Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Modelleri Bu Kez FCC Üzerinde Görüntülendi

Akıllı telefonların Android kanadı için yeni amiral gemisi modeli olacak olan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ akıllı telefonlarının, çıkış tarihi konusunda resmi bilgilerin CES 2018 fuarında verildiğinden söz etmiştik. CES 2018 fuarı kapsamında yeni akıllı telefonların tanıtımı beklentisi oluşunca, marka fuarda bir açıklama yapmış ve Galaxy S9 ve Galaxy S9+ akıllı telefonlarının Şubat ayı içerisinde geleceğini belirtmişti.

Marka tarafından yapılan açıklama sonrasında tanıtımların Şubat ayında yapılacağının açıklanmasının hemen ardından ise telefonlar için yeni bilgilerde ortaya çıkmaya başladı. Bu kez telefonların FCC onayında görüldüğü ortaya çıktı.

Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Özellikleri Neler Olacak?

Yeni modellerin FCC onayında ortaya çıkmasından sonra yeni modellerin çıkışı da doğrulanmış oldu. Şubat ayında çıkışı kesinleşmiş olan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ akıllı telefonlarının, özellikleri de bir kez daha görüntülenmiş oldu. Buna göre her iki modelde de Snapdragon 845 işlemcilerine ve bazı serilerde de Exynos 9810 işlemcilerine yer verileceği bir kez daha görüntülendi. Bunun dışında 4 GB RAM bellek miktarına sahip olacak ana model ve 6 GB RAM bellek miktarına sahip olacak olan Plus modelini göreceğiz.

Galaxy S9 ve Galaxy S9+

Ekran kısmında 5.8 ve 6.2 inç ekran boyutlarının sunulduğunu göreceğiz. 2960 X 1440 piksel çözünürlük değerine sahip olacak olan telefonların, kamera kısmında ise 12 MP değerinde gelişmiş serilere yer verilmesi bekleniyor. Yeni modellerin detayları hakkında şu an için ortaya çıkan bilgiler bunlar.

Bunun dışında Galaxy S9 ve Galaxy S9+ akıllı telefonlarının FCC onayının da alınmış olması bu modelleri tüm özellikleriyle Şubat ayında göreceğimizi gösteriyor. Yeni akıllı telefonlar için detaylar gelmeye devam ettikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Telefonlar tanıtıldıktan sonra ise yeni modellerin sistemleri hakkında tüm bilgileri vereceğiz. Şimdilik bilinen detaylar bu yönde.

Ilginizi çekebilir

Galaxy X İçin Görseller Ortaya Çıktı
Mobil
5 görünteleme
Mobil
5 görünteleme

Galaxy X İçin Görseller Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 13 Ocak 2018

Samsung’un katlanabilir bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı CES 2018 fuarında yapılan açıklamalar sonrasında resmiyet kazandı. Yeni akıllı telefonların özelliklerinin…

Xiaomi Mi A1 Oreo Güncellemesi Yine Bekleyecek
Mobil
22 görünteleme
Mobil
22 görünteleme

Xiaomi Mi A1 Oreo Güncellemesi Yine Bekleyecek

Ibrahim Kizilirmak - 13 Ocak 2018

Orta segment akıllı telefon modelleri içerisinde başarılı bir seri olarak gösterilen Xiaomi Mi A1, marka tarafından yazılım konusunda da sürekli…

Skype Özel Sohbetler Dönemi Geliyor
Teknoloji
13 görünteleme
Teknoloji
13 görünteleme

Skype Özel Sohbetler Dönemi Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 13 Ocak 2018

Mesajlaşma uygulamaları ve sosyal medya uygulamalarında güvenliği sağlamak adına atılan birçok adım var. Sosyal medya devlerinin mesajlaşma güvenliği konusunda attıkları…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.