Galaxy S9 Tanıtım Tarihi Kesinleşti! Peki Note 9?

Galaxy S8 ve Note 8 akıllı telefonlarıyla sunulan sistemleri bir hayli beğenilen ve bu sayede beklenenin çok daha üzerinde bir satış elde etmeyi başaran Samsung, bir yandan eski modellerinin satışına devam ederken bir diğer yandan ise yeni amiral gemisi üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Tabii ki yeni amiral gemisi modeli denildiğinde akla ilk gelen modeller Galaxy S9 modelleri oluyor.

Bir yandan Galaxy S9, bir yandan da Plus modelleri üzerinde çalışan markanın, merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonlarının ne zaman tanıtılacağı da netlik kazandı. Bugün marka tarafından paylaşılan yeni afiş görselleriyle beraber akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı da resmi olarak ortaya çıkmış oldu.

Galaxy S9 Ne Zaman Tanıtılıyor?

Tanıtım beklendiği gibi MWC 2018 kapsamında yapılacak. MWC 2018 kapsamında 25 Şubat günü yeni modellerin tanıtıldığını göreceğiz. Yani tam olarak 1 ay sonra yeni amiral gemisi akıllı telefonların, satışa hazır bir şekilde duyurulduğunu göreceğiz. Ne gibi teknolojiler ve tam olarak nasıl sistemler kullanılacağı konusunda da en net bilgiler bu tanıtımdan sonra gelecek.

Samsung’un aynı tanıtım gününde sürpriz yapıp yapmayacağı konusunda ise herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Aynı tanıtımda ayrıca aksesuar serileri konusunda da sürprizler gelebilir. Bunlar için markanın akıllı tanıtım etkinliğini beklemek gerekecek.

Galaxy S9

Galaxy S9 akıllı telefonları bir yana merak edilen bir başka seri ise Note 9 akıllı telefonları. Tabii ki yeni akıllı telefonları Galaxy S9 modelleriyle beraber tanıtıma çıkmayacak. Yeni seri akıllı telefonların bir başka amiral gemisi akıllı telefonları olarak gelmesi beklenen yeni telefonlarında muhtemelen yaz aylarında karşımıza çıkacak.

Bahar ya da yaz ayları gibi tanıtılacak olan yeni seride beraberinde birçok sürprizi getirmiş olacak. Yeni akıllı telefonların nasıl teknolojiler içereceği konusunda MWC 2018 tanıtımının ardından belli başlı bilgiler elde etmek mümkün olacak. Yeni model detaylarını bekliyoruz.

Ilginizi çekebilir

Pacific Rim 2 İçin İkinci Büyük Fragman Geldi
Radarex TV
3 görünteleme
Radarex TV
3 görünteleme

Pacific Rim 2 İçin İkinci Büyük Fragman Geldi

Ibrahim Kizilirmak - 25 Ocak 2018

Sadece sinema sektörünün değil, bu alanda kullanılan yazılımlarında ne kadar başarılı olduğunu gösteren Pacific Rim, en sevilen yapımlardan biri olmayı…

LG Akıllı Telefonları İçin Yine Zarar Açıkladı
Mobil
4 görünteleme
Mobil
4 görünteleme

LG Akıllı Telefonları İçin Yine Zarar Açıkladı

Ibrahim Kizilirmak - 25 Ocak 2018

Akıllı telefon devlerinden biri olan Samsung le aynı ülkenin teknoloji devlerinden biri olan LG, bir türlü akıllı telefon dünyasında tutunmayı…

Firefox 58 Güncellemesi Yayınlandı
İnternet
8 görünteleme
İnternet
8 görünteleme

Firefox 58 Güncellemesi Yayınlandı

Ibrahim Kizilirmak - 24 Ocak 2018

Tarayıcı yarışında öne geçmek isteyen Firefox, geçtiğimiz günlerde son dönemde öne çıkan ataklarına devam edeceği yeni bir güncelleme duyurmuştu. Firefox…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.