Şubat tarihini beklemek gerekiyor. MWC 2018 etkinliğinde tanıtılacak olan yeni modelin daha da detaylanması sonrasında özellikleri paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni akıllı telefon modelinin fiyatı ve çıkış tarihi konusunda da MWC 2018 etkinliğini beklemek gerekiyor. Samsung tüm bu açıklamaları etkinlikle beraber yapacak. Detaylar geldiğinde sitemizde yer vereceğiz.

Ilginizi çekebilir

Hitman Sniper Ne Kadar Süre Ücretsiz?
Oyun
1 görünteleme
Oyun
1 görünteleme

Hitman Sniper Ne Kadar Süre Ücretsiz?

Ibrahim Kizilirmak - 27 Ocak 2018

Sinemanın efsane yapımlarından biri olarak bilinen Hitman serisi, Square Enix tarafından yapılan yatırımlar sonrasında mobil dünyaya taşınmıştı. Hitman Sniper adı…

Intel Yeni İşlemcileri İçin Tarih Verdi
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Intel Yeni İşlemcileri İçin Tarih Verdi

Ibrahim Kizilirmak - 27 Ocak 2018

Intel tarihinin en büyük skandalı olarak duyurulan ve daha sonra tüm işlemci modellerini etkilediği ortaya çıkan Meltdown ve Spectre güvenlik…

Facebook Doğrudan Oyun Canlı Yayınlarına Başlayabilir
Sosyal Medya
7 görünteleme
Sosyal Medya
7 görünteleme

Facebook Doğrudan Oyun Canlı Yayınlarına Başlayabilir

Ibrahim Kizilirmak - 27 Ocak 2018

Sosyal medya platformları arasında adeta bir yarış söz konusu. En iyi olma yolunda sürekli yeni adımların atıldığı ve sürekli geliştirme…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.