Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Konsept Tasarımları Ortaya Çıktı

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus akıllı telefonları için tanıtım hızla yaklaşmaya devam ediyor. Yeni seri amiral gemisi akıllı telefonların özelliklerinin ise bu süreçte ortaya çıktığını görüyoruz. Her ne kadar Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmış olmasa da söz konusu yeni amiral gemisi akıllı telefonlar için sistem özellikleri konusunda sürekli yeni iddialar ortaya atılıyor.

Bu noktada son olarak telefonların sistem özelliklerini ortaya koyan bir kutu görselinin yayınlandığını da gördük. Kutu görseli olarak yayınlanan yeni görseller ise beklenen özellikleri de bir kez daha ortaya koymuştu. Şimdi ise Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus akıllı telefonlarının konsept çalışmaları ortaya çıkmaya başladı.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Konsept Çalışmasında Dikkat Çeken Detaylar

Hazırlanan konsept görselleri daha önce paylaşılan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus taslak çizimlerinde yer alan detayları destekleyecek kısımlara sahip. İlk olarak ana modelin tek arka kamera ile geldiği üzerinde duruluyor ve ekran kısmında da çok daha geniş bir yüzey kullanımının yapıldığı dikkat çekiyor. Kavisli ekranların sadece ön kamera bölümünün ayrıldığı kısımda ekran bütünlüğünün kullanıldığı görülüyor.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus ikilisinin Plus modelinde ise çift arka kamera kullanımına yer verildiği ve kameraların arka kısımda üst üste sıralandığı görülüyor. Yine ekran kısmında da daha geniş bir yüzey var ve aynı tasarım kullanılmış. Konsept çalışmasının taslak çizimlere göre hazırlandığı belirtildiği için Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus akıllı telefonları için yayınlanan yeni konsept çalışmasının gerçeğe daha yakın olduğu belirtiliyor.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus

Tabii ki son tasarım için markanın tanıtımını beklemek gerekecek ancak bu konsept çalışmaları bile başarılı modellerle karşılaşacağımızın kanıtı niteliğinde. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus akıllı telefonlarında sunulacak olan yeni tasarımların iPhone X modelinin de önüne geçebileceği belirtiliyor. Şubat ayında yapılacak tanıtımla bunları da yakından öğreneceğiz. Bakalım Samsung bu kez de isteneni verebilecek mi?

Ilginizi çekebilir

LG V30 Plus Türkiye Satış Fiyatları Ortaya Çıktı
Mobil
1 görünteleme
Mobil
1 görünteleme

LG V30 Plus Türkiye Satış Fiyatları Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 18 Ocak 2018

Akıllı telefon dünyasında değişikliklere gideceğini açıklayan Güney Koreli teknoloji devi LG, geçtiğimiz günlerde önemli açıklamalarda bulundu. LG G7 serisi akıllı…

Intel Meltdown ve Spectre İçin Yeni Açıklama Yayınladı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Intel Meltdown ve Spectre İçin Yeni Açıklama Yayınladı

Ibrahim Kizilirmak - 18 Ocak 2018

İşlemci dünyası son birkaç haftadır çalkalanmaya devam ediyor. İlk olarak Intel işlemcilerinde ortaya çıkan güvenlik açıkları, işletim sisteminin kernel bilgilerine…

Firefox 58 Sürümü Sonrasında Gelecek Yenilikler
İnternet
4 görünteleme
İnternet
4 görünteleme

Firefox 58 Sürümü Sonrasında Gelecek Yenilikler

Ibrahim Kizilirmak - 18 Ocak 2018

Google Chrome tarayıcıya karşı atılmış en önemli adımlardan biri olarak gösterilen Firefox Quantum tarayıcı güncellemesi, dengeleri değiştirmeye yetti. Öncelikle sitelerin…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.