Galaxy S9 İçin Bu Kez Test Videosu Ortaya Çıktı

Galaxy S9 akıllı telefonları, Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları olacak. Başarılı bir S8 serisinden sonra gelecek olan yeni akıllı telefonların, özellik kısmında neler sunacağı ve kullanıcıları kendisine çekmek için nasıl adımlar atacağı konusunda ise çok fazla detay gelmeye başladı. İlk olarak telefonların sistem özellikleri konusunda iddialar ortaya atılmıştı.

Hemen sonrasında ise Galaxy S9 modellerine ait olduğu belirtilen yeni kutu görselleri yayınlanmıştı. Yayınlanan kutu görselleriyle beraber Galaxy S9 akıllı telefonlarının özelliklerinin de daha da öne çıktığını gördük. Şimdi ise telefonların testlerine ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandı.

Galaxy S9 İçin İddialı Video

Yayınlanan yeni video, açık bir şekilde Galaxy S9 akıllı telefonları üzerinde test yapıldığını gösteriyor. Tabii ki Samsung doğrulaması olmadığı için bu modele kesin olarak yeni amiral gemisi demek yanlış olur. Testlerde ise dokunmatik yüzeyin incelendiği görülüyor. Algılama hızları, ve çalışma yapısı test ediliyor. Eski modellere göre biraz daha geniş bir ekran alanının bulunduğu görülen akıllı telefonların, testlerinin oldukça başarılı olması dikkat çeken bir nokta iken bir diğer nokta ise bu modellerin, neredeyse hiç çerçeveye sahip olmaması.

Tıpkı mevcut amiral gemisi modelinde olduğu gibi yine sonsuz ekran teknolojisini kullanacak olan akıllı telefon, muhtemelen biraz daha ince olacak ve biraz daha geniş bir kullanım alanı sunacak. Ancak bu yorumları yayınlanan videolara göre yapıyoruz. Yani yeni modelin sistem özellikleri ya da tasarımı konusunda henüz bir açıklama gelmiş değil.

Daha geniş ekran yüzeyinin kullanılacağı neredeyse kesin gibi gözüken akıllı telefonların, daha ne gibi artıları olacağı konusunda ise beklemekten. Başka çare yok. Yeni nesil işlemcilerle güçlendirilecek Galaxy S9 serisinin tanıtımı için verilen sürenin de yavaş yavaş sona geldiğini düşünecek olursak, tahmin ettiğimiz kadar çok beklemeyeceğiz. Yeni model Şubat ayında karşımıza olacak. Bakalım Galaxy S9 bekleneni verecek mi?

Ilginizi çekebilir

Playstation 4 Bu Kez Kısmi Olarak Hacklendi
Oyun
9 görünteleme
Oyun
9 görünteleme

Playstation 4 Bu Kez Kısmi Olarak Hacklendi

Ibrahim Kizilirmak - 23 Ocak 2018

Uzun bir süredir en başarılı oyun konsollarından biri olarak gösterilen Playstation 4 için açık haberleri gündeme gelmeye başladı. Geliştiriciler tarafından…

Nokia 8 İçin Android 8.1 Beta Sürümü Ortaya Çıktı
Mobil
8 görünteleme
Mobil
8 görünteleme

Nokia 8 İçin Android 8.1 Beta Sürümü Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 23 Ocak 2018

HMD Global, akıllı telefon devlerinden biri haline getirmek istediği Nokia modellerine desteğini devam ettiriyor. İlk olarak Nokia 6 akıllı telefonlarıyla…

İşte 2018 Oscar Adayı Olan Tüm Yapımlar
Gündem Haberleri
8 görünteleme
Gündem Haberleri
8 görünteleme

İşte 2018 Oscar Adayı Olan Tüm Yapımlar

Ibrahim Kizilirmak - 23 Ocak 2018

90.kez düzenlenecek olan Akademi Ödülleri için adaylık süreçleri sonunda son buldu. 2018 Oscar Adayı olan filmler bugün itibariyle yayınlandı. 90.kez…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.